Opinie o Magicznej Klinice - jest ok?

Ubrania, sklepy odzieżowe, makeup, kosmetyki. Wszystko o modzie i urodzie.
Awatar użytkownika
polena
Posty: 53
Rejestracja: 21 cze 2019, 17:37

Opinie o Magicznej Klinice - jest ok?

Post autor: polena »

Kochane moje czy któraś z Was robiła sobie jakieś zabiegi w Magicznej Klinice? Już od jakiegoś czasu śledze ich profil na fb, opinie mają świetne. Warto skorzystać ?
Awatar użytkownika
atenka
Posty: 61
Rejestracja: 31 maja 2019, 19:53

Re: Opinie o Magicznej Klinice - jest ok?

Post autor: atenka »

jedna z tych opinii jest moja :) pewnie, ze warto! to jak dla mnie tzw wyższa półka - rewelacyjni lekarze, bardzo dobre ceny i ogromna skuteczność zabiegów :)
Awatar użytkownika
devlin
Posty: 84
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:44

Re: Opinie o Magicznej Klinice - jest ok?

Post autor: devlin »

to prawda, są świetni a do tego przyjmują w wielu miastach w Polsce ( taki mobilny system). Ja na bieżąco śledze info o promocjach i jak coś mi wpada w oko, zapisuje się na wizytę i gotowe. Efekty rewelacyjne - wyyraziste ale przy tym naturalne

jak ukryć aplikacje w android
Awatar użytkownika
polena
Posty: 53
Rejestracja: 21 cze 2019, 17:37

Re: Opinie o Magicznej Klinice - jest ok?

Post autor: polena »

okej bardzo Wam dziekuje za pomoc. Zadzwonie do nich dziś i jutro i postaram się umówić na pierwszy wolny termin :)
Awatar użytkownika
marzena21
Posty: 6
Rejestracja: 04 lut 2020, 21:29

Re: Opinie o Magicznej Klinice - jest ok?

Post autor: marzena21 »

Ja również bardzo polecam wizytę właśnie w tej klinice. Miałam tam wykonywany zabieg na rozstępy po ciąży i naprawdę efekt wyszedł świetny. Jeżeli planujecie jakieś zabiegi to z czystym sumieniem warto wybrać się właśnie do nich
Awatar użytkownika
tosiam987
Posty: 44
Rejestracja: 08 sty 2020, 21:35

Re: Opinie o Magicznej Klinice - jest ok?

Post autor: tosiam987 »

Oczywiście że jest ok, byłam u nich już wiele razy na poprawie wyglądu i było naprawdę warto. Po każdej wizycie wychodziłam uśmiechnięta polecam
Awatar użytkownika
suzzi
Posty: 112
Rejestracja: 24 paź 2019, 15:55

Re: Opinie o Magicznej Klinice - jest ok?

Post autor: suzzi »

A tak, byłam, w Poznaniu, efekt końcowy przerósł moje oczekiwania ;) . Na pewno wrócę, bo jeszcze coś bym poprawiła może nawet i skorzystała z botoksu, kto wie. Muszę się wam przyznać, że długo wstydziłam "się poprawiać" , a teraz wiem, że nie ma się czego bać ;) .
Awatar użytkownika
suite
Posty: 57
Rejestracja: 08 kwie 2020, 9:07

Re: Opinie o Magicznej Klinice - jest ok?

Post autor: suite »

oj, też bym powalczyła z rozstępami po ciąży, przecież ich jest tyle.... co prawda nie żałuję, bo zawsze marzyłam o dziecku, ale muszę coś z nimi zrobić, dosłownie są okropne!
Awatar użytkownika
radzio
Posty: 118
Rejestracja: 21 wrz 2019, 17:20

Re: Opinie o Magicznej Klinice - jest ok?

Post autor: radzio »

Idźcie dziewczyny, idźcie. Moja była na jakimś tam kwasie i jak jej usta uwydatnili i zmniejszyli podbródek... kompletnie inna dziewczyna. ;) Kocham ją i tak i tak, ale musze powiedziec, ze po zabiegu wygladala, jakby jej odjęli 10 lat. i teraz dba o siebie, bo wie, że warto.
Awatar użytkownika
suite
Posty: 57
Rejestracja: 08 kwie 2020, 9:07

Re: Opinie o Magicznej Klinice - jest ok?

