Strona 1 z 1

Makijaż permanentny warszawa

: 01 wrz 2019, 19:18
autor: rezicreworiginal
Makijaż permanentny Warszawa https://www.permanentny.com/, makijaż permanentny brwi, makijaż permanentny kreska, makijaż metodą ombre. Permanentne brwi, permanentne usta. Makijaż permanentny Newlooks.

Re: Makijaż permanentny warszawa

: 20 paź 2019, 10:10
autor: Kalla35
Taki makijaż permanentny jest dobry dla osób, które nie za bardzo lubią czy umieją się malować na co dzień, ale chcą się dobrze prezentować. Po wykonaniu takiego makijażu wystarczy dosłownie kilka kosmetyków jak podkład, tusz do rzęs i szminka - https://www.cocolita.pl/szminki/0,golden-rose żeby wyglądać nienagannie i pieknie. To pozwala na znaczną oszczędność czasu, który do tej pory był poświęcany na wykonanie makijażu.

Re: Makijaż permanentny warszawa

: 08 maja 2020, 10:21
autor: atenka
Uważam, że makijaż permanentny to super pomysł. To ogromna wygoda i oszczędność czasu każdego dnia. Jeśli chodzi o sprawdzoną linergistkę to polecam Dominikę Kossakowską z salonu Jest Pięknie w stolicy. Ma duże doświadczenie, pewną rękę i ten artystyczny zmysł :)

Re: Makijaż permanentny warszawa

: 11 maja 2020, 17:46
autor: polena
atenka otóż to, też się zgadzam jeśli chodzi o Dominikę. Jest mega dokładna, zawsze wszystko dokładnie wyjaśni, dobrze dobierze kolor, kształt czy metodę. Dodatkowo pracuje na świetnych jakościowo barwnikach więc jest bezpiecznie.

Re: Makijaż permanentny warszawa

: 08 cze 2020, 10:30
autor: devlin
ja się do Dominiki na Wilczą dopiero wybieram w lipcu :) i szczerze mówiąc jak czytam takie wpisy jak te poleny czy atenki to chciałabym by ten zabieg był już dziś, zaraz :)

Re: Makijaż permanentny warszawa

: 08 cze 2020, 17:07
autor: ferry.edwina
Ja raczej skorzystam tylko i wyłącznie ze zrobienia sobie rzęs na wakacje.

Re: Makijaż permanentny warszawa

: 28 sie 2020, 15:42
autor: kazna
Ostatnio ukazał się interesujący artykuł o tym
http://biobotanic-pro.pl/

Re: Makijaż permanentny warszawa

: 04 lut 2021, 20:43
autor: Jolkaś
Czy tylko ja boję się makijażu permanentnego? Nawet jeśli widzę zdjęcia rezultatów na fb to i tak jakoś strasznie się boję że coś pójdzie nie tak. A co wtedy? Raczej nie da się tego od tak o naprawić.. Dlatego jednak zostaję przy normalnych kosmetykach z tej https://drogerix.pl/ drogerii.

Re: Makijaż permanentny warszawa

: 05 mar 2021, 17:51
autor: Kryśka
Ja to zastanawiam się nad zakupem utleniacza RefectoCil z https://amazinglashes.com/pl/p/Utleniac ... -100ml/857 i ciekaw jestem Waszego zdania na temat i samego produkty czy jest dobry, ale też i na temat tego sklepu, czy może któraś z Was z niego korzystała?

Re: Makijaż permanentny warszawa

: 01 wrz 2021, 8:55
autor: Daśka
Ja robiłam brwi metodą piórkową i jestem bardzo zadowolona :) Byłam w gabinecie Magdaleny Bąk w Warszawie, tutaj namiary do Pani Magdy: https://makijazpermanentny.warszawa.pl/ Za dwa tygodnie wybieram się też do niej na usta :) Mam do niej zaufanie, pani Magda jest dokładna i wiem że będę wyglądała jak milion dolarów po wizycie u niej ;)