Urlop na żądanie

Opinie o bankach i firmach ubezpieczeniowych. Jakie konto bankowe wybrać, gdzie wziąć kredyt, gdzie się ubezpieczyć?
Harmaś

Urlop na żądanie

Post autor: Harmaś »

Co mogę zrobić, jeśli pracodawca nie chce mi dać wolnego w święta? Wyznaje wiarę prawosławną, . Pracuje po 12 godzin i mam możliwość odrobienia tego dnia. Osoba, która robi grafik mści się na mnie za to, że wzięłam 2 dni zwolnienia i straszy konsekwencjami, jeśli wezmę na święta zwolnienie lub urlop na żądanie. Powiedzcie, jak wyjść z tej sytuacji.
Rapiś

Re: Urlop na żądanie

Post autor: Rapiś »

Warto pamiętać, że aby wykorzystać urlop na żądanie pracodawca też musi wyrazić zgodę, to po pierwsze. Po drugie jak weźmie się zwolnienie to jak pracodawca robi takie problemu to też może zgłosić jako "lewe". Na urlop też musi wyrazić zgodę. Zostaję tylko PIP.
http://korax-finanse.pl/index.php/2021/ ... a-zadanie/

Na stronie są wyjaśnione dokłądnie wszystkie fakty oraz mity na temat urlopu na żądanie.
małwa

Re: Urlop na żądanie

Post autor: małwa »

Możecie się śmiać, ale ja mam zawsze problem z kadrami i z rozliczeniem takiego urlopu w księgowaniach. A w tym miesiącu mam już 3 takie dni do zaksięgowania od różnych osób. Myślę nad tym, czy w to www.kaweccygroup.pl biuro rachunkowe będzin może mi pomóc. To znaczy wiadomo, że jego pracownicy. Co wy na to? Jakie macie opinie?
kaśka2778

Re: Urlop na żądanie

Post autor: kaśka2778 »

małwa pisze: ↑07 kwie 2021, 14:14 Możecie się śmiać, ale ja mam zawsze problem z kadrami i z rozliczeniem takiego urlopu w księgowaniach. A w tym miesiącu mam już 3 takie dni do zaksięgowania od różnych osób. Myślę nad tym, czy w to www.kaweccygroup.pl biuro rachunkowe będzin może mi pomóc. To znaczy wiadomo, że jego pracownicy. Co wy na to? Jakie macie opinie?
Zobaczę w sumie, kto nie ryzykuje nie pije szampana :D
Agencja Eventowa Katowice
ODPOWIEDZ