Post autor: suite »

o , rodzynek nam się tu odezwał. A no pójdę, bo już nie mogę na siebie patrzeć w lustrze. Wydaje mi się, że to się coraz bardziej powiększa, a ja nie chcę mimo wszystko źle wyglądać. A po ciąży? To już byłby koszmar jeszcze bardziej totalny.
Awatar użytkownika
Kubabu
Posty: 45
Rejestracja: 03 lip 2019, 8:44

Re: Opinie o Magicznej Klinice - jest ok?

Post autor: Kubabu »

Ja to akurat najbardziej polecam klinikę z Warszawy - Miracki. Szczególnie jeśli chodzi o depilację laserową - https://klinikamiracki.pl/depilacja-las ... depilacji/ Ale w ogóle pracują tam sami doświadczeni specjaliści :) super miejsce
Awatar użytkownika
radzio
Posty: 118
Rejestracja: 21 wrz 2019, 17:20

Re: Opinie o Magicznej Klinice - jest ok?

Post autor: radzio »

no, niech będzie, że rodzynek ;) . ja to zawsze mówię, że medycyna estetyczna jest dla ludzi i jeśli się z nią nie przesadza, to można dobrze wyglądać. no tak, jeśli jeszcze nie urodziłaś, brzuszek się powiększa, to będzie gorzej .Warto się wybrać, zanim będzie za późno.
Awatar użytkownika
suzzi
Posty: 112
Rejestracja: 24 paź 2019, 15:55

Re: Opinie o Magicznej Klinice - jest ok?

Post autor: suzzi »

Zgadzam się z naszym Radziem;) . Idź śmiało, będziesz wiedziała, co i jak i w razie co, to powtórzysz zabiegi już dużo pewniejsza, bez strachu i w ogóle. Życzę Ci wszystkiego dobrego!
Awatar użytkownika
bell909
Posty: 20
Rejestracja: 27 gru 2019, 12:54

Re: Opinie o Magicznej Klinice - jest ok?

Post autor: bell909 »

Jestem zdania, że takie świetne miejsca, jak najbardziej warto, a nawet trzeba polecać! Ja jestem zachwycona tym, że klinika oferuje tak wiele różnych zabiegów i wszystkie wykonywane są pod okiem doświadczonych lekarzy. Efekty wielu osób mówią same za siebie!
marta5444

Re: Opinie o Magicznej Klinice - jest ok?

Post autor: marta5444 »

Pewnie, że jest ok! W prawdzie miałam wykonywany tylko botoks, ale jestem zachwycona, bo w końcu moje zmarszczki w ogóle mi nie przeszkadzają. Świetnie tam o mnie zadbali!
żakli322

Re: Opinie o Magicznej Klinice - jest ok?

Post autor: żakli322 »

Też jestem pozytywnie zaskoczona, że tyle osób zna to miejsce. Ja tam trafiłam z polecenia przyjaciółki i obie powiększałyśmy usta. Efekty są super, a ja jestem też bardzo zadowolona z tego, jak zostałam potraktowana i jaką opieką obdarzona, bo bardzo się bała tego zabiegu.
ćma322

Re: Opinie o Magicznej Klinice - jest ok?

Post autor: ćma322 »

Dla mnie efekty są super, bo Magiczna Klinika doskonale dba o każdego pacjenta. Nie mam porównania z innymi miejscami, bo od razu trafiłam tutaj, ale jestem zachwycona i efekt jest delikatny, ale widać różnicę. Przede wszystkim ja ją widzę i mnie się podoba.
małgosiak4

Re: Opinie o Magicznej Klinice - jest ok?

Post autor: małgosiak4 »

Bardzo szybki, bezproblemowy kontakt, można do nich napisać na facebooku i wszystkiego się dowiedzieć, nie wiem jak z kontaktem telefonicznym. Duży wybór zabiegów, lekarze kompetentni, także no nie ma się do czego przyczepić serio. Nie ma się też czego obawiać, że są mobilni to dobrze, bo ceny są konkurencyjne bardziej.
daśko

Re: Opinie o Magicznej Klinice - jest ok?

Post autor: daśko »

Jest ok, przy czym zależy, jaki zabieg chcesz wykonać, jaki Cię interesuje. Jak się do nich odezwiesz to na pewno wszystkiego się dowiedz, między innym tego, jaki lekarz wykonuje poszczególne zabiegi, wtedy sobie można sprawdzić, jakie ma opinie itp. Decyzja musi być przemyślana.
Oluś23

Re: Opinie o Magicznej Klinice - jest ok?

