Gdzie kupić płytki?

Remonty, urządzanie, ogród. Wszystko dla Twojego domu.
Awatar użytkownika
Maksyma87
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwie 2020, 22:10

Gdzie kupić płytki?

Post autor: Maksyma87 »

Hej, od jakiegoś czasu jeżdżę po marketach budowlanych w poszukiwaniu płytek do łazienki, ale nie mogę znaleźć nic ciekawego. Gdzie waszym zdaniem powinnam jeszcze poszukać? Polecicie mi jakiś sklep, którego ofertę warto przejrzeć?
Awatar użytkownika
Izajasz92
Posty: 1
Rejestracja: 08 lut 2020, 20:13

Re: Gdzie kupić płytki?

Post autor: Izajasz92 »

Sprawdzałaś na cerdesign.pl? Znam się na płytkach i moim zdaniem właśnie ten salon ma najlepszej jakości asortyment. Na dodatek ceny nie są jakieś wygórowane. Na wysyłkę też nie można narzekać. Sprawdź, może coś od nich wpadnie Ci w oko ;)
Awatar użytkownika
sofia11
Posty: 152
Rejestracja: 27 paź 2019, 21:01

Re: Gdzie kupić płytki?

Post autor: sofia11 »

Ja zazwyczaj kupuję płytki w markecie budowlanym lub sklepie internetowym. Według mnie najlepsze płytki ma Tubadzin - http://www.tubadzin.pl/collection/449 Widziałeś ich kolekcje? My planujemy rmeont na lipiec i chcemy zamówić stamtad płytki do kuchni i łazienki.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 225
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:36

Re: Gdzie kupić płytki?

Post autor: kozi44 »

Maksyma87 pisze: ↑26 maja 2020, 0:32 Hej, od jakiegoś czasu jeżdżę po marketach budowlanych w poszukiwaniu płytek do łazienki, ale nie mogę znaleźć nic ciekawego. Gdzie waszym zdaniem powinnam jeszcze poszukać? Polecicie mi jakiś sklep, którego ofertę warto przejrzeć?
fajną opcją są płytki 3d np takie https://plytki24.pl/plytki-3d Drogie nie są a moga nadać wnętrzu oryginalny wygląd. Zamawiałam już raz w tym sklepie, wszystko bez zastrzeżen, szybko zrealizowali zamowienie i rabat dali:)
Awatar użytkownika
Andrzej1
Posty: 258
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:04

Re: Gdzie kupić płytki?

Post autor: Andrzej1 »

Faktycznie, na rynku jest wiele sklepów z płytkami, dlatego też powinniście wybierać takie, które mają ofertę najbardziej zbliżoną do Waszego gustu. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, że w Tubadzin znajdziecie nowoczesne płytki, które na każdym robią wrażenie. Warto samemu sprawdzić, bo być może właśnie je będziecie mieli u siebie w kuchni :)
Awatar użytkownika
suite
Posty: 57
Rejestracja: 08 kwie 2020, 9:07

Re: Gdzie kupić płytki?

Post autor: suite »

A wiecie, że ja tego w ogóle nie wiem? Bo tak naprawdę mam na oku piękne płytki ceglane , ale muszę pomyśleć jeszcze nad nimi. Wiecie, jak mąż, ciągle mi narzeka i na swoje własne plany na to, czy na tamto i musimy się ciągle kłócić. Bardzo żałuję, że nie usiądziemy i po prostu danego tematu nie omówimy, tylko muszę się z nim tak o wszystko szarpać. No, ale tak to było zawsze, niestety.
Awatar użytkownika
suzzi
Posty: 112
Rejestracja: 24 paź 2019, 15:55

Re: Gdzie kupić płytki?

Post autor: suzzi »

Oj, ja też szukam, ale czegoś więcej, niż zwykłej płytki. Czyli dla mnie coś takiego https://kamiennewnetrza.pl/kamien-dekoracyjny będzie odpowiedniego, bo zarówno chcę tak jedną ścianę w domu zaprojektować, ale też i może kolumny na zewnątrz domu tak urządzić. I w związku z tym muszę pomyśleć, jak to wszystko ma wyglądać.
ODPOWIEDZ