Biuro podróży

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
telma
Posty: 83
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:16

Biuro podróży

Post autor: telma »

Macie jakieś sprawdzone biura podróży? Chciałabym rozeznać się w tym, które jest najlepsze i najbardzziej godne zaufania. Brałam pod uwagę np. CT POLAND, bo to biuro ma akurat ofertę wakacji w egzotycznej Azji (na ich stronie jest pełen harmonogram na 2019 r.). Podzielcie się opiniami.
Awatar użytkownika
korsan
Posty: 35
Rejestracja: 02 lip 2019, 20:43

Re: Biuro podróży

Post autor: korsan »

Zobacz sobie ofertę np. Wytwórni Wypraw. Ma kilka ofert do Azji. Co prawda sa to objazdówki ale bardzo ciekawie zaplanowane. Mają i Iran i Kazachstan, Uzbekistan a z bliższych to była Gruzja.
Awatar użytkownika
ZofiaKatarzyna
Posty: 31
Rejestracja: 30 lip 2019, 18:43

Re: Biuro podróży

Post autor: ZofiaKatarzyna »

Ja z biur podróży to najbardziej polecam CoralTravel. Zawsze oferty są zgodne z tym co zastaję na miejscu. Bardzo dobre ceny. Biuro tez jest już dość długo na rynku. Poza tym mają tez dobry pakiet ubezpieczeń.
Awatar użytkownika
melville
Posty: 172
Rejestracja: 19 lip 2020, 21:04

Re: Biuro podróży

Post autor: melville »

teraz to wiadomo jak jest, ale trzeba myslec pozytywnie i planowac wakacje, w neiskonczonosc nie bedziemy tkwic w tej sytuacji przeciez
Awatar użytkownika
Nnnama
Posty: 107
Rejestracja: 01 cze 2019, 22:13

Re: Biuro podróży

Post autor: Nnnama »

ZofiaKatarzyna pisze: ↑31 lip 2019, 12:51 Ja z biur podróży to najbardziej polecam CoralTravel. Zawsze oferty są zgodne z tym co zastaję na miejscu. Bardzo dobre ceny. Biuro tez jest już dość długo na rynku. Poza tym mają tez dobry pakiet ubezpieczeń.
My też zawsze z Coralem jeździmy na wakacje, to nasze zaufane biuro podróży, nawet teraz w czasach pandemii wyjazd z nimi do Egiptu się udał.
WaliśzewskaM

Re: Biuro podróży

Post autor: WaliśzewskaM »

Nnnama pisze: ↑28 lis 2020, 17:02
ZofiaKatarzyna pisze: ↑31 lip 2019, 12:51 Ja z biur podróży to najbardziej polecam CoralTravel. Zawsze oferty są zgodne z tym co zastaję na miejscu. Bardzo dobre ceny. Biuro tez jest już dość długo na rynku. Poza tym mają tez dobry pakiet ubezpieczeń.
My też zawsze z Coralem jeździmy na wakacje, to nasze zaufane biuro podróży, nawet teraz w czasach pandemii wyjazd z nimi do Egiptu się udał.
A jedzie ktos może na Sylwestra z tym biurem ? Bo ja widziałam oferty na profilu na insta. I szczerze bardzo chętnie bym sie wybrała ;)
Franią

Re: Biuro podróży

Post autor: Franią »

WaliśzewskaM pisze: ↑30 lis 2020, 11:38
Nnnama pisze: ↑28 lis 2020, 17:02
ZofiaKatarzyna pisze: ↑31 lip 2019, 12:51 Ja z biur podróży to najbardziej polecam CoralTravel. Zawsze oferty są zgodne z tym co zastaję na miejscu. Bardzo dobre ceny. Biuro tez jest już dość długo na rynku. Poza tym mają tez dobry pakiet ubezpieczeń.
My też zawsze z Coralem jeździmy na wakacje, to nasze zaufane biuro podróży, nawet teraz w czasach pandemii wyjazd z nimi do Egiptu się udał.
A jedzie ktos może na Sylwestra z tym biurem ? Bo ja widziałam oferty na profilu na insta. I szczerze bardzo chętnie bym sie wybrała ;)
Ja Jadę, a dokładniej jade do Turcji do hotelu Otium. nie mam zamiaru tutaj siedzieć. I tak nigdzie wyjść nie można, zabaw nie ma. Więc zdecydowałam, że pojadę tam ;)
hallś

Re: Biuro podróży

Post autor: hallś »

