Strona 1 z 1

Sprzęt laboratoryjny

: 19 maja 2020, 10:38
autor: martan
Będę stawiał własne laboratorium dla mojej firmy. Znacie porządnych dostawców sprzętu laboratoryjnego?

Re: Sprzęt laboratoryjny

: 19 maja 2020, 10:57
autor: edran
Jeżeli masz zamiar prowadzić własne laboratorium to polecam ci nawiązać współpracę z firmą https://www.mayflon.pl/ Oni zajmują się wykonywaniem powierzchni nieprzywierających dla przemysłu. Takie powłoki techniczne są niezbędne przy wielu badaniach laboratoryjnych.

Re: Sprzęt laboratoryjny

: 31 lip 2020, 20:31
autor: Regina342
Wysokiej klasy sprzęt laboratoryjny znajdziecie tutaj - https://danlab.pl Można tam znaleźć wszelkie urządzenia, które są niezbędne do przeprowadzania badań i analiz. Sprzęt o odpowiedniej charakterystyce oraz parametrach pozwala na przeprowadzanie badań z odpowiednią dokładnością i precyzją.

Re: Sprzęt laboratoryjny

: 18 sie 2020, 0:49
autor: markos
O, to ja mam dla was dobry namiar - firma ALPBIS oferuje wyposażenie laboratoriów i placówek medycznych. Tu macie ich stronę internetową http://alpbis.pl/ Warto ich sobie sprawdzić, bo traficie tam na wysoką jakość sprzętów i będziecie mieć serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. My właśnie u nich się zaopatrujemy.

Re: Sprzęt laboratoryjny

: 27 sie 2020, 21:24
autor: Kalla35
Wysokiej jakości sprzęt laboratoryjny jak również meble możecie znaleźć tutaj - https://renggli.pl/pl/oferta/blaty-laboratoryjne/ Są tam również wysokiej klasy, wytrzymałe blaty laboratoryjne. Blaty są wykonywane z najróżniejszych materiałów, które zapewniają trwałość i nie są niszczone podczas pracy.

Re: Sprzęt laboratoryjny

: 18 gru 2020, 14:14
autor: kaliśka
Jeśli chcecie zakupić piec laboratoryjny, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://danlab.pl/nasze-produkty/urzadz ... ratoryjne/ . Mają tam w ofercie wiele ciekawych i praktycznych propozycji. Nie da się ukryć, że w tym sklepie można wyposażyć praktycznie całe laboratorium. Są tam różnego typu urządzenia oraz niezbędne akcesoria.

Re: Sprzęt laboratoryjny

: 13 sty 2021, 13:13
autor: bóbyrmis
Warto uważnie rozejrzeć się za porządną firmą, która zajmuje się sprzedażą sprzętu laboratoryjnego. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą http://www.metimex.com.pl/pl/ Tam znajdziecie profesjonalną aparaturę laboratoryjną. Sam obecnie na niej pracuję i jestem z niej zadowolony.

Re: Sprzęt laboratoryjny

: 18 sty 2021, 9:31
autor: rybórmicić
Też zdecydowałem się na współpracę ze wcześniej tutaj wspomnianą firmą https://www.mayflon.pl/ Jeżeli zależy wam na porządnych powłokach nieprzywierających to polecam wam się do nich zgłosić. Im można w pełni zaufać.

Re: Sprzęt laboratoryjny

: 20 sty 2021, 11:58
autor: Elżbietaż
Jeżeli sprzęt laboratoryjny to tylko z tej firmy https://www.unimarket.net.pl/ z Poznania. Firma oferuję sprzęt laboratoryjny, odczynniki chemiczne oraz przeciwciała do cytometrii przepływowej i testy diagnostyczne w bardzo przystępnych cenach.

Re: Sprzęt laboratoryjny

: 15 lut 2021, 18:44
autor: Bartłomiej
Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci ofertę firmy https://www.dcd-lab.pl. Zajmują się dostarczaniem wysokiej jakości wyposażenia do placówek naukowych, badawczych i badawczo-rozwojowych. Osobiście zamówiłem stamtąd dygestoria, szafki i stoły laboratoryjne. Jestem bardzo zadowolony z ich jakości, funkcjonalności oraz wysokiej trwałości.

