Strona 1 z 1

systemy logistyczne

: 22 gru 2019, 11:16
autor: MalwinaKoziol
Czesc,

znacie jakies systemy, ktore wspomagaja logistyke?

Re: systemy logistyczne

: 22 gru 2019, 11:23
autor: TomaszGwint
Czesc,

ja korzystam z systemow Sente. Wejdz sobie na ich strone i poczytaj. sente kontakt - tam znajdziesz wszystkie dane kontaktowe do firmy :)
Polecam sprawdzic, bo oferte maja swietna! :D :D :D

Re: systemy logistyczne

: 02 sie 2020, 17:54
autor: kazna
Pod tym linkiem znajdziesz informacje na ten temat https://miejscapaletowe.pl/

Re: systemy logistyczne

: 10 sie 2020, 13:44
autor: mihirmane
Apply for latest modelling jobs, latest singing jobs, latest makeup artists jobs , latest stylist jobs, anchoring jobs, freelance stand up comedian jobs.
modelling jobs

Re: systemy logistyczne

: 14 sty 2021, 20:49
autor: nicpoń
Jeśli nie mamy doświadczenia w zakresie logistyki to lepiej skorzystać z doradztwa ekspertów, sam system czy oprogramowanie nie wystarczą. Na stronce https://kmc-services.com.pl/doradztwo/ możecie poczytać na czym polega takie fachowe wsparcie logistyczne. Współpracę podejmujesz na zasadzie outsourcingu usługi a więc nie musisz zatrudniać wykwalifikowanych pracowników na umowę, co dla mnie stanowi duży atut i oszczędność finansową.

Re: systemy logistyczne

: 12 mar 2021, 12:37
autor: finky
TomaszGwint pisze: 22 gru 2019, 11:23 Czesc,

ja korzystam z systemow Sente. Wejdz sobie na ich strone i poczytaj. - tam znajdziesz wszystkie dane kontaktowe do firmy :)
Polecam sprawdzic, bo oferte maja swietna! :D :D :D
Częstym problemem jest korzystanie z nielegalnego programowania https://itwiz.pl/pirackie-oprogramowani ... -wykrywac/ Nie wszyscy sobie zdają z tego sprawę, ale za to są bardzo wysokie kary i lepiej nie ryzykować.

Re: systemy logistyczne

: 03 lip 2021, 22:42
autor: mgła33
My korzystamy z usług firmy transportowej Cargo Transport, http://cargotransport.com.pl/. Szczerze polecam, solidna i odpowiedzialna firma, która ma doświadczenie, świetny zespół i nowoczesną flotę. Naprawdę dobrze układa się współpraca i pozytywnie przekłada się na nasz biznes.

Re: systemy logistyczne

: 16 lip 2021, 23:48
autor: Tomasz. Żak
Jeżeli ktoś z was szuka godnej zaufania firmy to polecam zapoznać się z oferta tej firmy Ruta http://www.ruta-transport.pl/pl/kontakt.html . Firma specjalizuję się w transporcie drogowym materiałów sypkich w naczepach typu silos. Firma posiada 140 pojazdów przystosowanych do transportu materiałów sypkich w silosach wiec jesteśmy w dobrych rękach.

Re: systemy logistyczne

: 23 lip 2021, 12:50
autor: Grażyna11
Jasna sprawa. Jeśli zależy Wam na racjonalnym podejściu do tego tematu, to koniecznie powinniście zorientować się w tym, co aktualnie odgrywa kluczową rolę na rynku. Wiem, że poprzez https://www.cstore.pl/blog/saas-co-to-jest/ możecie dobrać odpowiednie narzędzia do pracy we własnym sklepie internetowym, więc śmiało weźcie to pod uwagę.

Re: systemy logistyczne

: 03 sie 2021, 12:17
autor: robertpolerski
Systemy w logistyce to ciągły problem, bo są zawodne i wchodzą nowe, lepsze, ale ciężko być na bieżąco. Polecam zobaczyć usługi dla biznesu na tym blogu. Mi pomaga chociaż nie jestem nowicjuszem. Jeśli macie jakieś alternatywy, zapraszam do dyskusji. Pozdrawiam serdecznie.

Re: systemy logistyczne

: 25 sie 2021, 15:01
autor: joaśka
Według mnie warto wprowadzić system https://safewayfx2.com/ jeżeli zajmujemy się transportem, ponieważ zapewnia on nam całkowite bezpieczeństwo przed kradzieżami jak i włamaniem. Dodatkowo mamy stały dostęp do monitoringu stanu technicznego pojazdu. ;)

Re: systemy logistyczne

: 22 wrz 2021, 13:15
autor: Mróz
Dlatego my wprowadziliśmy system flotman, kiedy nasza flota przekroczyła naście samochodów ciężarowych i pojawiły się po prostu kłopoty organizacyjne, nieterminowe obsługiwanie zleceń oraz rosnące koszty. On dużo szybciej pomógł nam to wszystko poukładać od strony biznesowej oraz kontroli m.in dzięki temu że generuje automatyczne raporty każdego dnia. No i wydatki zaczęły topnieć nawet o 15% co jeszcze bardziej jest na plus!