Strona 1 z 1

Przechowywanie danych

: 21 lip 2019, 13:09
autor: kasjopeja
Zastanawiam się, jak wygląda przechowywanie danych w data center w Polsce. Na https://www.sprintdatacenter.pl/ znalazłem sporo informacji o funkcjonowaniu takiego dc, jednakże ciężko mieć punkt odniesienia, bo o innych dc nie ma za dużo informacji. Czy kojarzycie inne takie centra w naszym kraju?

Re: Przechowywanie danych

: 27 wrz 2019, 10:02
autor: Budex
Wszystkie dane firmowe powinny być odpowiednio przechowywane i zabezpieczane. Niestety zdarza się, że nawet największe przedsiębiorstwa nagle wszystko tracą. Mieliśmy już taki problem i wtedy kontaktowaliśmy się ze specjalistami z Ontrack, którzy mają specjalny program do odzyskiwania danych . Dobrze, że są tacy fachowcy, którzy nawet ze zniszczonych urządzeń mogę odratować pliki. Warto wówczas się do nich zwrócić.

Re: Przechowywanie danych

: 27 lis 2019, 18:22
autor: parksa
Zarówno RODO, jak i ochrona danych są niezmiernie istotne w każdej firmie. Sama niedawni zaczęłam interesować się tym tematem. Szukałam w sieci informacji na ten temat. Tutaj https://vpn.co.pl znalazłam wiele interesujących mnie informacji. Bardzo zaciekawił mnie temat szyfrowania połączeń.

Re: Przechowywanie danych

: 07 wrz 2020, 10:33
autor: mimka
Jeśli nie macie pojęcia o RODO, to warto wynająć profesjonalną firmę, która wszystkim się zajmie. Można w ten sposób uniknąć problemów i przede wszystkim odpowiednio się zabezpieczyć. Tutaj https://businessmind.pl/rodo/ macie namiar na tego typu usługi. Myślę, że warto postawią na profesjonalne rozwiązania, zamiast samemu się głowić w jaki sposób to zrobić.

Re: Przechowywanie danych

: 11 wrz 2020, 17:20
autor: Bara66
Niedawno w necie napatoczyłam się na wpis odnośnie tego tematu na blogu - http://automotivebusinessprocess.com .To wyjątkowo wartościowy wpis. W mojej opinii można się dzięki nim wiele doedukować. Zajrzyjcie sobie sami a nie będziecie żałować. Są tam zarówno inne fajne wiadomości.

Re: Przechowywanie danych

: 03 lis 2020, 21:07
autor: BożydarIwan
Jak trzymać swoje dane w chmurze? Najpopularniejsze wirtualne dyski. Ich główną zaletą jest łatwa dostępność z każdego miejsca na świecie i z dowolnego urządzenia. Pracę możemy zacząć na jednym komputerze, kończyć na drugim, w międzyczasie sprawdzając ją jeszcze gdzie indziej. Do sieciowych narzędzi mamy też dostęp z urządzeń przenośnych – telefonów, tabletów itd. Więcej dowiedzcie się na http://fordata.pl/przechowywanie-danych ... wo-plikow/.

Re: Przechowywanie danych

: 14 lis 2020, 18:59
autor: płiki43
Bardzo ciekawą stronę polecam pobieranie bez limitów zobaczcie sobie na stronę tą bo tam możesz ściągać pliki które są na różnych stronach internetowych. Polecam każddemu założyć tam konto, najlepiej premium aby korzystać be ograniczeń. Korzystne to jest bardzo.

Re: Przechowywanie danych

: 23 lis 2020, 12:48
autor: Dół
Jeśli chodzi o meble do biura to na pewno oprócz tablic zakup porządną niszczarkę lub usługę niszczenia. Wierz mi że z czasem nazbiera się tyle dokumentów że nie nadążysz ich niszczyć. Zapoznaj się z ofertą tej firmy https://niszczeniedokumentow.eu/ i skorzystaj w razie potrzeby.

Re: Przechowywanie danych

: 17 gru 2020, 23:58
autor: maryś
Dane, a szczególnie firmowe powinno się trzymać zawsze w bezpiecznych miejscach. Sprawdźcie sobie koniecznie coś takiego, jak data center, ponieważ okazuje się, że również w naszym kraju coś takiego jest dostępne. Spodobały mi się oferty, bo mają odpowiednie ceny abonamentów.