Uzbekistan

Dokąd wyjechać na wakacje, urlop czy ferie? Co warto zobaczyć? Gdzie nocować, a gdzie zjeść?
Awatar użytkownika
pawlik
Posty: 40
Rejestracja: 10 cze 2019, 15:57

Uzbekistan

Post autor: pawlik »

Co myślicie o wyjeździe do Uzbekistanu? Azja. Na pewno mało popularny kierunek. Ale jakby nie patrzeć to sam środek starego Jedwabnego Szlaku i pewnie też nowego, który ma być zrobiony. historycznie to bardzo fajny region.
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 45
Rejestracja: 23 cze 2019, 19:49

Re: Uzbekistan

Post autor: Hanka »

Kierunek interesujący. Może być to ciekawa propozycja na wyjazd latem, tylko jak go zorganizować?
Awatar użytkownika
pawlik
Posty: 40
Rejestracja: 10 cze 2019, 15:57

Re: Uzbekistan

Post autor: pawlik »

Hanka pisze: ↑23 cze 2019, 19:57 Kierunek interesujący. Może być to ciekawa propozycja na wyjazd latem, tylko jak go zorganizować?
Z tego co się orientowałem (a trochę już szukałem) to na pewno widziałem objazdówkę w ofercie Wytwórni Wypraw. I maja nawet kilka odmiennych programów na ten region.
Awatar użytkownika
Ankak33
Posty: 6
Rejestracja: 28 cze 2019, 11:00

Re: Uzbekistan

Post autor: Ankak33 »

Kiedyś ze znajomymi mielismy taki pomysł,żeby wybrać się do Uzbekistanu niestety nikt z nas nie miał pomysłu jak zabrać się za organizację takie wycieczki,wtedy nie przyszło nam do głowy ,że można poszukać wycieczki objazdowej.Zerknę na ofertę tego biura podróży,może coś mi sie spodoba i skorzystam
Awatar użytkownika
korsan
Posty: 35
Rejestracja: 02 lip 2019, 20:43

Re: Uzbekistan

Post autor: korsan »

Ankak33 pisze: ↑28 cze 2019, 11:24 Kiedyś ze znajomymi mielismy taki pomysł,żeby wybrać się do Uzbekistanu niestety nikt z nas nie miał pomysłu jak zabrać się za organizację takie wycieczki,wtedy nie przyszło nam do głowy ,że można poszukać wycieczki objazdowej.Zerknę na ofertę tego biura podróży,może coś mi sie spodoba i skorzystam
Objazdówki sa fajne. Można najwięcej zobaczyć w ograniczonym czasie urlopu. Siedzenie w jednym miejscu bywa nudne ;)
pawlik pisze: ↑24 cze 2019, 13:07 Z tego co się orientowałem (a trochę już szukałem) to na pewno widziałem objazdówkę w ofercie Wytwórni Wypraw. I maja nawet kilka odmiennych programów na ten region.
Byłeś z nimi na takiej wycieczce? Tak z ciekawości pytam, bo oferta ciekawa.
Awatar użytkownika
lejlla
Posty: 3
Rejestracja: 14 paź 2019, 1:43

Re: Uzbekistan

Post autor: lejlla »

Akurat nie interesują się tymi sprawami. Ale mam paru znajomych, może coś będą wiedzieli. Popytam i się odezwę.
Nie można kochać kobiety, nie szanując jej.
Awatar użytkownika
pawlik
Posty: 40
Rejestracja: 10 cze 2019, 15:57

Re: Uzbekistan

Post autor: pawlik »

korsan pisze: ↑05 lip 2019, 20:00
Ankak33 pisze: ↑28 cze 2019, 11:24 Kiedyś ze znajomymi mielismy taki pomysł,żeby wybrać się do Uzbekistanu niestety nikt z nas nie miał pomysłu jak zabrać się za organizację takie wycieczki,wtedy nie przyszło nam do głowy ,że można poszukać wycieczki objazdowej.Zerknę na ofertę tego biura podróży,może coś mi sie spodoba i skorzystam
Objazdówki sa fajne. Można najwięcej zobaczyć w ograniczonym czasie urlopu. Siedzenie w jednym miejscu bywa nudne ;)
pawlik pisze: ↑24 cze 2019, 13:07 Z tego co się orientowałem (a trochę już szukałem) to na pewno widziałem objazdówkę w ofercie Wytwórni Wypraw. I maja nawet kilka odmiennych programów na ten region.
Byłeś z nimi na takiej wycieczce? Tak z ciekawości pytam, bo oferta ciekawa.
Nie. Ja dopiero szukam informacji i wybieram się tam dopiero. Ale ze sprawdzonych do tej pory informacji wynika, że wytwórnia Wypraw całkiem sensownie organizuje swoje wyjazdy i ten kierunek też jest dobrze przemyślany. Oczywiście jak szukasz hotelu z 5* to ta oferta nie jest dla Ciebie. Tutaj jest nastawienie na zwiedzanie i poznawanie obcej kultury i tego na pewno będzie można doświadczyć.
ODPOWIEDZ