Strona 1 z 1

Oświetlenie w mieście

: 25 lis 2019, 9:34
autor: niezgodna
Pamiętam za czasów dzieciństwa ciężkie, toporne i betonowe latarnie, które przerażały samym widokiem, a światło z nich padające praktycznie wcale nie oświetlało miasta. Obecnie można zauważyć, że co rusz latarnie wymieniane są na lampy ledowe, które jak się można dowiedzieć z bloga http://ulicaled.com.pl , są energooszczędne, ekonomiczne i lepiej doświetlają miasto.

Re: Oświetlenie w mieście

: 18 sty 2020, 12:28
autor: iworka
Lubię się interesować nowymi technologiami i muszę przyznać, że już nie raz przeglądałam artykuły odnośnie oświetlenia w różnych miastach czy danych miejscach użyteczności publicznej. Kilka dni temu dosłownie trafiłam na artykuł https://www.lighting.philips.pl/edukacj ... swietlenie i muszę przyznać, że jeszcze bardziej wkręcił mnie ten temat

Re: Oświetlenie w mieście

: 18 sty 2020, 15:38
autor: kazna
Więcej na ten tema dowiesz sie na tej stronie : http://www.maturzysci.com.pl

Re: Oświetlenie w mieście

: 18 lut 2020, 19:20
autor: suzzi
A zastanawialiście się czasem, skąd w tych miastach te wszystkie ciekawe elementy? Nie mówię już tutaj o samym oświetleniu, ale i ławki, donice, śmietniki? No to wcale takie proste nie jest, ale chętnie wam podpowiem, że to wszystko znajdziemy u tego http://www.jumatsc.pl/ producenta. W dobrej cenie i w ładnym designie.

Re: Oświetlenie w mieście

: 20 maja 2020, 16:44
autor: hannas
Na szczęście teraz można znaleźć nawet ładne oświetlenie na ulicę. Nie wszystko musi być jednakowe a tym samym nudne. Szukałam latarni, które będą oświetlały teren naszego zakładu i ofert można trochę znaleźć. Tutaj promarlighting.pl/oferta/miasto-ulica/latarnie-zeliwne/ znalazłam takie, które najbardziej mi się podobają. Stylem będą one idealnie pasowały do budynków, które znajdują się na naszym terenie

Re: Oświetlenie w mieście

: 16 cze 2020, 16:06
autor: Kalla35
Obecnie wybór oświetlenia zarówno do domu jak i na zewnątrz jest bardzo duży i można wybrać co tylko nam się spodoba. W dobrych sklepach oświetleniowych mozna znaleźć najróżniejsze lampy, żarówki czy świetlówki - https://hurtownia-swiatla.pl/swietlowki Dzięki temu za jednym zamówieniem możemy skompletować całe oświetlenie, które jest nam potrzebne do pomieszczeń czy do ogrodu.

Re: Oświetlenie w mieście

: 20 lip 2020, 9:57
autor: Kubabu
Oświetlenie w mieście to bardzo ważna sprawa a mało kto przykuwa do tego odpowiednią uwagę. Warto by było w miastach zadbać o to porządnie i zrobić audyt oświetlenia ulicznego Pomogłoby to we wprowadzeniu oszczędności i polepszeniu jakości światła na ulicach miast

Re: Oświetlenie w mieście

: 05 wrz 2020, 23:06
autor: Dzony82
Jeśli szukasz oświetlenia w mieście, to na pewno powinieneś spojrzeć na ofertę lamp drogowych i ogólnie oświetlenia drogowe z https://www.elmarco.pl/oferta/miejsce-u ... rzne/drogi. Wiadomo, że dzięki dobrym lampom na drodze jest bezpieczniej, bo w końcu i widoczność jest dużo większa, ale i pieszym takie lampy na pewno się przydadzą, tym którzy lubią wieczorne spacery.

Re: Oświetlenie w mieście

: 21 wrz 2020, 13:19
autor: radzio
Na pewno nie raz przechodząc w mieście zauważyliście, że sklepy , albo jakieś budynki są specjalnie oświetlone. To ma przede wszystkim pokazać je z dobrej strony. Myślę więc, że warto wiedzieć, gdzie czegoś takiego można szukać. Ja chętnie podpowiem, że tutaj https://www.globuslighting.pl/rozwiazan ... andlowych/ są właśnie takie opcje. To fajnie, prawda?