Strona 1 z 1

Armatura przemysłowa

: 02 wrz 2020, 11:52
autor: martan
Cześć, rozglądam się za armaturą przemysłową, która spełnia normy PN i DIN. Macie sprawdzonych producentów?

Re: Armatura przemysłowa

: 02 wrz 2020, 12:10
autor: lormol
Znalezienie porządnego producenta armatury przemysłowej trochę mi zajęło. W końcu zdecydowałem się na współpracę z firmą https://www.valvepol.pl/ i mogę powiedzieć że była to bardzo dobra decyzja. Oni dostarczają armaturę najwyższej jakości.

Re: Armatura przemysłowa

: 13 lis 2020, 8:24
autor: kolaż
Normy PN i DIN? O co konkretnie chodzi?
Pierwszego skrótu w ogóle nie kojarzę, a DIN miał coś wspólnego z przemysłem mleczarskim. Bodajże na https://www.midatech.pl/ były różne węże i szybkozłącza DIN, które w zastosowaniach miały po prostu dopisane "do mleka". Ale cytuję mocno z pamięci, najlepiej zajrzyj tam osobiście i sprawdź, czy to o to Ci chodzi.
Zresztą MiDaTech ma sporo różnej armatury przemysłowej, więc coś z PN może też znajdziesz.

Re: Armatura przemysłowa

: 13 lut 2021, 0:38
autor: melville
Z kolei w sprawie dobrej jakości węży pożarniczych i specjalistycznych węży tłocznych a także armatury pożarniczej to dobrze wam się sprawdzi firma Bogdan Gil https://www.bogdangil.pl/ z Bielska Białej. Traficie u nich na wysokiej klasy produkty i ceny nie wzięte z sufitu, zdecydowanie warto sobie ich zapamiętać.

Re: Armatura przemysłowa

: 15 lut 2021, 16:50
autor: dylewska
Jeśli chodzi o maszyny wykorzystywane w przemyśle , np związane z pneumatyką czy hydrauliką siłową dobrze mieć pod ręką namiary na ten https://www.martech-hs.pl/mobilny-serwis-24h/ mobilny serwis bo jak będzie trzeba to dowiozą potrzebne części nawet poza godzinami pracy sklepów

Re: Armatura przemysłowa

: 21 lut 2021, 21:09
autor: keruczaś
Warto na hali produkcyjnej zainwestować w nowoczesne rozwiązania związane z automatyzacją. W tym zakresie przyda się fachowa i specjalistyczna wiedza. W http://www.inter-tech.net.pl/ znają się na tym i z pewnością odpowiedzą na wszystkie wasze pytania! Polecam, pomagają usprawnić i optymalizować pracę .

Re: Armatura przemysłowa

: 03 lip 2021, 23:06
autor: niżżżyk
Polecam firmę http://zawory.org/, która ma w ofercie właśnie armaturę przemysłową. Różne modele, rodzaje, od topowych producentów. Firma działa nie od dziś, mają doświadczenie i super sprzedawców, którzy potrafią odpowiednio doradzić. Dodam, że ofertę posiadają naprawdę szeroką.