Wyrazisty makijaż

Szukasz idealnego kosmetyku dla Twojego typu cery? A może chcesz znaleźć dobry salon kosmetyczny w Twojej okolicy? Napisz o tym, pytaj i dziel się wiedzą!
Awatar użytkownika
Malgorzata_70
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2021, 8:52

Wyrazisty makijaż

Post autor: Malgorzata_70 »

Hej. Od dłuższego czasu myślę, czy nie warto byłoby zapisać się na makijaż permanentny w Warszawie, bo odkąd pamiętam, marzę o wyrazistej oprawie oczu i kształtnych ustach. Czy któraś z was dziewczyny zdecydowała się na taki zabieg? Jesteście zadowolone z efektów?
Awatar użytkownika
ewe211
Posty: 149
Rejestracja: 27 gru 2019, 12:21

Re: Wyrazisty makijaż

Post autor: ewe211 »

Dlugo szukałam dobrych kosmetyków do makijażu. Oglądałam sporo rzeczy w internecie, ale zdecydowałam się na kosmetyki https://vipera.warszawa.pl/. Opinie w necie miały świetne, dużo blogerek je poleca, dlatego kupiłam i nie żałuję. Świetnie kryją i są bardzo lekkie. Makijaż jest jak mgiełka.
Łasica23

Re: Wyrazisty makijaż

Post autor: Łasica23 »

Malgorzata_70 pisze: ↑17 maja 2021, 4:38 Hej. Od dłuższego czasu myślę, czy nie warto byłoby zapisać się na makijaż permanentny w Warszawie, bo odkąd pamiętam, marzę o wyrazistej oprawie oczu i kształtnych ustach. Czy któraś z was dziewczyny zdecydowała się na taki zabieg? Jesteście zadowolone z efektów?
Ja lubię makijaż robić raczej w domu i nie zdecydowałabym się na permanentny. Zamiast tego czasami lubię pójść do salonu kosmetycznego na jakieś zabiegi upiększające. Na https://studio-zoe.pl/ znalazłam super salon.
MałgosiaKos

Re: Wyrazisty makijaż

Post autor: MałgosiaKos »

Jeśli chodzi o sam wybór dobrej jakości kosmetyków do twarzy to ja uważam, że czasami warto trochę poszperać i jednak trafić dobre promocyjne ceny w przypadku markowych produktów. Dlatego też jeśli o mnie chodzi to poszukiwania zaczynam od ceneo www.ceneo.pl/Korektory_do_twarzy/p:Maybelline.htm gdzie jest w czym wybierać, można trafić na fajne okazje cenowe no i też porównując różne opinie ;)
Wierzbińska

Re: Wyrazisty makijaż

Post autor: Wierzbińska »

Rzadko kiedy robię wyrazisty makijaż. Ale zdarza się. Wtedy robię oko na ciemne brązy i długo szczotkuję rzęsy tuszem plus usta koniecznie intensywnego koloru. Najpierw obrys konturówką (polecam Eveline Make a Shape za trwałosć!), później wypełnienie. Kiedyś stosowałam też róż do policzków, ale teraz już mi jakoś on nie pasuje
ODPOWIEDZ