Strona 1 z 1

Sprzęt do gabinetu

: 24 sie 2019, 11:22
autor: baran
Mając własny gabinet, muszę odpowiednio zadbać o jego wyposażenie. Potrzebuje urządzenie KTG i do tego profesjonalna głowice, czytałam że te tutaj https://glowicektg.pl/ , sa bardzo dobre, Ktoś kto też ma taki sprzęt może mi co nie co doradzić?

Re: Sprzęt do gabinetu

: 19 wrz 2019, 13:56
autor: edran
Jeżeli jesteście na etapie wyposażania gabinetu medycznego to polecam wam zajrzeć na stronę http://www.inoris.pl/ Firma ta zajmuje się sprzedażą sprzętu medycznego. Specjalizują się w sprzęcie do anestezjologii i endoskopii.

Re: Sprzęt do gabinetu

: 20 wrz 2019, 13:00
autor: aletta
Szeroki wybór sprzętu medycznego, mebli medycznych i zaopatrzenia medycznego znajdziecie w ofercie firmy http://www.emtim.pl/ Sama korzystam ze sprzętu od nich zakupionego i jestem zadowolona z jego wysokiej jakości.

Re: Sprzęt do gabinetu

: 26 kwie 2020, 13:56
autor: tosiam987
Do gabinetu polecam również zaopatrzyć się w szafy na akta jest to meble jak dla mnie bardzo potrzebny na wszelkie dokumenty które są ważne podczas prowadzenia biznesu. Tego typu meble jak szafy na akty znajdziecie w sklepie https://www.wyposazeniegaudia.pl/cat/sz ... e-klasa-a/

Re: Sprzęt do gabinetu

: 11 maja 2020, 9:54
autor: Afera
Jeśli chodzi o gabinet medyczny,to warto zainwestować w urządzenie,które oczyści powietrze,nawilży go, a jednocześnie w lecie będzie spełniało funkcję klimatyzatora.Wiadomo bowiem,że do gabinetu przychodzą różni ludzie,zmagający się z różnymi chorobami,warto więc by na bieżąco powietrze w gabinecie było oczyszczane by jeden pacjent nie zarażał się dodatkowo od innych,a sam lekarz miał większy komfort pracy.Urządzenie klimator 3 w 1 będzie więc doskonałym elementem wyposażenia https://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/ad_7913

Re: Sprzęt do gabinetu

: 19 maja 2020, 18:56
autor: natasza85
Jeśli szukacie solidnej i bardzo dobrze zaopatrzonej hurtowni stomatologicznej koniecznie zapoznajcie się z ofertą www.predent.pl, polecam.

Re: Sprzęt do gabinetu

: 13 cze 2020, 13:07
autor: kwiatushek02
Jeśli chodzi o sprzęt medyczny, to tutaj : https://www.inmed.pl/ jest namiar na sklep, w którym można zakupić różnego typu narzędzia. Myślę, że warto się tam rozejrzeć, jeśli chcemy otworzyć gabinet lekarski czy też przychodnie. Poczytajcie sobie koniecznie na ten temat.

Re: Sprzęt do gabinetu

: 16 cze 2020, 14:29
autor: nrosenbaum
Wszystkie akcesoria biurowe można bez problemu zamówić z hurtowni.

Re: Sprzęt do gabinetu

: 18 cze 2020, 12:41
autor: marvin
Jeśli chodzi o zaopatrzenie w materiały, narzędzia czy sprzęt stomatologiczny i ogólnomedyczny to sprawdzi wam się hurtowania medyczno-stomatologiczna Limedic https://limedic.pl/ My jesteśmy z ich produktów zdecydowanie zadowoleni, ich sprzęt jest 100% oryginalny i wysokiej jakości. Mają dobre ceny i, co ważne, możecie u nich składać zamówienia poprzez ich sklep internetowy czy telefon.

Re: Sprzęt do gabinetu

: 25 cze 2020, 20:39
autor: kentka
internet przede wszystkim jak kupicie odpowiedni sprzęt, o tym pamiętajcie. Sama wybrałam odpowiedni i szybki internet do pracy zdalnej dzieki porównywarce http://panwybierak.pl świetna sprawa.

Re: Sprzęt do gabinetu

: 10 wrz 2020, 0:56
autor: nikelodon18
Nasz gabinet, ze względu na swój charakter musiał koniecznie zostać wyposażony w wysokiej klasy sprzęt RTG. Dopiero ten, który zapewnili nam http://kmk.szczecin.pl/ sprostał naszym wymaganiom. Głównie postawiliśmy na drzwi, okiennice i parawany rtg - nie zawiodły nas!

Re: Sprzęt do gabinetu

: 21 wrz 2020, 18:36
autor: lordis
Jeśli potrzebujecie ultrasonografów to wysokiej jakości sprzęt oferuje Samsung, u nas bardzo dobrze on się sprawdza. Co do zaopatrzenia to doradzić mogę autoryzowanego dystrybutora Samsung czyli firmę GEMED https://gemed.pl/ Mają zdecydowanie rozsądne ceny a do tego oferują także szkolenia, serwis oraz doradztwo techniczne. Ogólnie pełen profesjonalizm i dobra obsługa klienta.

