Systemy

Firma, marketing, targi, pracodawcy i pracownicy, strony www i wszystko, co związane z biznesem.
Awatar użytkownika
WiolettaJ
Posty: 17
Rejestracja: 19 wrz 2019, 21:05

Systemy

Post autor: WiolettaJ »

Czesc

znacie jakis system ulatwiajacy prace? Mozecie cos polecic?
Awatar użytkownika
AgnieszkaK
Posty: 16
Rejestracja: 19 wrz 2019, 21:22

Re: Systemy

Post autor: AgnieszkaK »

Hej,

Moze jakies systemy workflow? Ja korzystam z takiego rozwiazania od formy Sente i jestem bardzo zadowolona :) Polecam poczytac na ich stronie internetowej :)
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Systemy

Post autor: Dziewczyna »

Owszem, my korzystamy w naszej firmie z nowoczesnych systemów SAP, o których mowa na stronie http://www.bioplastics.pl/?p=407. Systemy te są naprawdę bardzo pomocne przy zarządzaniu przedsiębiorstwem i pomagają usprawnić działanie całej firmy :) Polecamy :)
Antońna

Re: Systemy

Post autor: Antońna »

AgnieszkaK pisze: ↑02 paź 2019, 22:17 Moze jakies systemy workflow? Ja korzystam z takiego rozwiazania od formy Sente i jestem bardzo zadowolona :)
O nie słyszałam o nich. My w firmie posiadamy workflow Contman. W przypadku naszej firmy sprawdza się on doskonale. Ten obieg dokumentów sprawił że czas wszelkich spraw został skrócony i mamy dostęp do wszelkich powiadomień odnośnie statusu pracy
ElżbeitaCz

Re: Systemy

Post autor: ElżbeitaCz »

WiolettaJ pisze: ↑02 paź 2019, 22:16 Czesc

znacie jakis system ulatwiajacy prace? Mozecie cos polecic?
Możesz skorzystać z usług firm IT, które stworzą specjalne rozwiązania pod Ciebie lub Twoją firmę. Dla mnie tworzyli aplikacje i system do ewidencji czasu pracy pracowników. Jestem zadowolony, bo aplikacja przesyłu danych w szczególności sprawdza się świetnie.
izuśfit

Re: Systemy

Post autor: izuśfit »

AgnieszkaK pisze: ↑02 paź 2019, 22:17 Hej,

Moze jakies systemy workflow? Ja korzystam z takiego rozwiazania od formy Sente i jestem bardzo zadowolona :) Polecam poczytac na ich stronie internetowej :)
Super, dzięki za link :) Czy możesz powiedziec o tym coś wiecej? Na przykład ile kosztuje oraz jak długo korzystasz z usług? Dziekuje z góry za wszelkie informacje, pozdrawiam Cię serdecznie!
-
Tani catering dietetyczny Kraków
ODPOWIEDZ