Strona 1 z 1

Smart Kid Belt

: 22 wrz 2020, 11:00
autor: orana
Dzień dobry, w sieci znalazłam Smart Kid Belt https://smartkidbelt.com/pl/ i chciałabym poznać Wasze opinie na jego temat. Dodałam link, bo nie mam pewności, że wy się coś w tym wywiecie i wolałabym po prostu, żebyście mi mogli szybciej odpowiedzieć. To jak będzie?

Re: Smart Kid Belt

: 24 wrz 2020, 15:20
autor: pomaraka
Ogólnie nie mam niczego złego do powiedzenia, ale sama dla dzieci nie mam. Miałam kupić, ale okazało się, że akurat były pilniejsze wydatki. Jednak dużo się tym interesuję. Chcę spróbować z tym za jakiś miesiąc, no może dwa. Zobaczymy.

Re: Smart Kid Belt

: 25 wrz 2020, 16:24
autor: sókwa
Ale to dla siebie, tak? Tyle co najmniej zrozumiałam. W ogóle mam wrażenie, że to Ci się może przydać. Tylko poczytaj doniesienia o testach na stronie https://smartkidbelt.com/pl/blog/news/k ... inie-ece44 . Ich i te niezależne wyszły naprawdę dobrze.

Re: Smart Kid Belt

: 27 wrz 2020, 16:58
autor: glorniś
u mnie starszy syn jezdzi w SKB - praktyczne i wygodne rozwiazanie, w koncu syn jezdzi bezpiecznie, bo w foteliku juz sie tak wiercil ze wcale nie siedzial poprawnie

Re: Smart Kid Belt

: 28 wrz 2020, 12:00
autor: Ilośka
Na pewno wygodne są te pasy dla dzieci w wieku pośrednim i do tego otyłych, bo ciężko kupić dla takich wygodny i praktyczny fotelik w dobrej cenie. Ale jak wiemy opinie w sieci są różne i każdy się obawia. Ale jak wyżej podano link warty przeczytania, bo to jednak nie do końca opinie takie jakie każdy spodziewał się prawdziwe, tylko fałszowane, aby wyprzeć konkurencje z fajnym produktem z rynku.

Re: Smart Kid Belt

: 29 wrz 2020, 22:04
autor: SylwiaŃ
Zaskakujące jest to, jak niektóre istytucje manipulują danymi i testami. Dlaczego chcą wprowadzać klientów w błąd? Taki ADAC czy inna instytucja powinna być rzetelna, a nie, jak wynika z powyższego artykułu, dają wyniki dla różnych manekinów i je porównują. To ma być rzetelny test? Nie dziwię się, że producent Smart Kid Belt próbuje walczyć o swoje. A ciężko pewnie z takimi dużymi graczami wybrać. Przykre to. A tka naprawdę po głowie ostatecznie dostaje konsument.

Re: Smart Kid Belt

: 02 paź 2020, 8:10
autor: kaśuka
Oj Sylwia, zgadzam się w 100! Ewidentnie widać że producenci fotelików tutaj działają bo im nie pasuje że im spada sprzedaż. Poza tym skoro są dostępne na https://www.mdpi.com/2624-8921/2/1/8/ht ... _sA3rXMMJs rzetelne testy, porównania i widać że SKB wypada często lepiej niż foteliki to nie jest to wziete znikąd