SmartPożyczka

Opinie o bankach i firmach ubezpieczeniowych. Jakie konto bankowe wybrać, gdzie wziąć kredyt, gdzie się ubezpieczyć?
Awatar użytkownika
korsan
Posty: 35
Rejestracja: 02 lip 2019, 20:43

SmartPożyczka

Post autor: korsan »

Nie mam doświadczenia w takich pożyczkach i szukam opinii. Wpadła mi w oko właśnie Smart Pożyczka. Warunki maja całkiem fajne, proste. Macie jakieś doświadczenie, wiedzę o nich?
Awatar użytkownika
brzez
Posty: 12
Rejestracja: 14 lis 2019, 14:10

Re: SmartPożyczka

Post autor: brzez »

Fajne jest to, że pierwsza pożyczka jest bez oprocentowania. Oddajesz tyle ile pożyczasz. I robią też konkursy, rabaty dla klientów itd. Zobacz ten ich konkurs świąteczny, który dopiero wystartował.
Awatar użytkownika
SylwiaN
Posty: 16
Rejestracja: 04 lis 2019, 14:04

Re: SmartPożyczka

Post autor: SylwiaN »

Jak każda tego typu pożyczka jest trochę inna niż te bankowe. Wiadomo, że też klient na nie jest trochę inny. Podejście i sama obsługa klienta całkiem sympatyczna u nich jest. Warto pamiętać o ich konkursie. Czasami są inne atrakcje, konkursy i rabaty na usługi, więc koszty w późniejszym czasie potrafią się zmieniać. Najważniejsze, że wszystko jest bardzo prosto opisane u nich na stronie.
Awatar użytkownika
Ankak33
Posty: 6
Rejestracja: 28 cze 2019, 11:00

Re: SmartPożyczka

Post autor: Ankak33 »

Koniec roku się zbliża i jakoś ciężko w tym roku dopiąć nam budżet domowy.Zastanawiamy sie nad wzięciem niewielkiej pożyczki przed świętami,na krótki termin i najlepiej online,żeby uniknąć stania w kolejce w banku.Nigdy nie braliśmy tego typu pożyczek,a ktoś tu napisał,że pierwsza pożyczka jest bez oprocentowania,więc taka pożyczka byłaby idealna dla nas.
Awatar użytkownika
katpat
Posty: 18
Rejestracja: 21 lis 2019, 13:31

Re: SmartPożyczka

Post autor: katpat »

Wiele warunków umowy kredytu czy pożyczki może być dla nas zwyczajnie niezrozumiała i nie ma się czego wstydzić. Nieczytanie umowy również nie jest najlepszym wyjściem. Lepiej zgłosić się do doradcy kredytowego https://zwolen.habzafinanse.com.pl/ i z jego pomocą starać się o finansowanie w banku lub instytucji pożyczkowej.
Awatar użytkownika
iwanska
Posty: 11
Rejestracja: 05 wrz 2019, 15:03

Re: SmartPożyczka

Post autor: iwanska »

Ankak33 pisze: ↑01 gru 2019, 19:58 Koniec roku się zbliża i jakoś ciężko w tym roku dopiąć nam budżet domowy.Zastanawiamy sie nad wzięciem niewielkiej pożyczki przed świętami,na krótki termin i najlepiej online,żeby uniknąć stania w kolejce w banku.Nigdy nie braliśmy tego typu pożyczek,a ktoś tu napisał,że pierwsza pożyczka jest bez oprocentowania,więc taka pożyczka byłaby idealna dla nas.
Na stronie Smart Pożyczki jest taka informacja że oddajesz tylko tyle ile pożyczasz. Oczywiście przy pierwszej pożyczce. A do tego zobacz, że mają konkurs i dodatkowo można wygrać bony empiku. Z tego co wiem, to takie konkursy realizują dość regularnie.
Awatar użytkownika
RafalM
Posty: 12
Rejestracja: 12 gru 2019, 9:45

Re: SmartPożyczka

Post autor: RafalM »

Jak potrzebujesz informacje na temat kredytów, to polecam Ci przeczytać artykuł na stronie https://www.arte24.pl/styl-zycia/dom/re ... korzystna/ . Znajdziesz tam wiele przydatnych informacji.
Awatar użytkownika
pawlik
Posty: 40
Rejestracja: 10 cze 2019, 15:57

