Strona 1 z 1

Kurier do części samochodowych

: 22 paź 2019, 12:27
autor: doboro
Jakiego kuriera polecilibyście do przewozu części samochodowych typu maski, zderzaki, opony – generalnie dużych części?

Re: Kurier do części samochodowych

: 23 paź 2019, 19:54
autor: hunebe
Z pewnością musi to być kurier, w którego ofercie jest paleta. Konkretnego co prawda nie polecę, bo osobiście nie nadaję takich przesyłek, ale zostawię namiar na stronę https://www.pogotowiepaletowe.pl/ . Tutaj zrobisz sobie porównanie cen i będziesz wiedzieć, którego najlepiej wybrać

Re: Kurier do części samochodowych

: 27 lis 2019, 22:31
autor: Martee
Szukałbym jakiegoś bardziej zaufanego źródła informacji. Tutaj niekoniecznie otrzymasz pomoc.

Re: Kurier do części samochodowych

: 12 gru 2019, 15:26
autor: Dziewczyna
A jakie części samochodowe mieliście okazję ostatnio kupować? Ja niedawno zamawiałam wały napędowe w sklepie internetowym https://cardansystempolska.pl/. Znalazłam je tam bez problemu, a ze strony firmy mogłam liczyć na fachowe doradztwo ;)

Re: Kurier do części samochodowych

: 29 gru 2019, 21:58
autor: haniamire
hejka

Re: Kurier do części samochodowych

: 12 lut 2020, 17:04
autor: steffi
Tani kurier i dobry kurier także przewiezie dla was różne części samochodowe, nawet te największe. Kluczową kwestią zapewne będzie tu odpowiednie ich zapakowanie. Myślę, że tu kurier online https://apikurier.pl/ sprawdzi się bardzo dobrze. W tym miejscu proponują wycenę różnych firm kurierskich - podając wymiary waszej paczki dostajecie już konkretne oferty.

Re: Kurier do części samochodowych

: 18 lut 2020, 10:35
autor: Mariianna
Na pewno nie każda firma poradzi sobie z takim wyzwaniem, ale też nie powinno być problemu ze znalezieniem pomocy w tym przypadku. Myślę, że takie firmy jak https://www.pogotowiepaczkowe.pl/cennik-kuriera-dpd to idealna opcja na przesłanie paczek niestandardowych. Znalazłam tu cennik dpd, ale wcale nie musicie też decydować się na tego kuriera.