Post autor: Oluś23 »

polena pisze: ↑29 sty 2020, 11:36 Kochane moje czy któraś z Was robiła sobie jakieś zabiegi w Magicznej Klinice? Już od jakiegoś czasu śledze ich profil na fb, opinie mają świetne. Warto skorzystać ?

Ja znam inna klinikę https://cmp.med.pl/cmp-goclaw/internista/. Jest to bardzo fajne centrum medyczne z bardzo dobrymi lekarzami. Warto zerknąć bo maja bardzo fajną ofertę.
Irinałka

Re: Opinie o Magicznej Klinice - jest ok?

Post autor: Irinałka »

Oluś23 pisze: ↑18 mar 2021, 18:11
polena pisze: ↑29 sty 2020, 11:36 Kochane moje czy któraś z Was robiła sobie jakieś zabiegi w Magicznej Klinice? Już od jakiegoś czasu śledze ich profil na fb, opinie mają świetne. Warto skorzystać ?
Ja też ich obserwuje na FB, świetne jest to, że oni wstawiają zdjęcia klientek po i przed zabiegiem i można zobaczyć normalnych ludzi, też kobiety w starszym wieku, a nie tylko młode laski, którym zabiegi tak naprawdę nie są do niczego potrzebne :D :D :D :D :D
aŚa1`9679

Re: Opinie o Magicznej Klinice - jest ok?

Post autor: aŚa1`9679 »

Magiczna Klinika jest ok, mają bardzo wysoko wykwalifikowanych, dobrych lekarzy od medycyny estetycznej, którym warto zaufać. Czy warto? Jak najbardziej tak, bo ceny mają dużo niższe, niż standardowo, także można sporo zaoszczędzić, a przy tym jakość usług jest na takim samym wysokim poziomie.
vuśka

Re: Opinie o Magicznej Klinice - jest ok?

Post autor: vuśka »

mam dokładnie takie samo zdanie jak koleżanka wyżej :) do MK trafiłam po raz pierwszy jakieś 2 lata temu. Wtedy robiłam zabieg z botoksem ( likwidacja lwiej zmarszczki ;p). Ostatnio byłam na modelowaniu ust :) efekt cudowny, bardzo naturalny a jednak widać, ze róznica jest spora. Pozbyłam się jednego z większych kompleksów :)
kamiś04943

Re: Opinie o Magicznej Klinice - jest ok?

Post autor: kamiś04943 »

Jak najbardziej jest ok! Dla mnie Magiczna Klinika to jak najbardziej dobre rozwiązanie, jeśli chcecie wybrać profesjonalistów do zmiany swojego wizerunku. Sama również mam tam zaplanowany zabieg, no i od razu powiem, że nie jest to mój pierwszy zabieg w tym miejscu.
sabiś03033

Re: Opinie o Magicznej Klinice - jest ok?

Post autor: sabiś03033 »

Powiem Wam szczerze, że długo walczyłam ze swoją lwią zmarszczką, ciągle ją zakrywałam, tuszowałam, aż w końcu zdecydowałam się na botoks w MK. Teraz wyglądam 10 lat młodziej :D Świetny zabieg, który na pewno poprawia pewność siebie. Polecam wszystkim!
iśecka45

Re: Opinie o Magicznej Klinice - jest ok?

Post autor: iśecka45 »

sabiś03033 pisze: ↑11 maja 2021, 22:18 Powiem Wam szczerze, że długo walczyłam ze swoją lwią zmarszczką, ciągle ją zakrywałam, tuszowałam, aż w końcu zdecydowałam się na botoks w MK. Teraz wyglądam 10 lat młodziej :D Świetny zabieg, który na pewno poprawia pewność siebie. Polecam wszystkim!
Też mam problem z tą nieszczęsna zmarszczką między oczami i nie ma rady, trzeba zastosować botoks chyba. Teraz jest coraz cieplej coraz słonecznej, przez co jeszcze bardziej się marszczę i problem się pogłębia.
płotka

Re: Opinie o Magicznej Klinice - jest ok?