W sumie nigdy nie podróżowałam z biurem podróży, ale to też nie było mi potrzebne. W końcu w Polsce mamy cudowne apartamentowce Sun&Snow , które zawsze są świetnie przygotowane na przyjęcie gości. Jestem często ich gościem, a na pewno będę, jak się tylko wszystko pootwiera. Takiej wygody nie dawał mi żaden inny hotel.
Władek

Re: Biuro podróży

Post autor: Władek »

Świetne wycieczki można znaleźć u ZORIENTOWANYCh m.in - https://zorientowani.pl/wyprawy/japonia-wycieczki.html Japonia była moim wyjazdem marzeń i tak sie stało :)) Super wyprawa
Awatar użytkownika
lordis
Posty: 211
Rejestracja: 29 sie 2019, 11:58

Re: Biuro podróży

Post autor: lordis »

Mega dobre biuro podróży, które u nas zawsze się sprawdza to AS TRAVEL z Radlina http://biuropodrozyradlin.pl/ Super oferty mają, z nimi wyjazdy są zawsze niezapomniane, jest co potem wspominać. Do tego perfekcyjna organizacja i bardzo rozsądne ceny, także sprawdźcie sobie ich, na bank wam się spodobają.
MajkaŻ

Re: Biuro podróży

Post autor: MajkaŻ »

Ja już jestem zaszczepiona z mężem i możemy trochę odetchnąć i za jakiś czas wybieramy się w podróż . Znaleźliśmy bardzo fajną wycieczkę w tym biurze podróży http://www.redotravel.pl/ i powiem wam, że już nie mogę się doczekać
wieśka09

Re: Biuro podróży

Post autor: wieśka09 »

Ja zawsze przy organizowaniu wakacyjnego wyjazdu korzystam ze wsparcia agencji turystycznej https://www.ita-bialystok.pl/ - sprawnie załatwiają najciekawsze oferty na wyjazdy zarówno krajowe jak i zagraniczne. Są nieocenionym wsparciem! Zwlaszcza dla osób, ktore bardzo chciałyby wyjechać, a nie mają czasu na kwestie organizacyjne :)
Awatar użytkownika
steffi
Posty: 249
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:40

Re: Biuro podróży

Post autor: steffi »

Coraz więcej osób odchodzi od biur podróży i organizuje sobie wycieczki na własną rękę. Można tak zaoszczędzić, a i też robić dokładnie to co wam się podoba, nie według scenariusza biura podróży. Myślę, że tak sporo osób powinno zainteresować się wakacjami za granicą w tym roku, ja na więcej nie liczę. Mam już na oku kajaki od GoKajak i planuje w tym roku na takie wycieczki postawić.
ginamó

Re: Biuro podróży

Post autor: ginamó »

Egzotyczne wakacje możemy przeżyć, jeśli wybierzemy najlepsze biuro podróży. Wakacje marzeń spędziliśmy w Bułgarii, a pomogło nam w tym biuro podróży http://sunklub.pl/oferty/last_minute/ . Cena, jak i destynacja były bardzo satysfakcjonujące a wypad wspominam z uśmiechem na twarzy!
Awatar użytkownika
goma
Posty: 196
Rejestracja: 27 kwie 2019, 14:56

Re: Biuro podróży

Post autor: goma »

Nie lepiej was wyjdzie, jeśli sami zaplanujecie sobie podróż? Ja od lat sama załatwiam wyjazdy od A do Z. Ostatnimi czasy doceniam Polskę - i to właśnie tutaj podróżuję. Ostatnio byłam nad morzem, i zdecydowałam się na wypożyczalnia samochodów Kraków z tego względu, że mój samochód bardzo dużo pali. Dzięki takiej wypożyczalni, udało mi się znacznie zaoszczędzić.
BeataĆ890

Re: Biuro podróży

Post autor: BeataĆ890 »

Warto korzystać z zaufanych biur podróży, które nie wyprowadzą nas na tzw manowce. A tak na poważnie to jeżeli chodzi o biura to zawsze korzystałam z zaufanych, sprawdzonych biur przez znajomych lub rodzinę. Takie biura są najbardziej pewne i możemy jechać bezpiecznie i bez strachu. Jednym z takich biur jest http://www.redotravel.pl/kontakt/ i ja mam do nich 300% zaufania i byłam z nimi już na 5 wycieczkach i wszystko się zgadzało i ceny za wycieki były bardzo przystępne.
ODPOWIEDZ