Re: Sprzęt do gabinetu

: 30 wrz 2020, 12:56
autor: kielił
Jeśli chodzi o sprzęt do gabinetu to warto pomyśleć o takich specjalnych llampa bakteriobójcza uv dzięki której zapewnimy naszym klientom czystość i komfort pracy. Bo jednak bardzo ważna jest dezynfekcja nie tylko powierzchni ale całego gabinetu czy innego pomieszczenia. A tak kupując taką lampę mamy pewność, że robimy wszystko aby taką czystość zapewnić

Re: Sprzęt do gabinetu

: 29 mar 2021, 15:12
autor: Zdziśł.A
Wyposażając się w sprzęt do gabinetu należy pamiętać o najważniejszym w dzisiejszych czas, a mianowicie sprzętu do dezynfekcji. Korzystam z dezynfekcji pomieszczeń ozonowaniem, pozwala mi to na zachowanie właściwej czystości i nawilżenia powietrza - metoda ta jest bezpieczna dla alergików, wiec mam gwarancje, ze nie narażam swoich klientów.

Re: Sprzęt do gabinetu

: 14 maja 2021, 10:02
autor: Świka
Jeżeli chodzi o sprzęt do gabinetów i placówek rehabilitacyjnych, polecam ofertę x-reh.pl mają dobre sprzęty i świetne oferty. Jakość jest naprawdę wysoka i jest to sprzęt na grubo wiele lat. My jesteśmy od nich wyposażeni od małych rzeczy takich jak piłki maty do Si, aż po aparaturę do fizykoterapii i hydroterapii.

Re: Sprzęt do gabinetu

: 18 cze 2021, 13:00
autor: Paweł
Najlepszy moim zdaniem sprzęt medyczny znajdziecie na stronie meble-medyczne.pl. Jest to sklep z nowoczesnym sprzętem, który ułatwia pracę lekarzom i poprawia komfort pacjentów. Coraz częściej prywatne gabinety decydują się na wymianę starego sprzętu na nowoczesny, dzięki temu zyskują coraz więcej zadowolonych pacjentów.

Re: Sprzęt do gabinetu

: 26 cze 2021, 22:28
autor: eaś
Moim zdaniem ważna jest elektroniczna dokumentacja medyczna program oczywiście odpowiedni do tego. W zakresie przyjmowania pacjentów, ale i zapisywania ich danych jest to konieczne. I jeśli nie macie czegoś takiego, to warto się nad tym zastanowić. To pomoże z pracą całego gabinetu, nie tylko obsługi, ale i waszej, lekarskiej czy kosmetycznej.

Re: Sprzęt do gabinetu

: 23 wrz 2021, 14:34
autor: maliśka
A tutaj https://alstor.pl/produkty/oprogramowan ... lanowania/ mieliście już okazję się rozejrzeć? Jeśli nie, to myślę, że naprawdę warto sobie zerknąć na tę stronę. Można bowiem się tam zaopatrzyć w oprogramowanie diagnostyczne. Znajdziecie tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb.

Re: Sprzęt do gabinetu

: 25 wrz 2021, 1:25
autor: ginamó
Sprzęt biurowy może się zepsuć, miej to na uwadze. Za sprawą http://www.banpost.com.pl/serwis mamy ten klopot za soba. Dla nas naprawili frankownice, liczarki i niszczarki. Jest to w koncu wazny sprzet na terenie biura, takze zalecam ruszyc w tym kierunku. Po naprawie moglismy wrocic do normalnych dzialan.

Re: Sprzęt do gabinetu

: 27 wrz 2021, 23:04
autor: mczay
Poza sprzętem warto zdecydować się na oprogramowanie dla gabinetu lekarskiego. Z takim oprogramowaniem będzie Ci łatwiej prowadzić gabinet. Sprawy papierkowe - wypełnianie dokumentacji medycznej, przechowywanie jej będzie znacznie łatwiejsze i będziesz poświęcać na to mniej czasu.

Re: Sprzęt do gabinetu

: 04 paź 2021, 14:15
autor: hiczungł
Nasz ostatni zakup to zestaw protez. Akurat oferta https://orto-punkt.pl/protezy-konczyn-dolnych/ okazała się pod tym względem niezastąpiona, także warto skupić się na tym, co mają w zanadrzu. Często naszym klientom oferujemy wspomniane protezy, aby ułatwić im powrót do normalności.

Re: Sprzęt do gabinetu

: 25 lis 2021, 0:03
autor: MonikaĆ
A może ktoś z was doradzi mi gdzie zamówić aparaturę do labo ?. Słyszałam, że firma WAMED ma bardzo dobre opinie jeżeli chodzi o takie wyposażenie https://wamed.pl/kontakt/ i chyba zamówię chociaż jakąś część do przetestowania. W ofercie firmy znajdziemy suszarki laboratoryjne, komory badań cieplnych, cieplarki, komory klimatyczne, sterylizatory i tym podobne. Mam nadzieję, że sprzęt zna egzamin i będę mogła na całego rozkręcić interes https://wamed.pl/sprzet-laboratoryjny/