Strona 1 z 1

Solidny kurier

: 08 sie 2019, 19:59
autor: doboro
Wiadomo z kurierami różnie bywa, jednak ja szukam takiego solidnego i sprawdzonego który zawsze dostarcza przesyłki na czas i nie jest drogi. Ktoś coś?

Re: Solidny kurier

: 09 sie 2019, 10:31
autor: hunebe
Może zacznij korzystać z pośredników/brokerów kurierskich? W ten sposób zawsze znajdziesz najtańszą przesyłkę. Zobacz sobie tutaj https://www.ebox24.pl/cennik-kuriera-geis , jest dostępny cennik Geis a także wszystkie informacje o tym kurierze. Ponadto na stronie możesz też skorzystać z porównywarki różnych firm kurierskich, łatwo w ten sposób znaleźć najtańsze opcje

Re: Solidny kurier

: 10 sie 2019, 20:40
autor: Szymek
Hej. Mój kumpel prowadzi firmę kurierską i powiem Wam, że koszty dostarczania przesyłek tak ogólnie wcale nie są moim zdaniem wygórowane w stosunku do tego ile w takim biznesie się wydaje- choćby na paliwo i ogólnie eksploatację aut. W tym roku trochę obniżył ceny, zyskując od razu większą rzeszę klientów. Mógł sobie na to pozwolić, bo sam znalazł ciekawe rozwiązanie, aby oszczędzać i efektywniej kontrolować wydatki- do każdego auta zamówił kartę flotową. Płacąc taką kartą ma zniżki na stacjach benzynowych, zyskał też wygodny wgląd w wydatki, przy czym zamiast pojedynczych faktur za każdą transakcję, dostaje zbiorczą FV na koniec miesiąca. Więcej informacji o tym rozwiązaniu możecie przeczytać np. na https://www.flotex.pl/ , opisane są nie tylko korzyści ale też rodzaje kart, ponadto wiele cennych porad dla kierowców.

Re: Solidny kurier

: 18 wrz 2019, 15:33
autor: promise
A duże gabaryty? Wiadomo, że nie każdy kurier takie przewiezie. To wówczas potrzebny będzie kurier paletowy - https://www.znajdzkuriera.pl/poradnik/n ... rajowe,129 . Można w ten sposób przewozić np. części samochodowe, meble czy agd

Re: Solidny kurier

: 22 wrz 2019, 22:27
autor: eluśka
Zobaczcie sobie tutaj https://kurierrumunia.pl/uslugi/ na usługi firmy kurierskiej, która wozi paczki do Rumunii . Gwarantują dostawę w ciągu 48 godzin. Poza tym ceny są bardzo atrakcyjne. Zaczynają się od 6,99 euro . Myślę, że warto zastanowić się nad tego typu usługami. Można w ten sposób poszerzyć swój rynek klientów, jeśli prowadzicie sklep internetowy.

Re: Solidny kurier

: 13 lis 2019, 23:24
autor: natasza85
Solidny kurier to taki, który ma wygodne buty a nie żadne luksusowe buty męskie. To oczywiście pół żartem pół serio. Najważniejsza jest znajomość topografii miasta, najlepiej podpytaj innych w okolicy z których firm korzystają. Wiele zależy jednak od samego kuriera jakie ma podejście do pracy.

Re: Solidny kurier

: 20 mar 2020, 18:14
autor: gajkaa
Ja szukam na tym serwisie zazwyczaj Fast Post, wpisuje się wymiary i wyszukuje najkorzystniejsze opcje wysyłki. Pośrednicy usług kurierskich http://www.fastpost.pl/

Re: Solidny kurier

: 30 mar 2020, 9:00
autor: suzzi
Ja wam powiem, że wcale nie jest to tak prosto znaleźć kuriera, który nam doskonale poprowadzi przesyłkę. Bo jedni rzucają, inni gubią, a jeszcze inni mają problem z dostarczeniem z innych powodów. Dlatego jestem przekonana, że dobrze jest pytać o zdanie. I tutaj https://www.europaczka.pl/ myślę zamówić paczuszki, ale nie wiem, jak to miejsce opiniujecie. Powiecie mi?

Re: Solidny kurier

: 05 maja 2020, 10:33
autor: sofia11
Ja bardzo dużo dobrych opinii słyszałam na temat tej firmy kurierskiej https://www.globbox.net/przesylki_miedz ... e_irlandia Szczerze mówiąc oferta jest bardzo atrakcyjna a paczki można nadać i odebrać w wielu punktach paczkowych. Ktoś z was już nadawał tam paczkę? Ja mam zamiar wysłać przesyłkę do mamy, do Irlandii.