Radio Polonijne

Tworzenie stron internetowych, media społecznościowe, reklama. Spragniony wiedzy? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
pawlik
Posty: 40
Rejestracja: 10 cze 2019, 15:57

Radio Polonijne

Post autor: pawlik »

Czy bywają tu osoby mieszkające poza krajem? Jestem ciekaw czy słuchacie typowych stacji lokalnych w języku gdzie jesteście, czy szukacie radia polonijnego. Kilka takich fajnych stacji w internecie jest i są całkiem fajną alternatywą dla nas, mieszkających/pracujących gdzieś poza krajem.
Awatar użytkownika
korsan
Posty: 35
Rejestracja: 02 lip 2019, 20:43

Re: Radio Polonijne

Post autor: korsan »

Całe szczęście że jest internet. Zawsze można posłuchać krajowych albo tych małych stacji, które są tylko w internecie. Czasami takie nadaja dużo lepszy program niż inne stacje. U nas leci FullFM z netu. Stacja nadająca dla mieszkających na wyspach. Całkiem fajny klimat. Wesoło :) No i dobre źródło informacji z kraju.
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 45
Rejestracja: 23 cze 2019, 19:49

Re: Radio Polonijne

Post autor: Hanka »

Radio internetowe to całkiem fajna sprawa, w każdej chwili można posłuchać i nie trzeba specjalnego odbiornika radiowego.
korsan tego radia nie znam ale chętnie sprawdzę w jakim stylu grają.
Awatar użytkownika
korsan
Posty: 35
Rejestracja: 02 lip 2019, 20:43

Re: Radio Polonijne

Post autor: korsan »

Hanka pisze: ↑24 cze 2020, 18:09 Radio internetowe to całkiem fajna sprawa, w każdej chwili można posłuchać i nie trzeba specjalnego odbiornika radiowego.
korsan tego radia nie znam ale chętnie sprawdzę w jakim stylu grają.
A polecam, fajnie grają. Właściwie to tylko polska muzyka ale style różne. Czasami lecą po prostu przeboje a czasami program ma DJ i prowadzi całkiem fajnie. Szczególnie program weekendowy :) Na FB czasami można posłuchać z ich takich różnych wydarzeń.
Awatar użytkownika
pawlik
Posty: 40
Rejestracja: 10 cze 2019, 15:57

Re: Radio Polonijne

Post autor: pawlik »

korsan pisze: ↑30 cze 2020, 21:08
Hanka pisze: ↑24 cze 2020, 18:09 Radio internetowe to całkiem fajna sprawa, w każdej chwili można posłuchać i nie trzeba specjalnego odbiornika radiowego.
korsan tego radia nie znam ale chętnie sprawdzę w jakim stylu grają.
A polecam, fajnie grają. Właściwie to tylko polska muzyka ale style różne. Czasami lecą po prostu przeboje a czasami program ma DJ i prowadzi całkiem fajnie. Szczególnie program weekendowy :) Na FB czasami można posłuchać z ich takich różnych wydarzeń.
Faktycznie nieźle grają. Miałem okazję posłuchać ich weekendowego programu. Niezłego DJa mają.
Awatar użytkownika
korsan
Posty: 35
Rejestracja: 02 lip 2019, 20:43

Re: Radio Polonijne

Post autor: korsan »

Ja tam ich lubię. Mają ciekawe poranki programowo. Rozmowy, pozdrowienia. To co normalnie w stacjach od rana leci. Całkiem fajnie. DO tego niezłego DJa w weekendy mają, który daje całkiem niezły pokaz. Warto posłuchać i na FB można zobaczyć jak się bawi :)
Awatar użytkownika
SylwiaN
Posty: 16
Rejestracja: 04 lis 2019, 14:04

Re: Radio Polonijne

Post autor: SylwiaN »

korsan pisze: ↑15 lip 2020, 19:42 Ja tam ich lubię. Mają ciekawe poranki programowo. Rozmowy, pozdrowienia. To co normalnie w stacjach od rana leci. Całkiem fajnie. DO tego niezłego DJa w weekendy mają, który daje całkiem niezły pokaz. Warto posłuchać i na FB można zobaczyć jak się bawi :)
Do tej pory nie znałam tej stacji. A lubię takie małe :) Poranki całkiem fajne, to fakt. A na weekendowy program muszę jeszcze poczekać :)
Awatar użytkownika
booklo
Posty: 167
Rejestracja: 18 maja 2020, 19:53
Kontakt:

Re: Radio Polonijne

Post autor: booklo »

Słuchacie radia na co dzień? Można znaleźć https://spradziki.edu.pl/plan-pracy/ je także w sieci.
gts.travel.pl
ODPOWIEDZ