Idealny wózek na spacery

Sprawy rodzinne, opieka nad dziećmi. Zabawki dla maluchów, wózki, codzienne radości.
Awatar użytkownika
Herma
Posty: 26
Rejestracja: 28 sty 2019, 12:18

Idealny wózek na spacery

Post autor: Herma »

Szukasz idealnego wózka na spacery? Jeśli tak to koniecznie zapoznaj się z wielofunkcyjnym wózkiem Anex e/type. Zostawiam link dla osób zainteresowanych: https://umalucha.pl/produkt/wozek-2w1-a ... nex-e-type.

makijaż smoky eyes jak zrobic
Awatar użytkownika
barylek
Posty: 172
Rejestracja: 24 sie 2019, 9:33

Re: Idealny wózek na spacery

Post autor: barylek »

Wydaje mi się, że w sklepie sklep-smile.pl widziałem identyczny wózek albo bardzo podobny tylko w trochę mniejszej cenie. Swoją drogą jak tak czytam opinie to wiele osob poleca i pisze, ze jest porzadny takze wydaje mi sie, ze warto wydać te pieniądze na ten wózek mimo wszystko.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 333
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:24

Re: Idealny wózek na spacery

Post autor: mczay »

No mi to jednak się wydaje że wózek 3 w 1 będzie tutaj najlepszym rozwiązaniem. Tutaj https://espiro.pl/wozki-dzieciece-3w1 macie fajną ofertę na wózki od znanego w branży i cenionego producenta. Ich wózki są bezpieczne, wygodne, dostępne w większości sklepów stacjonarnych. Moja znajoma ma i chwaliła nie raz, dobra jakość.
Awatar użytkownika
atenka
Posty: 61
Rejestracja: 31 maja 2019, 19:53

Re: Idealny wózek na spacery

Post autor: atenka »

jak mieszkacie w mieście i szukacie takiego typowego miejskiego wózka to Minima Plus z Easy Go będzie idealna :) Nowoczesny design, duże koła, prowadnica z regulowana wysokością aż do 106 cm ( idealna dla osób wysokich). Niewygórowana cena, solidne wykonanie.
Awatar użytkownika
Daenerys
Posty: 81
Rejestracja: 03 lut 2020, 14:38

Re: Idealny wózek na spacery

Post autor: Daenerys »

Na spacery to jakoś nie lubię wózka, zdecydowanie mi bardziej przypasowało nosidełko od kinder hop. model jaki najbardziej lubię ja i moje dziecko to basic, na spacery idealne.
Awatar użytkownika
migotka
Posty: 37
Rejestracja: 11 wrz 2019, 20:08

Re: Idealny wózek na spacery

Post autor: migotka »

Daenerys pisze: ↑29 lut 2020, 11:57 Na spacery to jakoś nie lubię wózka, zdecydowanie mi bardziej przypasowało nosidełko od kinder hop. model jaki najbardziej lubię ja i moje dziecko to basic, na spacery idealne.
Mam od tej firmy model na lato, bo wtedy najwięcej z małym spacerujemy, model letnie z siateczką to bodajże multi air jest bardzo fajny i wygodny, polecam kazdej mamie
Awatar użytkownika
straciatella
Posty: 74
Rejestracja: 26 lut 2020, 12:54

Re: Idealny wózek na spacery

Post autor: straciatella »

To jest idealny wózek na lato https://mamygadzety.pl/x-lander-x-fly-recenzja/ , kupiliśmy go przed wylotem do Grecji i sprawdził się tam w stu procentach, x-lander x-fly jest leciutki, łatwo się składa, można go bez problemu też używać na co dzień. Zresztą tam blogerka dokładniej go opisała więc nie będę się tu powtarzać ale potwierdzam to co napisała :)
Awatar użytkownika
douglas.jack
Posty: 4
Rejestracja: 04 maja 2020, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Idealny wózek na spacery

Post autor: douglas.jack »

Co uważacie, o zamówieniu wózka używanego?
Awatar użytkownika
Majkaaa
Posty: 11
Rejestracja: 25 lip 2019, 19:11

Re: Idealny wózek na spacery

Post autor: Majkaaa »

My akurat na razie jestesmy na etapie gondoli. Jeździmy wózkiem e/type z anexa, który super się sprawdza. Ma dobrą amortyzację i zwrotne koła więc daje rade na każdym terenie. Do tego zwrotny i zgrabny a po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca.
Awatar użytkownika
Amela22
Posty: 16
Rejestracja: 10 paź 2019, 14:32

Re: Idealny wózek na spacery

Post autor: Amela22 »

Też mam e/type z anexa z opcją 2w1 i jestem zadowolona;) Na spacery idealny, koła duże i zwrotne, dobra amortyzacja i solidny stelaż;)
Awatar użytkownika
soreilly
Posty: 11
Rejestracja: 16 wrz 2020, 14:51
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Idealny wózek na spacery

Post autor: soreilly »

Najlepiej postawić na wózek 2w1, czyli gondola plus spacerówka.
gerciaa

Re: Idealny wózek na spacery

Post autor: gerciaa »

jeśli o wózku mowa to z pewnością dopiero co urodziło się dziecko. Warto pomyśleć o sprawieniu pamiątki z okresu niemowlęcego w tym celu warto kupić pierwszy album dziecka Juz jako nastolatek dziecko podziekuje za tak wspaniała pamiątkę jaka jesy album wypełniony po brzegi fotografiami.
Zuźka

Re: Idealny wózek na spacery

Post autor: Zuźka »

My jesteśmy już na etapie spacerówki i szczerze mogę polecić air-x z anexa. Sprawdza się na każdym terenie, wygodnie i lekko się prowadzi, jest zwrotna i poręczna a przy tym fajnie wygląda.
wiśniowa

Re: Idealny wózek na spacery

Post autor: wiśniowa »

Super, fajny wózek, ale moim zdaniem najlepszy stosunek jakości do ceny ma x-lander, niedawno szukałam idealnego wózka i mój wybór padł właśnie na niego. Poza tym one słyną z niezawodności i solidności
mileś

Re: Idealny wózek na spacery

Post autor: mileś »

Na pewno tutaj https://mamaija.pl/wozki-dzieciece.html warto się rozejrzeć. Prawda jest taka, że nie ma jednego idealnego rozwiązania, które wszędzie się sprawdzi. Trzeba wybrać taki wózek, który nie tylko ładnie wygląda, ale również jest praktyczny. Przemyślcie wszystko bardzo dokładnie, aby przede wszystkim wybrać najlepszą opcję z możliwych.
ODPOWIEDZ