Showroom

Firma, marketing, targi, pracodawcy i pracownicy, strony www i wszystko, co związane z biznesem.
brzeź

Showroom

Post autor: brzeź »

Czy macie w swoich firmach pomieszczenia, gdzie chwalicie się swoimi produktami, rozwiązaniami? Zapraszacie tam klientów na rozmowy itd.? Zastanawiam się nad sensem i skutecznością takiego miejsca w budynku firmowym. Klient lubi zobaczyć, dotkąć dany produkt. Sprzedaje się oczami, że tak to określę. Tak mi się wydaje.
Miłoszewski

Re: Showroom

Post autor: Miłoszewski »

Dobrze zrobiony showroom to w pewien sposób wizytówka firmy. Można przy tym zrobić coś na kształt sali konferencyjnej, by też w większym gronie przeprowadzać np. szkolenia z nowych rozwiązań, produktów itd. Całkiem sensowne rozwiązanie, które fajnie się sprawdza w firmie. Dobrze zrobione to pewnie by trzeba odpowiedniego projektanta, który robi takie przestrzenie. Może Trias? Nie widziałem u nich w realizacjach czegoś takiego, ale podobne rozwiązania mieli, więc czemu tego nie zaadaptować do takiego rozwiązania.
brzeź

Re: Showroom

Post autor: brzeź »

Miłoszewski pisze: ↑11 lut 2021, 18:41 Dobrze zrobiony showroom to w pewien sposób wizytówka firmy. Można przy tym zrobić coś na kształt sali konferencyjnej, by też w większym gronie przeprowadzać np. szkolenia z nowych rozwiązań, produktów itd. Całkiem sensowne rozwiązanie, które fajnie się sprawdza w firmie. Dobrze zrobione to pewnie by trzeba odpowiedniego projektanta, który robi takie przestrzenie. Może Trias? Nie widziałem u nich w realizacjach czegoś takiego, ale podobne rozwiązania mieli, więc czemu tego nie zaadaptować do takiego rozwiązania.
No realizacje mają całkiem zacne. Ciekawe konstrukcje i fajnie to wygląda. Widać, że mają pomysły i nie jest to pierwsza lepsza firemka. Projekty raczej z wyższej półki. Warto na pewno zastanowić się nad nimi. Masz z nimi doświadczenie?
Miłoszewski

Re: Showroom

Post autor: Miłoszewski »

brzeź pisze: ↑15 lut 2021, 16:13
Miłoszewski pisze: ↑11 lut 2021, 18:41 Dobrze zrobiony showroom to w pewien sposób wizytówka firmy. Można przy tym zrobić coś na kształt sali konferencyjnej, by też w większym gronie przeprowadzać np. szkolenia z nowych rozwiązań, produktów itd. Całkiem sensowne rozwiązanie, które fajnie się sprawdza w firmie. Dobrze zrobione to pewnie by trzeba odpowiedniego projektanta, który robi takie przestrzenie. Może Trias? Nie widziałem u nich w realizacjach czegoś takiego, ale podobne rozwiązania mieli, więc czemu tego nie zaadaptować do takiego rozwiązania.
No realizacje mają całkiem zacne. Ciekawe konstrukcje i fajnie to wygląda. Widać, że mają pomysły i nie jest to pierwsza lepsza firemka. Projekty raczej z wyższej półki. Warto na pewno zastanowić się nad nimi. Masz z nimi doświadczenie?
Tak. W firmie mieliśmy robioną przestrzeń na szkolenia. Coś nowocześniejszego niż zwykła salka z projektorem. Wyszło bardzo fajnie i nowocześnie. Pomysły z ich strony całkiem fajne i bardzo sensowne. Od razu widać że projektanci znają się na tym co robią i mają wizję, jak takie miejsca mogą wyglądać. I to wizje takie mniej szablonowe, ale za to mega praktyczne.
Awatar użytkownika
igielka
Posty: 134
Rejestracja: 16 sty 2020, 12:49

Re: Showroom

Post autor: igielka »

Nie mamy u siebie w firmie takiego pomieszczenia, ale planujemy mieć. Już nawet znaleźliśmy firmę, któa ogarnia projektowanie biur . Bardzo nam zależy na kompleksowej obsłudze, więc wybraliśmy taką firmę, która współpracuje z innymi fachowcami i innymi firmami, dzieki czemu nie będziemy musieli biegać od drzwi do drzwi szukając specjalistów w danej dziedzinie.
Czesław63

Re: Showroom

Post autor: Czesław63 »

Jeden z lepszych showroomów w jakich byłem to w salonie drzwi vox https://www.vox.pl/dip-salon-szczecin-salon-firmowy-66. Porządek, estetyka i przestrzeń zorganizowana reprezentatywnie. Zachęca to do zakupu czy rozmowy, zadawania pytań, atmosfera jest bardzo w porządku.
ODPOWIEDZ