Strona 1 z 1

jaka reklama do firmy

: 30 cze 2021, 20:47
autor: iworka
Od razu na myśl mi przychodzi reklama internetowa. Bo tylko taka jest najszybszą opcją na pozyskanie klientów jak i na promocję naszych usług. Ja w tej kwestii postanowiłam zaufać agencji http://effectiveidea.pl/ która w kwestii reklamy jest prawdziwym specjalistą.

Re: jaka reklama do firmy

: 28 lip 2021, 22:35
autor: kamilski
Ja postawiłem na promocję marki poprzez osoby bardziej znane w branży. A w ten sposób konkretnie działa dla mnie agencja https://influeme.pl/ . To eksperci od marketingu internetowego, którzy doskonale wiedzą jak wykorzystać potencjał influencerów do zwiększenia skuteczności promocji marki.

Re: jaka reklama do firmy

: 23 sie 2021, 12:13
autor: Abuśka
Jasne, reklama internetowa w dzisiejszych czasach jest naprawdę bardzo ważna, ale moim zdaniem tak warto dobrać działania promocyjne, żeby dotrzeć w najlepszy możliwy sposób do potencjalnych klientów. My na przykład działamy właśnie lokalnie i do takich klientów chcemy dotrzeć - dlatego świetne efekty przynosi współpraca z firmą Morades z Krakowa https://morades.com (mobilna reklama zewnętrzna).

Re: jaka reklama do firmy

: 23 sie 2021, 16:31
autor: atakmały
Świetnie przyciąga wzrok i sprawdza się stand reklamowy, szeroki wybór oferuje nam https://www.dmdisplay.pl/standy-postaci-plaski/ , szczególnie postać lub jakiś wizerunek może przyciągać uwagę klientów. W niektórych przypadkach wzrost sprzedaży i zainteresowania przewyższa oczekiwania klientów, postać może być praktycznie dowolna - spójna ze strategią firmy czy produktu.

Re: jaka reklama do firmy

: 26 sie 2021, 8:48
autor: sambó
Jeżeli chcecie postawić na tradycyjną reklamę typu banery, neony czy kasetony to polecam wam zgłosić się do firmy http://swiatreklamy.pl/oferta/ Sam korzystam z ich usług i wiem że można im w pełni zaufać. Firma ta posiada spore doświadczenie w wykonywaniu nośników reklamowych tego typu.