Badania diagnostyczne

Leki, rehabilitacje, medycyna, zdrowe odżywianie, badania. Wszystko o zdrowiu.
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 108
Rejestracja: 10 lut 2020, 14:19

Badania diagnostyczne

Post autor: magdap »

Dzień dobry, gdzie w Krakowie warto wykonać badania diagnostyczne ? Z góry dzięki za każdą odpowiedź.
Awatar użytkownika
włóczykij13
Posty: 172
Rejestracja: 31 mar 2020, 11:36

Re: Badania diagnostyczne

Post autor: włóczykij13 »

Diagnostyka nowotworowa jest równie ważna. Dlatego zdecydowałam o wyborze badań, które oferował gabinet https://dariuszlange.pl/ . W takim wypadku zdecydowanie warto postawić na zaufanego specjalistę - patomorfologa. Polecam!
Awatar użytkownika
straciatella
Posty: 74
Rejestracja: 26 lut 2020, 12:54

Re: Badania diagnostyczne

Post autor: straciatella »

A mnie prześladował wirus hpv i też się bałam że w końcu skończy się to rakiem szyjki macicy bo badania wyszły nie najlepiej, groziła mi inwazyjna konizacja ale udało się to wyleczyć żelem papilocare, dobrze że jest już taki lek który naprawdę pomaga
Awatar użytkownika
MariuszKK
Posty: 5
Rejestracja: 05 maja 2020, 18:44

Re: Badania diagnostyczne

Post autor: MariuszKK »

Z tego co widzę to jest to naprawdę porządna oferta. Warto wziąć ją pod uwagę.
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.
Awatar użytkownika
Dzony82
Posty: 1120
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:12

Re: Badania diagnostyczne

Post autor: Dzony82 »

Mysle,ze szybki dostep do testow oraz szybka i jasna diagnostyka to podstawa. Ja zastanawam sie nad nawiazaniem wspolpracy z tą firmą https://epixpert.pl/rozwiazania/#testy Co o tym sądzicie ? Zdrowie moje i mojej rodziny jest najwazniejsze.

inulina odchudzanie
Awatar użytkownika
sofia11
Posty: 152
Rejestracja: 27 paź 2019, 21:01

Re: Badania diagnostyczne

Post autor: sofia11 »

Czy ktoś z was miał robiony rezonans kolana? Jakiś czas temu skręciłam kolano, nosiłam ortezę, przeszłam rehabilitację i niby jest ok, ale... Cały czas czuję ciągnięcie w tym kolanie i ból. Chciałabym z pomocą rezonansu sprawdzić co się dzieje.
ODPOWIEDZ