Po bezdrożach

Samochody, przepisy, piłka nożna, boks. Wszystko dla fanów motoryzacji i sportu. Jak wybrać pojazd, czego się wystrzegać? Masz pytania? Rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.
Awatar użytkownika
korsan
Posty: 35
Rejestracja: 02 lip 2019, 20:43

Po bezdrożach

Post autor: korsan »

Fajnie czasami pojeździć po bezdrożach. Też są tu fani zamoczenia samochodu w błocie? :) Czy w innych mniej dostępnych miejscach?
Awatar użytkownika
brzez
Posty: 12
Rejestracja: 14 lis 2019, 14:10

Re: Po bezdrożach

Post autor: brzez »

A masz już jakieś fajne auto do tego, czy dopiero myślisz o takiej zabawie? Jeżeli szukasz to nie myśl o najnowszych konstrukcjach, które nie wszystkie oczywiście, ale przeważnie są zbyt wygodnie projektowane i z prawdziwymi bezdrożami mają niewiele wspólnego. Moze stary L200 albo Patrol?
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 45
Rejestracja: 23 cze 2019, 19:49

Re: Po bezdrożach

Post autor: Hanka »

Ach te męskie zabawy :)
Mój mąż uwielbia taką jazdę crossową, nawet ostatnio dałam się namówić na taki wypad z nim i skończyło się na tym, że w tym błocie utknęliśmy na dłużej. Ja w tym frajdy nie widziałam, a chłopaki nieźle się namęczyły by auto wyciągnąć.
Awatar użytkownika
korsan
Posty: 35
Rejestracja: 02 lip 2019, 20:43

Re: Po bezdrożach

Post autor: korsan »

Hanka pisze: ↑12 maja 2020, 20:30 Ach te męskie zabawy :)
Mój mąż uwielbia taką jazdę crossową, nawet ostatnio dałam się namówić na taki wypad z nim i skończyło się na tym, że w tym błocie utknęliśmy na dłużej. Ja w tym frajdy nie widziałam, a chłopaki nieźle się namęczyły by auto wyciągnąć.
Bo na takie zabawy trzeba być przygotowanym. Bez dobrej wyciągarki nie ma co zapuszczać się w trudniejsze rejony. Potem takie problemy są. Powiedz mężowi by zainwestował w kangaroowincha. Będzie mógł na przyszłość lepiej się bawić :)
Awatar użytkownika
brzez
Posty: 12
Rejestracja: 14 lis 2019, 14:10

Re: Po bezdrożach

Post autor: brzez »

korsan pisze: ↑13 maja 2020, 20:59
Hanka pisze: ↑12 maja 2020, 20:30 Ach te męskie zabawy :)
Mój mąż uwielbia taką jazdę crossową, nawet ostatnio dałam się namówić na taki wypad z nim i skończyło się na tym, że w tym błocie utknęliśmy na dłużej. Ja w tym frajdy nie widziałam, a chłopaki nieźle się namęczyły by auto wyciągnąć.
Bo na takie zabawy trzeba być przygotowanym. Bez dobrej wyciągarki nie ma co zapuszczać się w trudniejsze rejony. Potem takie problemy są. Powiedz mężowi by zainwestował w kangaroowincha. Będzie mógł na przyszłość lepiej się bawić :)
Aaa to rozumiem, że masz jakąś już swoją zabawkę :) i jesteś w temacie? To co tam u ciebie parkuje pod domem, pochwal się.

A co dy wyciągarki to też uważam, że to przydatny dodatek. Zawsze lepiej mieć niż nie mieć :) A kangaroowinch to nie jest przypadkiem powerwinch?
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Po bezdrożach

Post autor: Dziewczyna »

O tak, ja również bardzo lubię off-road. W akcesoria do samochodu terenowego zaopatruję się zazwyczaj przez internet, na przykład w sklepie internetowym https://terenowiec.pl/pl/. Jak widać ceny są tam naprawdę bardzo konkurencyjne, więc polecam się rozejrzeć, jeśli będziecie mieli chwilę wolnego czasu ;)
Awatar użytkownika
korsan
Posty: 35
Rejestracja: 02 lip 2019, 20:43

Re: Po bezdrożach

Post autor: korsan »

W tym terenowcu widzę że i sprzęt Kangaroowinch mają. Od razu mi wyskoczył ich model K12000 z tym że na 24 V ale pewnie tradycyjny na 12 tez mają Dobry sprzęt jak czytałem o nim opinie.
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 45
Rejestracja: 23 cze 2019, 19:49

Re: Po bezdrożach

Post autor: Hanka »

Ja podsunęłam ten wątek do poczytania mężowi i już sprawdza i porównuje te polecane przez was wyciągarki. Zastanawiam się czy dobrze zrobiłam ?
ODPOWIEDZ