Strona 1 z 1

Najlepsze opakowania foliowe na słodycze

: 17 lip 2019, 13:38
autor: Jolka
Hejka! Chciałbyś zapakować słodycze ? Jeśli tak, to obowiązkowo zapoznaj się ze stroną internetową biss.com.pl. Serdecznie polecam tę drukarnię. Robi ona idealne opakowania foliowe.

Re: Najlepsze opakowania foliowe na słodycze

: 09 sty 2020, 11:28
autor: aletta
Jeżeli jesteście fanami słodyczy to polecam wam zajrzeć na stronę https://www.cosslodkiego.com.pl/ Firma ta zajmuje się ściąganiem słodyczy z europy zachodniej i USA. Od nich zakupicie słodycze, których normalnie w Polsce nie można dostać.

Re: Najlepsze opakowania foliowe na słodycze

: 31 paź 2021, 17:39
autor: Dziewczyna
A tak ogólnie rzecz biorąc, to czy są wśród Was jacyś fani słodyczy? Ja je uwielbiam ;) Najbardziej lubię różnego rodzaju chałwy - zarówno te tradycyjne, naturalne, jak i z różnymi dodatkami ;) Sa bardzo słodkie, ale według mnie raz na jakiś czas kawałek takiej chałwy nie zaszkodzi ;)

Re: Najlepsze opakowania foliowe na słodycze

: 07 lis 2021, 14:52
autor: Seśka
Hmmm jak widać rodzajów opakowań jest multum. Jak dla mnie warto skupić się na tych najbardziej klasycznych, bo to produkt ma się bronić sam. A poza tym opakowanie musi przede wszystkim spełniać swoją role transportową. Najwazniejszy jest według mnie dobrej jakości karton dopasowany do wielkości zamówienia. Tutaj zobaczcie mają rózne do wyboru https://przeprowadzkisklep.pl/produkt/k ... cm-x-50cm/ ale co ważne pamiętajcie też o wyłożeniu kartonu folią bąbelkową, żeby przesyłka dojechała w całości do odbiorcy

Re: Najlepsze opakowania foliowe na słodycze

: 12 gru 2021, 14:53
autor: Ćieszkowski
Moim zdaniem bardzo dobrze sprawdzi się firma https://www.folios.pl/kontakt, która oferuję sprzedaż opakowań dla rożnych gałęzi przemysłu. Ja najczęściej zamawiam u nich folię pęcherzykową i kilka razy zamawiałem u nich plandeki do zabezpieczenia ładunku przez zawilgotnieniem i zamoczeniem https://www.folios.pl/oferta/plandeki. Firma oferuję również specjalne plandeki na zamówienie w tym plandeki ochronne na tarasy w różnych wzorach i kolorach, odcień może być dobrany indywidualnie do potrzeb i preferencji konkretnej osoby.