Strona 1 z 1

Re: Smart Kid Belt pas

: 12 lip 2019, 12:53
autor: Gatito
I na czym to ograniczenie polega? Takie pasy się nie zapną jak dziecko ma 4 lata i 11 miesięcy??

Re: Smart Kid Belt pas

: 25 lip 2019, 20:23
autor: korsan
Smart Kid Belt to całkiem fajne rozwiązanie. Taki mały, mobilny adapter na pas bezpieczeństwa, który dopasowuje górne mocowanie (obniża je) do wzrostu dziecka. Oczywiście takie rozwiązanie stosuje się dla starszych dzieci. Młodsze nie do końca mają odpowiednio wykształcone kości by z tego korzystać, zbyt delikatne. Młodsze dzieci to powinny być wożone w fotelikach tyłem naprzód.

Re: Smart Kid Belt pas

: 29 lip 2019, 18:54
autor: Hanka
Urządzenie to rewelacyjnie się sprawdza podczas wakacji kiedy odwiedza nas kolega syna lub siostra podrzuci swą córkę. Chcąc zabrać ich na wycieczkę nie muszę pożyczać fotelika, bo mam Smat Kid Belt. Wożę je w schowku gdzie zajmuje niewiele miejsca, a dzięki temu jestem odpowiedzialnym kierowcą, który dba o bezpieczeństwo dzieci podróżujących wraz ze mną.

Re: Smart Kid Belt pas

: 19 sie 2019, 22:45
autor: fiona45
U nas u 8 latka się sprawdza chociaż 5 latek też by dał radę ale na podkładce aby było lepiej dopasowane. Nie które dzieci są zbyt otyłe i ciężko mają w foteliku. Warto próbować takich różności. Pasy Smart Kid Belt są fajnym rozwiązaniem też gdy mamy trójkę dzieci.

Re: Smart Kid Belt pas

: 05 wrz 2019, 15:13
autor: iwanska
U nas też się sprawdza. Bardzo fajne i nowoczesne rozwiązanie ten Smart Kid Belt. Bardzo łatwo założyć do auta, a więc i można szybko przenieść z jednego do drugiego. A nawet dziecko może mieć przy sobie.

Re: Smart Kid Belt pas

: 23 lut 2020, 20:04
autor: gajkaa
Zdecydowanie super rozwiązanie, alternatywa dla fotelika i podkładki. Mamy Smart Kid Belt i chwalę sobie. A czy jest bezpieczny? ja uważam , że tak ,a wymagane atesty, wystarczy zobaczyc też testy zderzeniowe na YT czy poczytać ten najnowszy artykuł z testami dynamicznymi https://jestempotrzebny.pl/bezpiecznie-w-aucie/

Re: Smart Kid Belt pas

: 23 lut 2020, 20:17
autor: kazna
Aby dowiedzieć się wiecej o tym temacie zajrzyj tutaj: https://supertlumacz.pl/czy-mozna-praco ... elancer-2/