Strona 1 z 1

Polecane książki

: 27 lut 2020, 21:53
autor: Ollis
Jakie książki możecie polecić? Jeśli o mnie chodzi to jestem zdecydowanie za https://musashi.com.pl/ która jest świetnie napisana i nie bez powodu jest światowym bestsellerem. Może nie będę zbyt dużo zdradzał, więc zajrzyjcie na stronę i przekonajcie się co zawiera i jakie mądrości niesie.

Re: Polecane książki

: 04 mar 2020, 11:52
autor: martan
Każdy ma inny gust, więc ciężko polecić odpowiednie tytuły. Ja mogę wam polecić całą księgarnię internetową w ofercie, której zawsze znajduję coś interesującego. Zajrzyjcie na stronę https://www.arkady.info/ Tam na pewno znajdziecie coś co wam się spodoba.

Re: Polecane książki

: 14 mar 2020, 1:00
autor: annika
Botanika duszy, cudna ksiązka

Re: Polecane książki

: 07 sty 2021, 19:36
autor: jośik
Nie uważacie, że książki to już trochę relikt przeszłości? Teraz bardzo popularna jest wypożyczalnia audiobooków. Dzięki nim jesteśmy w stanie przyswoić więcej książek. Możemy ich słuchać w różnych okolicznościach przez co mamy na to więcej czasu do poświęcenia. Nie wyobrażam sobie czytać książki w wersji papierowej. Wiecie - prawidłowe oświetlenie, spokój itp.

Re: Polecane książki

: 29 cze 2021, 15:35
autor: dylewska
Tu https://sklep.zwierciadlo.pl/kategoria-produktu/nowosci znajdziesz sporo nowości a polecić z całą pewnością mogę znakomity kryminał autorstwa Ałbeny Grabowskiej, od którego nie można się oderwać czyli "Ostatnia chowa klucz". I zdecydowanie nie jest to pierwsza książka autorki która mnie tak wciągnęła.

Re: Polecane książki

: 30 cze 2021, 20:29
autor: finky
jośik pisze: ↑07 sty 2021, 19:36 Nie uważacie, że książki to już trochę relikt przeszłości? Teraz bardzo popularna jestwypożyczalnia audiobooków. Dzięki nim jesteśmy w stanie przyswoić więcej książek. Możemy ich słuchać w różnych okolicznościach przez co mamy na to więcej czasu do poświęcenia. Nie wyobrażam sobie czytać książki w wersji papierowej. Wiecie - prawidłowe oświetlenie, spokój itp.
Wiele osób woli książki drukowane. Może to kwestia przyzwyczajenia, ale sporo woli czuć papier podczas czytania. Księgarni nie brakuje np. https://rewolucja.co.uk/9788387078379/b ... -swieckich więc jak widać, nadal dobrze sobie radzą tradycyjne książki.

Re: Polecane książki

: 04 wrz 2021, 15:42
autor: kilobajt
Tak naprawdę jest cała masa różnego rodzaju książek i muszę przyznać, że jeśli chodzi o mnie to ja nie zawężam ich tylko do jednego gatunku. Bardzo podoba mi się również rozwiązanie z https://skupksiazekonline.pl/ gdyż w momencie kiedy już jakiejś książki nie potrzebujemy to możemy ją po prostu sprzedać.

Re: Polecane książki

: 04 paź 2021, 14:02
autor: magda32
Teraz bardzo popularne książki w formacie audiobooków. Możemy ich słuchać w różnych okolicznościach, przez co mamy na to więcej czasu do poświęcenia, nie wyobrażam sobie czytać książki w wersji papierowej. Bardzo polecam pod tym względem Mariusz Czubaj audiobooki, jest to polski pisarz, autor bestsellerowych powieści kryminalnych.

Re: Polecane książki

: 21 mar 2022, 16:38
autor: Halina87
Bardzo dobre książki, przede wszystkim różnorodne i prawdziwe białe kruki można dostać w sklepie online z antykami na www.gabinetsztuki.pl. Polecam bo sklep jest prawdziwą gratką dla koneserów. Kontakt ze sprzedającym jest co najmniej świetny, sprzedający ma ogromną wiedzę o antykach. Można porozmawiać i dogadać się w zakresie cenowy, możliwy jest odbiór osobisty. Polecam - to bardzo wygodna opcja kupowania książek, w szczególności dla osób, które lubią straszą literaturę.