Zakupy spożywcze - jakie sklepy?

Tutaj polecamy sklepy, internetowe i stacjonarne. Dołącz do nas.
Darmięta

Zakupy spożywcze - jakie sklepy?

Post autor: Darmięta »

Macie swoje ulubione sklepy, w których najczęściej robicie zakupy spożywcze? Dajcie proszę znać. I powiedzcie też, dlaczego wybieracie właśnie te sklepy? Ze względu na ceny, odległość od miejsca zamieszkania, wyboru produktów? A może jakieś karty lojalnościowe? Pytam, bo sama od jakiegoś czasu robię zakupy głównie w Carrefourze, ze względu na to, że naprawdę mają najlepsze moim zdaniem ceny. Porównywałam :)
Zońka

Re: Zakupy spożywcze - jakie sklepy?

Post autor: Zońka »

Darmięta pisze: ↑03 cze 2021, 1:06 Macie swoje ulubione sklepy, w których najczęściej robicie zakupy spożywcze? Dajcie proszę znać. I powiedzcie też, dlaczego wybieracie właśnie te sklepy? Ze względu na ceny, odległość od miejsca zamieszkania, wyboru produktów? A może jakieś karty lojalnościowe? Pytam, bo sama od jakiegoś czasu robię zakupy głównie w Carrefourze, ze względu na to, że naprawdę mają najlepsze moim zdaniem ceny. Porównywałam :)
Ja też lubię Carrefour, bo mają tam naprawdę dobre ceny oraz bogatą ofertę. Wszystko dostanę na miejscu i nie muszę szukać po innych marketach. Mają fajne akcje "Ceny jak dawniej" , a to już naprawdę konkretne promocje.
wieżna

Re: Zakupy spożywcze - jakie sklepy?

Post autor: wieżna »

Zońka pisze: ↑15 cze 2021, 11:48 Ja też lubię Carrefour, bo mają tam naprawdę dobre ceny oraz bogatą ofertę. Wszystko dostanę na miejscu i nie muszę szukać po innych marketach. Mają fajne akcje "Ceny jak dawniej" , a to już naprawdę konkretne promocje.
Dziewczyny, a przy okazji zakupów w Carrefourze korzystacie też z tej ich aplikacji? Można wyhaczyć dodatkowo naprawdę spore zniżki.
Gośka

Re: Zakupy spożywcze - jakie sklepy?

Post autor: Gośka »

wieżna pisze: ↑26 cze 2021, 17:50
Zońka pisze: ↑15 cze 2021, 11:48 Ja też lubię Carrefour, bo mają tam naprawdę dobre ceny oraz bogatą ofertę. Wszystko dostanę na miejscu i nie muszę szukać po innych marketach. Mają fajne akcje "Ceny jak dawniej" , a to już naprawdę konkretne promocje.
Dziewczyny, a przy okazji zakupów w Carrefourze korzystacie też z tej ich aplikacji? Można wyhaczyć dodatkowo naprawdę spore zniżki.
Promocja "Ceny niskie jak dawniej" jest dla wszystkich, nie trzeba mieć aplikacji, ale ja również z niej korzystam, bo daje dodatkowe korzyści, więc warto :)
Miś

Re: Zakupy spożywcze - jakie sklepy?

Post autor: Miś »

Moja koleżanka niedawno poleciła mu, żebym zajrzała na stronę sklepu Best-Market. Przyznam szczerze, że sceptycznie nastawiona jestem na zakupy online, ale ich asortyment mnie wprost zachwycił. Znalazłam tam takie produkty, których dawno nie widziałam. Naprawdę polecam tam zajrzeć :)
Awatar użytkownika
booklo
Posty: 167
Rejestracja: 18 maja 2020, 19:53
Kontakt:

Re: Zakupy spożywcze - jakie sklepy?

Post autor: booklo »

Spodobały mi się w internecie także plecaki vintage dla uczniów. Na pewno niedługo będzie trzeba jakiś wybierać, więc trzeba wiedzieć, jakie są modne i jaki okaże się też wygodny. Większe i mniejsze plecaki będzie można kupować dla siebie w internetowych sklepach.
gts.travel.pl
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Zakupy spożywcze - jakie sklepy?

Post autor: Dziewczyna »

Ja najczęściej robię zakupy spożywcze przez internet ;) Tak jest szybciej, taniej i wygodniej ;) Na przykład moje ulubione płatki ryżowe, które często jem na śniadanie, kupuję sobie w internetowym sklepie ze zdrową żywnością https://jawo2008.pl/272-platki-ryzowe.html. Polecam się tam rozejrzeć, jeśli wcześniej nie mieliście okazji ;)
Sofia35

Re: Zakupy spożywcze - jakie sklepy?

Post autor: Sofia35 »

Ja mogę zaproponować wam supermarket online Anabru. Dostarczają zakupy spożywcze prosto do domu. Działają na terenie Warszawy i okolic. Takie zakupy online to bardzo wygodne rozwiązanie. Model sklepu pozwala, przy regularnych zakupach, planować zakupy z wyprzedzeniem (kilka dostaw do przodu). Jeśli chodzi o wybór produktów to jest bardzo szeroki - także mięso, wędliny czy nabiał. Dobre ceny, promocje. Przy pierwszych zakupach można zastosować kod promocyjny anabruwita i zyskać rabat 25 zł.
sarcia

Re: Zakupy spożywcze - jakie sklepy?

Post autor: sarcia »

Jeśli lubisz produkty kuchni śródziemnomorskiej, to polecam odwiedzić stronę https://www.idelikatesy24.pl/. Tutaj znajdziesz oryginalne i markowe produkty włoskie, greckie i hiszpańskie, których często nie można dostać w normalnych sklepach
ODPOWIEDZ