Re: Sprzęt laboratoryjny

: 24 mar 2021, 14:59
autor: młodychemik
Podczas wyposażania laboratorium trzeba pamiętać nie tylko o odpowiednim sprzęcie, ale też o prawidłowych sposobach przechowywania substancji, na których się pracuje. W przypadku konkretnych substancji czy chociażby w momencie przenoszenia laboratorium, wszystkie materiały muszą zostać odpowiednio zabezpieczone. Polecam firmę CRYOGEN ze Śląska, która zajmuje się sprzedażą naczyń biologicznych i transportowych do ciekłego azotu. Mają naprawdę specjalistyczny asortyment, który nada się nie tylko podczas przewozu substancji, ale też do przechowywania zamrożonych materiałów. Warto o tym pamiętać podczas wyposażania laboratorium i jego zaplecza, zostawiam namiary na firmę: https://www.cryogenshop.pl/biologiczne i zachęcam do kontaktu. Wysokiej jakości sprzęt laboratoryjny to priorytet w tej branży.

Re: Sprzęt laboratoryjny

: 27 kwie 2021, 11:48
autor: leńki
Wyposażając laboratorium, warto pamiętać także o różnego rodzaju odczynnikach. Ja w niezbędne surowce chemiczne, na przykład antyutleniacze i fotoinicjatory zaopatruję się w firmie swissPigments https://www.swisspigments.com.pl/srodki ... spergujace . Firma ma rozbudowaną ofertę różnego rodzaju preparatów wykorzystywanych przy produkcji farb, ale także tworzyw sztucznych. Solidny kooperant.

Re: Sprzęt laboratoryjny

: 30 kwie 2021, 10:13
autor: MarcelŻ
Bardzo dobre i profesjonalne wyposażenie laboratorium można kupić w firmie http://labo24.pl/. Firma oferuję sprzedaż mebli laboratoryjnych, odczynników, aparaturę szklaną, urządzenia do filtracji. Firma oferuję bardzo atrakcyjne ceny i my często się u nich zaopatrujemy.

Re: Sprzęt laboratoryjny

: 28 maja 2021, 16:27
autor: malyswiat5
Mikroskopia skaningowa to rozwiązanie, które obecnie cieszy się sporą popularnością w laboratoriach. W znacznym stopniu warto pomyśleć o tym, co ma znaczenie i postawić na propozycje od firmy https://www.uni-export.com.pl/skaningow ... lektronowa na tego typu urządzenia. Dzięki nim jakość Twojej pracy będzie znacznie wyższa i jakościowa zarazem, więc warto.

Re: Sprzęt laboratoryjny

: 18 cze 2021, 9:48
autor: KarolinaŚ
Jeżeli sprzęt laboratoryjny to tylko z firmy WAMED https://wamed.pl/kontakt/ z Warszawy. Firma znajduje się na Odrowąża 9 i oferuję sprzedaż takich akcesoriów jak Statywy na probówki, suszarki laboratoryjne,cieplarki , medyczne bez chłodzenia, komory klimatyczne, pojemnik medyczno-sanitarny typ UNICEF. Firma oferuję bardzo dobre ceny i szybko realizują dostawy.

Re: Sprzęt laboratoryjny

: 11 lip 2021, 19:50
autor: karola789
Do mniej oczywistych, ale bardzo istotnych elementów wyposażenia laboratoriów, należą wentylatory chemoodporne. Znajdują one zastosowanie nie tylko w laboratoriach badawczych, ale również szpitalach czy zakładach farmaceutycznych. Polecam zaopatrywać się w urządzenia spełniające najwyższe wymagania światowych regulacji, np. produkty włoskiego producenta Euroventilatori International. W naszym kraju oficjalnych dystrybutorem ich wentylatorów jest firma https://www.luftberg.pl/oferta/wentylatory-chemoodporne.