Strona 1 z 1

Szkolenia z certyfikatem

: 18 sty 2019, 13:46
autor: Queeeen
Hej :) Szukałam ostatnio jakiś ciekawych szkoleń z certyfikatem, które pomogłyby mi rozwijać umiejętności potrzebne w biznesie. Pomyślałam o metodzie TRIZ bo słyszałam o tym kiedyś na studiach. Co o tym myślicie? Warto? Dodam, że już znalazłam firmę, która tego typu szkolenia oferuje: http://novismo.com/portfolio/publiczne- ... ne/#cennik .

Re: Szkolenia z certyfikatem

: 16 maja 2019, 11:50
autor: steffi
Bardzo dobrze, że chcesz się rozwijać. Czasami ktoś zdobędzie już jakieś wyższe stanowisko i myśli, że jest ustawiony do końca życia. Tu jednak człowiek powinien stale się rozwijać, szczególnie jeżeli chodzi o szkolenia biznesowe. Zapoznajcie się tu również z propozycjami od firmy https://leadersheep.com.pl/szkolenia/ Tu możesz zapisać się właśnie na różnego rodzaju szkolenia właśnie z tematyki biznesowej. Proponują oni szkolenia sprzedażowe, zarówno dla branży B2B, jak i B2C, szkolenia z zarządzania zespołem, generalnie zarządzania w firmie, czy też takie o tematyce prawa w biznesie.

Re: Szkolenia z certyfikatem

: 11 cze 2019, 11:16
autor: Dziewczyna
Myślę, że takie szkolenia z certyfikatem mogą okazać się bardzo korzystne i na przykład mogą pomóc w znalezieniu nowej, lepszej pracy. Na stronie http://kar-group.elk.pl/oferta/ możecie zapoznać się z oferta firmy szkoleniowej Kar Group, która właśnie takie certyfikowane szkolenia organizuje. Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem, więc polecam :)

Re: Szkolenia z certyfikatem

: 08 lip 2019, 12:49
autor: polena
Gdybyście szukali szkoleń z księgowości i podatków to warto zerknąć na ofertę pani Niziołek https://niziolek-szkoleniapodatkowe.pl/. Byłam już na takim kursie i szczerze polecam. Bardzo ciekawe tematy, super prowadząca. Ceny szkoleń nie są wysokie, poza tym zawsze można skorzystać z dofinansowania z KFS.