Strona 1 z 1

Białe sportowe buty

: 13 kwie 2021, 9:39
autor: Nawińska
Dziewczyny bardzo proszę o poradę do jakiej stylizacji pasują białe sportowe buty - do czego ( jakie kurtki może płaszcz, jakie spodnie - fason i kolor, jaka długość - powyżej kostki , czy za kostkę) : jestem "dojrzałą" panią , która najczęściej chodzi w spodniach , na sportowo , ale nie chciałabym wyglądać śmiesznie; jest wiele stylizacji w necie - ale głównie sportowe i na zdjęciach nastolatki

Re: Białe sportowe buty

: 13 kwie 2021, 10:16
autor: Narwińś
To że białe sportowe buty pasują do wszystkiego to prawda i nieprawda. To nie zależy od wcale od wieku, ale od stylu i osobowości. Ja się na przykład w takich nie czuję dobrze, chociaż na innych mi się podobają. Moje "dyżurne" sportowe buty są z brązowej skóry i kiedy muszę być wygodnie ubrana, tworzą spójną kompozycję z moimi ubraniami.
Teraz na wiosnę na pewno warto jest zainwestować w białe trampki:
https://skibuty.pl/jak-tej-wiosny-nosic ... e-trampki/

Chyba najpraktyczniejszy model obuwia.

Re: Białe sportowe buty

: 23 kwie 2021, 10:45
autor: oven
Ja to tak średnio, z butami sportowymi. Wole eleganckie :) http://www.tanex.com.pl/ tutaj ostatnio sprawdzałam,no i musze przyznać, że ciężko wybrać i się na coś zdecydować, tak dużo modeli mają, w różnych kolorach. Wydaje mi się, że doslownie każda kobieta znajdzie bez problemu coś odpowiedniego dla siebie. No i ceny... zdecydowanie na każdy portfel.

Re: Białe sportowe buty

: 24 kwie 2021, 12:31
autor: Józek98
Jeśli szukasz butów o konkretnym wyglądzie zajrzyj na stronę sklepu internetowego https://jebut.pl/Sandaly-z-zakryta-pieta-c272. Dostępny jest tak tak bogaty wybór różnego typu obuwia, że bez problemu kupisz tam interesujący cię model. Sam często tam kupuję i jestem bardzo zadowolony.