Strona 1 z 1

Gadżety reklamowe - ma to jeszcze sens?

: 30 paź 2021, 0:24
autor: gość
Zastanawiam sie jakie gadżety reklamowe będą dla firmy najlepsze. Widziałam już tutaj http://www.extrema.com.pl/4,gadzety-reklamowe.html fajne rzeczy. W zasadzie wszystkie gadżety u nich można nabyć, oczywiście spersonalizowane. Takie gadżety to w każdej firmie są niezbędne, jako reklama firmy ale też po prostu jako prezenty dla klientów, co jest ważne. Bo kto nie lubi dostawać gadzętów? No i to oczywiście reklama sama w sobie. Dlatego też ważne jest porządne logo i jakaś wpadająco w ucho nazwa firmy.

Re: Gadżety reklamowe - ma to jeszcze sens?

: 30 paź 2021, 10:11
autor: iworka
Wszystko zależy w jakiej branży tak naprawdę prowadzimy biznes no i przede wszystkim czy to jest działalność internetowa czy tradycyjna. Ja np mam sklep online także w moim przypadku jeśli chodzi o promocję to zdecydowanie bardziej skuteczniejszą formą jest reklama internetowa. Wspiera mnie w takich działaniach agencja http://influeme.com/.

Re: Gadżety reklamowe - ma to jeszcze sens?

: 02 lis 2021, 17:15
autor: Prosty
Myślę, że jak najbardziej ma to jeszcze sens i moim zdaniem warto na pewno jest postawić na prezenty personalizowane. Ja także jakiś czas temu miałem okazję właśnie tego typu upominki zamawiać bezpośrednio od https://zamowprezent.pl/ i co najważniejsze znalazłem tam wiele ciekawych produktów. Właśnie dlatego ja jestem zdania, że tego typu rzeczy muszą być dobrze przemyślane i na pewno każdy znajdzie tam coś dla siebie. Polecam każdemu takie profesjonalne podejście do tematu.

Re: Gadżety reklamowe - ma to jeszcze sens?

: 15 lis 2021, 13:02
autor: booklo
Jeśli chodzi o dodatki modowe to także je możemy znaleźć w sieci. Opłaca się tutaj modna młodzieżowa Siedlce spojrzeć na nowości. Każdy może się w ten sposób inspirować i znajdować coś nowego. Inne wzory, kolory na pewno ożywią stylizację. Produkty, ubrania, dodatki będziemy mogli wybierać i zamawiać w sieci. W taki sposób najwygodniej zamówimy coś dla siebie. Szczególnie na wyjątkowe okazje musimy mieć coś nowego i eleganckiego. Jakie są wasze ulubione ubrania z internetowych sklepów?