Post autor: płotka »

Wiem o co Wam chodzi, lwią zmarszczkę ma moja mama i ja zaczynam zauważać, że tak jak piszesz w słońcu zaczyna się pojawiać, tzn, jak się zmarszczę mimowolnie. No jest to problem, bo człowiek wygląda na wiecznie zmartwionego, chyba botoksem się to da skorygować tak? Wiem, żwe pytałam kiedyś w jednej klinice i powiedzieli, że nie stosują kwasu hialuronowego tylko botoks.
kiśiecka

Re: Opinie o Magicznej Klinice - jest ok?

Post autor: kiśiecka »

Ceny w magicznej klinice są mega przystępne, nie mam żadnych zastrzeżeń. Przyjmują doświadczeni lekarze medycyny estetycznej, także nie ma się czego obawiać. Zabiegi mają bardzo nowoczesne, innowacyjne, na konsultacji można się wszystkiego dowiedzieć. Zajrzyjcie do nich na FB.
ćma

Re: Opinie o Magicznej Klinice - jest ok?

Post autor: ćma »

kamiś04943 pisze: ↑11 maja 2021, 21:16 Jak najbardziej jest ok! Dla mnie Magiczna Klinika to jak najbardziej dobre rozwiązanie, jeśli chcecie wybrać profesjonalistów do zmiany swojego wizerunku. Sama również mam tam zaplanowany zabieg, no i od razu powiem, że nie jest to mój pierwszy zabieg w tym miejscu.
Zawsze tak jest, że jak już raz się spróbuje to wydaje mi się, że zaczyna się korzystać z medycyny estetycznej regularnie. To jest trochę tak samo, jak w przypadku tatuaży, jak się zrobi jeden to już jest z górki.
środa655

Re: Opinie o Magicznej Klinice - jest ok?

Post autor: środa655 »

Ćma zgadzam się z Tobą :D tatuaże wciągają, ale poprawianie urody potrafi być tak samo uzależniające. W tym drugim chodzi o to, aby zachować umiar, zdrowy rozsądek i korzystać z usług specjalisty, ktory będzie w stanie nam odmówić, jeśli zaplanowany przez nas zabieg będzie działał na naszą niekorzyść.
szałas

Re: Opinie o Magicznej Klinice - jest ok?

Post autor: szałas »

Moim zdaniem jak najbardziej warto zdecydować się na wizytę w MK. Super opcja, bo ceny są niższe, niż normalnie, ale jednocześnie jakość usług jest na najwyższym poziomie. Jestem na tak, rezultaty po zabiegu super, nie mam żadnych zastrzeżeń, wyglądam lepiej, dużo lepiej, niż przed, przynajmniej według mnie.
słowikI

Re: Opinie o Magicznej Klinice - jest ok?

Post autor: słowikI »

szałas pisze: ↑03 lip 2021, 17:07 Moim zdaniem jak najbardziej warto zdecydować się na wizytę w MK. Super opcja, bo ceny są niższe, niż normalnie, ale jednocześnie jakość usług jest na najwyższym poziomie. Jestem na tak, rezultaty po zabiegu super, nie mam żadnych zastrzeżeń, wyglądam lepiej, dużo lepiej, niż przed, przynajmniej według mnie.
No muszę przyznać, że ceny są bardzo przystępne, można nawet w przypadku mniejszego budżetu skorzystać z usług medycyny estetycznej.
Bożena_Nowak

Re: Opinie o Magicznej Klinice - jest ok?

Post autor: Bożena_Nowak »

Nie znam niestety magicznej kliniki, ale za to mogę wam polecić świetna klinikę, jeśli ktoś z was zmaga się z niepłodnością. Ja przez niemal 6 lat nie mogłam zajść w ciąże, ciągłe badania i kilogramy leków mnie przytłaczały, jednak w końcu znalazłam pomoc tutaj https://www.gyncentrum.pl/blog/pl/kobie ... a-leczenie, a dzisiaj mam rocznego syna.
Luiza03

Re: Opinie o Magicznej Klinice - jest ok?

Post autor: Luiza03 »

Na temat tej kliniki nic nie wiem. Ale jeśli szukacie dobrej kliniki z wykwalifikowanym personelem i która posiada w swojej ofercie nowoczesne metody to warto zainteresować się https://parens.pl Moja siostra przez pięć lat starała się o dziecko. Dopiero oni jej pomogli. Oczywiście nie stało się to z dnia na dzień, ale przy odpowiednim leczeniu się udało i niedawno zostałam ciocią
ODPOWIEDZ