Strona 1 z 1

Promocja firmy

: 08 lip 2019, 19:02
autor: Alicja88
Cześć,

Pod koniec zeszłego roku założyłam swoją pierwszą firmę. Długo zastanawiałam się nad jej promocja.
Razem z przyjaciółką stwierdziłyśmy, że na start super będzie wypromować ją wizytówkami czy ulotkami.
Co o tym myślicie?

Re: Promocja firmy

: 16 lip 2019, 0:00
autor: Marysia89
Myślę, że na start taka promocja jest spoko.
Ja zaczynałam tak samo. Drukowałam po kosztach w drukarnia Wrocław Reprotechnika.
Efekt świetny, a cena na pewno konkurencyjna :)
Jak już zaczniecie zarabiać to polecam przenieść się z promocją firmy w sieć :)

Re: Promocja firmy

: 29 lip 2019, 16:16
autor: vanda
A wiedzieliście, że działania seo niosą ze sobą wiele korzyści? Wiecie jakie? Tutaj https://www.eactive.pl/pozycjonowanie-s ... e-pojecia/ piszą, że przede wszystkim zwiększa się oglądalność strony, co może przynieść zwiększenie sprzedaży poszczególnych usług/ produtków, a tym samy zwiększenie dochodu.

Re: Promocja firmy

: 31 lip 2019, 21:34
autor: ZofiaKatarzyna
Jeżeli chodzi o pozycjonowanie to na pewno warto takie kroki podjąć by być bardziej widocznym w sieci. Jednak najpierw dobrze jest najpierw stworzyć konto firmowe google https://www.proformat.pl/blog/jak-zaloz ... oja-firma/

Re: Promocja firmy

: 18 sie 2019, 21:33
autor: torar_B
Jednym z elementów ważnych w promocji firmy będzie odpowiednie wyeksponowanie marki poprzez estetyczne materiały POS :) Przydadzą się ekspozytory, teczki i wiele innych, dlatego najlepiej zajrzeć na http://lakman.pl/ i porozmawiać z nimi o tym temacie.

Re: Promocja firmy

: 14 paź 2019, 22:36
autor: wiszek
Powstał tutaj bardzo ciekawy temat. Sporo ciekawych informacji tutaj jest. Zdecydowanie będzie to przydatne dla innych użytkowników.

Re: Promocja firmy

: 13 lis 2019, 23:20
autor: natasza85
Warto też zainwestować w gadżety reklamowe. U nas fajnie sprawdziły się parasole z logo, kubki z własnym nadrukiem,logiem firmy, naszym hasłem reklamowym. To takie nasze dodatki do większych zamówień i prezenty na targach bądź eventach.

Re: Promocja firmy

: 12 mar 2020, 13:17
autor: Gatito
Możesz też pomyśleć o banerach dzięki temu że istnieje coś takiego jak druk wielkoformatowy Wrocław to możesz wydrukować dowolny obrazek w naprawdę dużych rozmiarach :D

Re: Promocja firmy

: 24 mar 2020, 11:22
autor: igielka
Bardzo fajna forma reklamy sa tez wizytowki w Google , ja sie zglosilam do firmy http://wizytowkawgoogle.pl/ wlasnie zeby mi zalozyli. dzieki wizytowce, mozna zyskac naprawde wiele korzysci. Pozytywnie wplywa na pozycjonowanie i pomaga klientom znalezc nasze uslugi w sieci

Re: Promocja firmy

: 23 lut 2021, 15:15
autor: Mońka
Nie macie wiele do stracenia. Wizytówki, ulotki i plakaty są bardzo tanią formą reklamy. Osobiście zamawiam wszystkie materiały reklamowe z drukarni offsetowej http://anex.pl/oferta/. Posiadają bardzo zróżnicowaną ofertę, konkurencyjne ceny oraz profesjonalną obsługę klienta.

Re: Promocja firmy

: 01 mar 2021, 14:01
autor: Korzeń
Na pewno warto postawić na reklamę w internecie. Od roku korzystam z google ads i fajne się sprawdza. Reklama jest od razu widoczne i systematycznie zwiększa ruch na mojej stronie. Mam więcej zleceń, mogłem pozwolić sobie na zwiększenie budżetu, więc ilość klientów ponownie rośnie. Skontaktuj sie z http://ninjaads.pl z panem Piotrem, który mi prowadzi kampanię, człowiek ma duża wiedzę z zakresu reklamy internetowej to dowiesz się jaki mniej więcej budżet powinieneś mieć.

Re: Promocja firmy

: 07 mar 2021, 22:36
autor: finky
Alicja88 pisze: 08 lip 2019, 19:02 Cześć,

Pod koniec zeszłego roku założyłam swoją pierwszą firmę. Długo zastanawiałam się nad jej promocja.
Razem z przyjaciółką stwierdziłyśmy, że na start super będzie wypromować ją wizytówkami czy ulotkami.
Co o tym myślicie?
Lokalnie można tak robić, ale to raczej nie wystarczy. Postawa na internet, bo to medium pozwala łatwo dotrzeć do wielu grup docelowych. Zacznij od zleceni firmowej www. Tutaj jest jedna firma https://stronywww-lodz.pl/ która tym się zajmuje.

Re: Promocja firmy

: 17 mar 2021, 8:57
autor: ińn
Wizytówka to standard. Tak naprawdę potrzeba ich dużo, więc warto zastanowić się jak zmniejszyć koszty ich produkcji, fajnie to zagadnienie jest opisane tutaj: https://www.grafikaidruk.pl/artykul/jak ... zie-113942 dodatkowo tu macie info na temat tego jakie cechy powinna posiadać faktycznie dobra wizytówka: https://www.grafikaidruk.pl/artykul/cec ... wki-115851

Re: Promocja firmy

: 02 kwie 2021, 12:58
autor: Łukasz098
Jak działasz na rynku lokalnym świetne wyniki można uzyskać właśnie po założeniu wizytówki Google, niestety często nie jest widoczna, albo źle skonfigurowana. Swoją markę - stronę i wizytówkę oddałem w rece specjalistow z 1stplace i jestem bardzo zadowolony z efektów - więcej telefonów.

Re: Promocja firmy

: 07 cze 2021, 9:55
autor: skórka
Promocja firmy oczywiście bardzo ważna sprawa. Dlatego też już na samym początku musimy zadbać o to aby jak najlepszą formę reklamy zainwestować. A że w dzisiejszych czasach jest wiele przeróżnych możliwości to wiadomo, że ciężko się zdecydować. I tak szukając jakiś informacji na ten temat znalazłam tę stronę http://www.benefix.com.pl/ulotka-dlacze ... o-ja-miec/ z której to dowiedziałam się , że co jak co ale ulotki to bardzo dobra forma reklamowania się.