Szkoła rodzenia, warto?

Ubrania, sklepy odzieżowe, makeup, kosmetyki. Wszystko o modzie i urodzie.
Awatar użytkownika
tymon55
Posty: 12
Rejestracja: 16 mar 2020, 10:04

Szkoła rodzenia, warto?

Post autor: tymon55 »

Chciałabym się zapytać czy ktoś z was może był w szkole rodzenia? zastanawia mnie to czego można dowiedzieć się w takich miejscach. Na stronie http://centrum-mam.pl znalazłam bardzo ciekawą oferte i chciałabym z niej skorzystać.

frii internet t mobile
Awatar użytkownika
perla2
Posty: 31
Rejestracja: 22 lis 2019, 22:38

Re: Szkoła rodzenia, warto?

Post autor: perla2 »

Jak chcesz się zapisać na fajny, darmowy kurs to zobacz sobie tutaj https://szkolarodzeniaprenalen.pl/ fajnie jest poprowadzony, po ukończeniu masz certyfikat, jak masz pytania to jest czat ze specjalistami.
Awatar użytkownika
raina.russel
Posty: 5
Rejestracja: 28 kwie 2020, 13:09
Lokalizacja: Poznań

Re: Szkoła rodzenia, warto?

Post autor: raina.russel »

Po takiej szkole czułam się znacznie spokojniej.
Awatar użytkownika
awisoky
Posty: 4
Rejestracja: 29 kwie 2020, 11:33
Lokalizacja: Lublin

Re: Szkoła rodzenia, warto?

Post autor: awisoky »

Na pewno jest to miejsce, gdzie zdobędzie się cenne doświadczenie, szczególnie przy pierwszym porodzie.
Awatar użytkownika
elvera.oberbrunner
Posty: 4
Rejestracja: 05 maja 2020, 13:40
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szkoła rodzenia, warto?

Post autor: elvera.oberbrunner »

Dla mnie warto, byłabym znacznie spokojniejsza.
Uleńka

Re: Szkoła rodzenia, warto?

Post autor: Uleńka »

Według mnie szkoła rodzenia to kopalnia wiedzy nie tylko o samym porodzie i ciąży, ale również o pielęgnacji siebie i dziecka po porodzie. A wiadomo, że już mając maluszka w domu mogą się przytrafić różnego rodzaju infekcje czy też zapalenie jamy ustnej u dzieci i trzeba wiedzieć jak w takim wypadku należy postępować. W ten sposób kiedy będzie się działo coś niepokojącego nie dojdzie do paniki i będziecie wiedziały co robić.
mućka

Re: Szkoła rodzenia, warto?

Post autor: mućka »

warto. sama chodzilam do szkoly rodzenia i uwazam, ze duzo mi to dalo. polozna sporo nam tez mowila o bankowaniu krwi pepowinowej. w domu tez na ten temat czytalam i trafilam na oferte Diagnostyka Bank komorek Macierzystych. Podpisalam umowe :) to byla dobra, przemyslana decyzja
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Szkoła rodzenia, warto?

Post autor: Dziewczyna »

Moim zdaniem jak najbardziej warto się wybrać do takiej szkoły rodzenia. Ale warto również dodatkowo przygotować się do samej ciąży. Na stronie internetowej https://www.mustela.pl/mustela-blog/16- ... darz-ciazy znajdziecie specjalny kalendarz, w którym dokładnie został opisany każdy jej tydzień ;) Myślę, że powinno Wam to pomóc ;)
Awatar użytkownika
mem002
Posty: 89
Rejestracja: 27 gru 2019, 11:43

Re: Szkoła rodzenia, warto?

Post autor: mem002 »

Pewnie, że tak! Ja na szkole rodzenia dowiedziałam się wielu przydatnych informacji, no i pierwszy raz poznałam środek Octenisept, które później używałam do pielęgnacji miejsc intymnych w czasie połogu i wszystko ładnie się zagoiło. Później poznałam jego innego właściwości i tak jest z nami do dzisiaj.
ODPOWIEDZ