Ciasta

Remonty, urządzanie, ogród. Wszystko dla Twojego domu.
Awatar użytkownika
Alicja88
Posty: 51
Rejestracja: 23 cze 2019, 1:50

Ciasta

Post autor: Alicja88 »

Cześć,

Czy słyszeliście kiedyś o czymś takim, jak wypieki na dowóz?
Zastanawiam się nad tym, ponieważ niedługo chcę zorganizować imprezę urodzinową dla córki.
Ja gotować niestety nie potrafie w ogóle ...
Przyznam, że daru to ja do tego nie posiadam ...
Myślę, że jest to świetna opcja dla takich osób, jak ja :)
Awatar użytkownika
Marysia89
Posty: 32
Rejestracja: 15 lip 2019, 22:37

Re: Ciasta

Post autor: Marysia89 »

Pewnie :)
Ja od dawna zamawiam ciasta online. Przyznam, że bez tego ciężko by mi było zorganizować jakąkolwiek imprezę.
Znam Twój ból, ponieważ u mnie z pieczeniem jest to samo. Też nie mam do tego daru.
A tak raz dwa - siadam do kompa, zamawiam i dostaję gotowe ciasta :)
Awatar użytkownika
markos
Posty: 229
Rejestracja: 06 sie 2019, 16:42

Re: Ciasta

Post autor: markos »

ja mam swoje ulubione cukiernie w mieście
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Ciasta

Post autor: Dziewczyna »

Jeśli pieczecie ciasto na jakąś wyjątkową okazję, na przykład dla kogoś na urodziny, to warto je też wyjątkowo udekorować. Możecie do tego wykorzystać na przykład złoto jadalne, które możecie zamówić na stronie internetowej https://jawo2008.pl/334-zloto-jadalne-23-karat-02g.html. Efekt będzie niesamowity :)
reżka

Re: Ciasta

Post autor: reżka »

nigdy nie pogardzę dobrym ciachem :) sama rzadko coś piekę ( brak zdolności cukierniczych ) ale za to regularnie zamawiam w najlepszej wrocławskiej cukierni Happy Cakes https://happycakes.pl/. Oferta bardzo rozbudowana, realizują nawet zamówienia indywidualne a ciasta czy torty dowożą do domu klienta ( we Wrocławiu). Super smak, duży wybór.
marlena łoka

Re: Ciasta

Post autor: marlena łoka »

Ojjj ja również kocham słodycze! I dobre ciastko też chętnie zjem! Odkryłam niedawno fantastyczną cukiernię u siebie w Bełchatowie i chciałabym się z Wami podzielić namiarem na nią - https://degustacja-zakrzewscy.pl/oferta/. Mają przepyszne ciasta wykonane ze świeżych składników! Różnorodna oferta sprawia,że bez względu na to na jaki typ ciastka macie akurat ochotę - u nich znajdziecie coś pasującego! Ja jestem zakochana w tych słodyczach!
graśka

Re: Ciasta

Post autor: graśka »

Jeśli chodzi o mnie i moją rodzinkę, to ogólnie można nas nazwać łasuchami. Jeśli ciasta to przeważnie sama pieczę. Sprawia mi to ogromną przyjemność i takie domowe są najlepsze. Z resztą ogólnie lubię słodkości. Moje ulubione cukierki to trufle odra . Też jak mam mieć gości to je kupuję, bo są naprawdę pyszne.
PaulinkaKrk

Re: Ciasta

Post autor: PaulinkaKrk »

Alicja88 pisze: 10 lip 2019, 21:17 Cześć,

Czy słyszeliście kiedyś o czymś takim, jak wypieki na dowóz?
Zastanawiam się nad tym, ponieważ niedługo chcę zorganizować imprezę urodzinową dla córki.
Ja gotować niestety nie potrafie w ogóle ...
Przyznam, że daru to ja do tego nie posiadam ...
Myślę, że jest to świetna opcja dla takich osób, jak ja :)

Hej!
Ja też ostatnio organizowałam swojej córce imprezę urodzinową i zamawiałam tort. Nie wiem skąd jesteś, ale w Jaworznie działa fantastyczna cukiernia, którą z czystym sumieniem mogę Ci polecić. Robią torty na zamówienie, w świetnej cenie. A jak prezentują się - poezja! :)

Możesz sobie ich znaleźć bezpośrednio w Internecie, np. w Google grafika. Cieszą się dobrymi opiniami.
ODPOWIEDZ