Frez komina

Firma, marketing, targi, pracodawcy i pracownicy, strony www i wszystko, co związane z biznesem.
nooł

Frez komina

Post autor: nooł »

Cześć, może to dziwne, ale interesuje mnie wasze zdanie w kwestii zrobienia czegoś takiego jak frezowanie kominów . Wiem, że nie każdy musiał tak postępować, ale może ci, którzy musieli, coś poradzą? Dodam, że tak naprawdę mam problem z wybraniem wykonawcy, więc to też możecie ogólnie polecać.
krótka

Re: Frez komina

Post autor: krótka »

Kłopot z frezowaniem mam już na szczęście rozwiązany. Bardzo pomocni na tym polu okazali się https://www.komino.net.pl/oferta/frezowanie-kominow a ich usługi całkowicie sprostały naszym wymogom. Zadanie te zrealizowali faktycznie sprawnie a przecież o to nam chodziło. Wszystko dla bezpieczeństwa komina!
Sandra

Re: Frez komina

Post autor: Sandra »

nooł pisze: ↑25 sie 2021, 13:22 Cześć, może to dziwne, ale interesuje mnie wasze zdanie w kwestii zrobienia czegoś takiego jak frezowanie kominów . Wiem, że nie każdy musiał tak postępować, ale może ci, którzy musieli, coś poradzą? Dodam, że tak naprawdę mam problem z wybraniem wykonawcy, więc to też możecie ogólnie polecać.
Wydaje mi się, że każdy użytkowy komin musi chociaż raz przejść
uszczelnianie kominów. Oczywiście na razie nie powinno stanąć, bo trzeba to robić co jakiś czas. Odpowiednią przerwę miedzy frezowaniem wytypuje nam kominiarz. Róbcie to dla bezpieczeństwa waszego i waszych sąsiadów. Jest to również bardziej ekologiczne dla całego środowiska.
amiś456

Re: Frez komina

Post autor: amiś456 »

Sandra pisze: ↑09 lis 2021, 10:23
nooł pisze: ↑25 sie 2021, 13:22 Cześć, może to dziwne, ale interesuje mnie wasze zdanie w kwestii zrobienia czegoś takiego jak frezowanie kominów . Wiem, że nie każdy musiał tak postępować, ale może ci, którzy musieli, coś poradzą? Dodam, że tak naprawdę mam problem z wybraniem wykonawcy, więc to też możecie ogólnie polecać.
Wydaje mi się, że każdy użytkowy komin musi chociaż raz przejść
uszczelnianie kominów. Oczywiście na razie nie powinno stanąć, bo trzeba to robić co jakiś czas. Odpowiednią przerwę miedzy frezowaniem wytypuje nam kominiarz. Róbcie to dla bezpieczeństwa waszego i waszych sąsiadów. Jest to również bardziej ekologiczne dla całego środowiska.
Nie słyszałam o takich opcjach
Szymczyk

Re: Frez komina

Post autor: Szymczyk »

Warto też przemyśleć dokładnie czy bardziej opłaca się renowacja starego komina (frezowanie, uszczelnianie) czy też postawienie nowego. Opcja druga wcale nie jest aż tak strasznie kosztowna ani problematyczna, bo można nabyć komin systemowy dedykowany dla każdego typu ogrzewania. Kompletne systemy kominowe znajdziecie np. w ofercie PEKABET. Ja właśnie tutaj zamawiałem. Otrzymałem 30 lat gwarancji, prace montażowe przebiegły mega sprawnie (choć to już zależy wyłącznie od wykonawcy a nie dostawcy).
ODPOWIEDZ