Psycholog potrzebny!

Leki, rehabilitacje, medycyna, zdrowe odżywianie, badania. Wszystko o zdrowiu.
sofia12

Psycholog potrzebny!

Post autor: sofia12 »

Hej! Ostatnio coraz mniej radzę sobie z tym co dzieje się w moim życiu i zaczynam sie zastanawiac nad wizytą u psychologa... Już dawno powinnam rozpocząć terapię, ale strasznie się wstydziłam. W moim rodzinnym domu panują staroświeckie poglądy według, których depresja nie istnieje :/ Czy możecie mi polecic kogoś godnego zaufania w Krakowie?
urszulka

Re: Psycholog potrzebny!

Post autor: urszulka »

sofia12 pisze: ↑26 paź 2021, 22:21 Hej! Ostatnio coraz mniej radzę sobie z tym co dzieje się w moim życiu i zaczynam sie zastanawiac nad wizytą u psychologa... Już dawno powinnam rozpocząć terapię, ale strasznie się wstydziłam. W moim rodzinnym domu panują staroświeckie poglądy według, których depresja nie istnieje :/ Czy możecie mi polecic kogoś godnego zaufania w Krakowie?
Oj skąd ja to znam... Miałam to samo. Moja mama wyśmiewała się ze mnie gdy powiedzialam, ze chce iść na terapię. Ale nie poddałam się. Umówiłam się do psychologa z http://www.centrum-terapii.pl/ i chodze tam na terapię od roku. Zrobiłam ogromne postępy, ale jeszcze wiele rzeczy do przepracowania przede mną.
bella911

Re: Psycholog potrzebny!

Post autor: bella911 »

Szczerze polecam psychologa i psychiatrę z Centrum Terapii Promitis. Mają swoje placówki w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu a czas oczekiwania na wizytę nie jest długi. Chodze tam na terapię już jakiś czas i jestem zadowolona. Wcześniej miałam terapię online w innej poradni i było dramatycznie...
edytaa

Re: Psycholog potrzebny!

Post autor: edytaa »

sofia12 pisze: ↑26 paź 2021, 22:21 Hej! Ostatnio coraz mniej radzę sobie z tym co dzieje się w moim życiu i zaczynam sie zastanawiac nad wizytą u psychologa... Już dawno powinnam rozpocząć terapię, ale strasznie się wstydziłam. W moim rodzinnym domu panują staroświeckie poglądy według, których depresja nie istnieje :/ Czy możecie mi polecic kogoś godnego zaufania w Krakowie?
Nigdy nie zrozumiem tego chorego przekonania, że terapia i szukanie pomocy to coś złego... Nie patrz na innych, zrób to dla siebie. Na pewno dobrze na tym wyjdziesz.
sofia12

Re: Psycholog potrzebny!

Post autor: sofia12 »

edytaa pisze: ↑28 paź 2021, 16:23
sofia12 pisze: ↑26 paź 2021, 22:21 Hej! Ostatnio coraz mniej radzę sobie z tym co dzieje się w moim życiu i zaczynam sie zastanawiac nad wizytą u psychologa... Już dawno powinnam rozpocząć terapię, ale strasznie się wstydziłam. W moim rodzinnym domu panują staroświeckie poglądy według, których depresja nie istnieje :/ Czy możecie mi polecic kogoś godnego zaufania w Krakowie?
Nigdy nie zrozumiem tego chorego przekonania, że terapia i szukanie pomocy to coś złego... Nie patrz na innych, zrób to dla siebie. Na pewno dobrze na tym wyjdziesz.
No niestety tak to się przyjęło w naszym społeczeństwie... Dziękuję wam bardzo za wszystkie odpowiedzi. Przekonałyście mnie, że to słuszna decyzja i jutro będę dzwonić do Promitis, może uda mi się umówić na jakiś szybki termin.
ODPOWIEDZ