Re: SmartPożyczka

Post autor: pawlik »

iwanska pisze: ↑10 gru 2019, 14:53
Ankak33 pisze: ↑01 gru 2019, 19:58 Koniec roku się zbliża i jakoś ciężko w tym roku dopiąć nam budżet domowy.Zastanawiamy sie nad wzięciem niewielkiej pożyczki przed świętami,na krótki termin i najlepiej online,żeby uniknąć stania w kolejce w banku.Nigdy nie braliśmy tego typu pożyczek,a ktoś tu napisał,że pierwsza pożyczka jest bez oprocentowania,więc taka pożyczka byłaby idealna dla nas.
Na stronie Smart Pożyczki jest taka informacja że oddajesz tylko tyle ile pożyczasz. Oczywiście przy pierwszej pożyczce. A do tego zobacz, że mają konkurs i dodatkowo można wygrać bony empiku. Z tego co wiem, to takie konkursy realizują dość regularnie.
Fajne podejście do klienta. Takie konkursy to interesujący dodatek. W grudniu jak widziałem to można było wygrać bony do empiku.
Awatar użytkownika
iwanska
Posty: 11
Rejestracja: 05 wrz 2019, 15:03

Re: SmartPożyczka

Post autor: iwanska »

pawlik pisze: ↑08 sty 2020, 15:03
iwanska pisze: ↑10 gru 2019, 14:53
Ankak33 pisze: ↑01 gru 2019, 19:58 Koniec roku się zbliża i jakoś ciężko w tym roku dopiąć nam budżet domowy.Zastanawiamy sie nad wzięciem niewielkiej pożyczki przed świętami,na krótki termin i najlepiej online,żeby uniknąć stania w kolejce w banku.Nigdy nie braliśmy tego typu pożyczek,a ktoś tu napisał,że pierwsza pożyczka jest bez oprocentowania,więc taka pożyczka byłaby idealna dla nas.
Na stronie Smart Pożyczki jest taka informacja że oddajesz tylko tyle ile pożyczasz. Oczywiście przy pierwszej pożyczce. A do tego zobacz, że mają konkurs i dodatkowo można wygrać bony empiku. Z tego co wiem, to takie konkursy realizują dość regularnie.
Fajne podejście do klienta. Takie konkursy to interesujący dodatek. W grudniu jak widziałem to można było wygrać bony do empiku.
Prawda. Wielu ma tylko bonusy na start, by pozyskać klienta. I przeważnie jest to właśnie forma darmowej pożyczki, bez opłat. Tutaj firma daje dodatkowe korzyści już dla stałych klientów. To dość rzadkie podejście. Warto o tym zawsze wspomnieć, bo to niewątpliwy atut.
Awatar użytkownika
SylwiaN
Posty: 16
Rejestracja: 04 lis 2019, 14:04

Re: SmartPożyczka

Post autor: SylwiaN »

Z tego co widziałam to smart pożyczka często ma jakieś promocje, konkursy dla swoich klientów. Warto śledzić, bo można wyrwać całkiem fajna ofertę na korzystnych warunkach.
Awatar użytkownika
steffi
Posty: 249
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:40

Re: SmartPożyczka

Post autor: steffi »

Dobrze porównajcie sobie różne oferty. Firm pożyczkowych jest bardzo dużo. Warto też dobrze wiedzieć jak wszystko po kolei będzie wyglądać, jakie formalności w przypadku konkretnej pożyczki trzeba będzie załatwić. O takich rzeczach poczytacie sobie na stronce https://www.funeda.pl/pozyczka-online-n ... zymac.html Znajdziecie tu porady jak łatwo i szybko otrzymać pieniądze na konto.
śieć89

Re: SmartPożyczka

Post autor: śieć89 »

Pożyczkę na preferencyjnych warunkach znajdzie dla nas firma finansowa Bold Invest, to nie taka prosta sztuka. Wiele ofert jest do siebie podobna a różni się tylko szczegółami, https://www.boldinvest.pl/ w tej firmie dostaniemy rzetelną analizę oraz pomoc w przygotowaniu formalności. Taka pożyczka może być nazwana smart.
Awatar użytkownika
Karolina33
Posty: 44
Rejestracja: 03 kwie 2019, 14:15

Re: SmartPożyczka

Post autor: Karolina33 »

Coraz większą popularnością cieszą się pożyczki pozabankowe. Wcale mnie to nie dziwi, bo taką znacznie łatwiej jest uzyskać niż kredyt z banku. O taką pożyczkę mogą też ubiegać się osoby zadłużone. Pożyczki pozabankowe też mogą być zaciągnięte na wysokie kwoty, nawet 150 tys. zł. Więcej informacji na ten temat jest tutaj https://concash.pl/pozyczki-prywatne . Jest też przelicznik kwoty.
ODPOWIEDZ