Strona 1 z 1

Re: Warta uwagi, płatna telewizja internetowa?

: 05 mar 2021, 19:35
autor: greta
Obecnie wiele jest telewizji internetowych, ciekawą ofertę ma WP Pilot. Dostępne są setki kanałów, filmów i seriali, które mają jakość Full HD. Programy odbierają w kraja Unii Europejskiej, Norwegii i w Islandii. Oczywiście można je odbierać na smartfonach, telewizji czy komputerze. Pakiet Starter PLUS, TVN24 i Eleven SPORTS jest darmowy przez 7 dni. Szczegóły tutaj https://pilot.wp.pl/landing-page/starte ... senna_2021 .

Re: Gdzie kupię meble do przedpokoju?

: 29 lip 2021, 14:51
autor: Konował
Telewizja internetowa może i jest ok, ale czy ma sens? Płacisz za telewizję i musisz płacić za internet, inaczej nie zadziała. W przypadku kablówki masz dużo lepiej i łatwiej. Mam kablówkę od Elposu i jestem zadowolony z takiego rozwiązania. Całkiem nieźle to działa. Stabilnie. I oferta jest dużo szersza.

Re: Gdzie kupię meble do przedpokoju?

: 05 sie 2021, 23:38
autor: Sopłe74
Szukając odpowiednich rozwiązań do naszego domu, ławka do przedpokoju z szufladą https://www.vox.pl/meble-vox-lawki-i-stolki to wygodne połączenie miejsca do przechowywania i codziennego asystenta w ubieraniu butów w wygodnej pozycji. Zarówno dzieciom jest wygodnie jak i mi kiedy wracam z pracy. Mogę też postawić na niej zakupy lub torebkę.