Strona 1 z 1

Prędkość internetu

: 21 lut 2020, 23:53
autor: sunny
Sprawdź prędkość swojego internetu na http://speedomat.pl

Re: Prędkość internetu

: 30 sty 2021, 13:06
autor: wąka
u mnie z internetem różnie bywa, teraz śnieg pada to już jest słabszy, chyba muszę lepszego poszukać

Re: Prędkość internetu

: 30 sty 2021, 16:00
autor: straciatella
Teraz to nie problem, sprawdź który najlepszy dostawca usług internetowych jest w Twojej okolicy i podpisz z nim umowę ale najkorzystniej jest w pakiecie. Mój na przykład gwarantuje najszybsze łącze symetryczne i prędkość transmisji danych, która wynosi wielokrotnie więcej niż 1 Gb/s.

Re: Prędkość internetu

: 05 lut 2021, 1:47
autor: aliśka
Jeśli dany operator nie spełnia waszych oczekiwań, to warto go zmienić. Teraz jest tak wiele różnych ofert na rynku, że z pewnością uda wam się znaleźć idealne rozwiązanie. Tutaj https://panwybierak.pl/ się rozejrzyjcie. Jest w czym wybierać. Można mieć tani i dobry internet i to bez jakiegoś wielkiego poszukiwania.

Re: Prędkość internetu

: 11 kwie 2021, 20:48
autor: karól
Jeśli internet zamula i ewidentnie z winy usługodawcy, warto pomyśleć o zmianie dostawcy. Ja tak miałem i postanowiłem się przenieść. Jako, że nie bardzo wiedziałem, gdzie w okolicy znajdę odpowiednie firmy, skorzystałem z podesłanej mi przez znajomą wyszukiwarki https://welcome2poland.eu/firmy/polska/ ... s%C5%82ugi . Wystarczy, że wpiszecie tam swoją lokalizację, a wyświetlą wam się dostępni kontrahenci w okolicy. Dzięki temu szybko znalazłem przyzwoitego następcę. Teraz Internet śmiga jak zły.