Strona 1 z 1

Tabletki poronne

: 27 sty 2021, 14:52
autor: poronniś
Poszukuje czegoś takiego jak zestaw tabletek poronnych. Zaszłam w ciążę kilka tygodni temu i nie jestem gotowa na to wyzwanie. Czy ktoś mi pomoże? Znalazłam tę stronę https://tabletki-poronne.com/sklep/zest ... poronnych/ i zastanawiam się nad tym.

Re: Tabletki poronne

: 02 mar 2021, 9:00
autor: franka
W tej sytuacji to chyba sama musisz sobie pomóc ale na przyszłość pamiętaj o tym że są skuteczne środki antykoncepcyjne, ja biorę tabletki od wielu lat i nie zdarzyła mi się wpadka, nawet teraz kiedy zmieniłam zwykłe tabletki na niskodawkowe vines bo okazuje się że są nawet bardziej skuteczne co potwierdzają badania

Re: Tabletki poronne

: 22 kwie 2021, 14:22
autor: Kamiśia
Jeżeli szukasz w internecie sprawdzonych tabletek poronnych typu Mifepristone + Mizoprostol to znam sprawdzoną stronę i chętnie się z wami nią podziele, https://girlinneed.pl/gdzie-kupic-tabletki-poronne/. Zamówiłam w piątek w zeszłym tygodniu a dzisiaj przesyłka jest już u mnie. Polecam!

Re: Tabletki poronne

: 19 maja 2021, 14:07
autor: Mikuła
Tabletki poronne czasem zawodzą, bywają po nich skutki uboczne, a nieraz bywa tak, że jest po prostu za późno. W naszym kraju ustawa aborcyjna jest na tyle restrykcyjna, że nie ma gdzie szukać pomocy, ale już w Czechach usunąć ciążę można do 12 tygodnia. 5 kilometrów od Polski jest klinika ginekologiczna Stonava, tam można liczyć na pomoc.

Re: Tabletki poronne

: 23 lip 2021, 13:16
autor: izuniaś@interia.pl
poronniś pisze: Poszukuje czegoś takiego jak zestaw tabletek poronnych. Zaszłam w ciążę kilka tygodni temu i nie jestem gotowa na to wyzwanie. Czy ktoś mi pomoże? Znalazłam tę stronę https://tabletki-poronne.com/sklep/zest ... poronnych/ i zastanawiam się nad tym.
Sama byłam w podobnej sytuacji i nie widziałam wyjścia.. jednak znalazłam forum o klinikach w Czechach i pomogło mi to dokonac wyboru. Zabieg jest dużo lepszy niż tabletki. Zobacz sobie - https://www.kliniki-czechy.pl/ ;)

Re: Tabletki poronne

: 26 lip 2021, 14:41
autor: wedólke
Tabletki to najgorsza z możliwych opcji :/ Częste komplikacje i ogromny ból to pewniak. Mało tego, skuteczność nie jest tak duża, jak to reklamują. Warto zadbać o swoje zdrowie i wybrać klinikę aborcyjną, chociażby w Czechach. Podrzucam jedną z klinik, która wykonuje profesjonalne zabiegi od lat i posiada miłą obslugę, która zapewnia poczucie bezpieczeństwa: https://www.klinika-opava.pl/.

Re: Tabletki poronne

: 30 lip 2021, 12:13
autor: żuśil1209
wedólke pisze: Tabletki to najgorsza z możliwych opcji :/ Częste komplikacje i ogromny ból to pewniak. Mało tego, skuteczność nie jest tak duża, jak to reklamują. Warto zadbać o swoje zdrowie i wybrać klinikę aborcyjną, chociażby w Czechach. Podrzucam jedną z klinik, która wykonuje profesjonalne zabiegi od lat i posiada miłą obslugę, która zapewnia poczucie bezpieczeństwa: https://www.klinika-opava.pl/.
Z tego co wiem, jeszcze ta klinika jest godna polecenia :arrow: http://klinika-aborcyjna-stonava.pl/

Re: Tabletki poronne

: 08 wrz 2021, 18:33
autor: żaneta
Na szczęście nie musiałam korzystać z pomocy takich klinik bo od lat stosuję hormonalną antykoncepcję i jakoś tabletki vines mnie nie zawiodły. Jak ktoś gumek używa to pewnie różnie z tym bywa i wtedy tylko tabletka po albo taka klinika pozostaje. Ja jednak postawiłam na coś skuteczniejszego i nie żałuję

Re: Tabletki poronne

: 12 paź 2021, 14:39
autor: Pomogę
Sprzedam 12 tabletek Arthrotec Forte. Dokładnie tyle, ile potrzeba do przeprowadzenia zabiegu. W 98% przypadków wystarcza sam Arthrotec Forte, bez wsparcia Mifepristonem, który jest trudniej dostępny w Polsce. Tabletki są oryginalne, zakupione osobiście w aptece.
Kontakt: [email protected]

Re: Tabletki poronne

: 18 paź 2021, 23:49
autor: Iwona
Witam posiadam arthrotec forte , możliwa wysyłka, wysyłka za pobraniem, odbiór osobisty, forma wysyłki zależy od Państwa wyboru . Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy, rady to zapraszam do kontaktu przez maila na [email protected]
[email protected]

Re: Tabletki poronne

: 15 lis 2021, 17:57
autor: Marcyś
Mikuła pisze: Tabletki poronne czasem zawodzą, bywają po nich skutki uboczne, a nieraz bywa tak, że jest po prostu za późno. W naszym kraju ustawa aborcyjna jest na tyle restrykcyjna, że nie ma gdzie szukać pomocy, ale już w Czechach usunąć ciążę można do 12 tygodnia. 5 kilometrów od Polski jest klinikastonava.cz, tam można liczyć na pomoc.
Z tego co czytałam to równie dobrym i sprawdzonym miejscem jest czeska klinika aborcja.cz, z opinii jakie widziałam to wiele Polek właśnie tam udawało się na zabieg przerwania ciąży i opieka jest tam bardzo dobra.

Re: Tabletki poronne

: 29 gru 2021, 20:15
autor: Gabriella
Ciąża nazywana przez wielu stanem błogosławionym, nie zawsze nim jest. Niestety bywa czasami efektem gwałtu bądź tzw. wpadki a w wyjątkowo trudnych sytuacjach może również stanowić bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia matki. W takich wypadkach kobiety stają przed trudnym wyborem jakim jest przyjęcie tabletki wczesnoporonnej. Niestety przez lata narosło wokół niej tak wiele mitów, że dzisiaj trudno oddzielić je od faktów. Poniżej znajdziesz kilka istotnych informacji na temat tabletek poronnych. Zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu.
Co to są tabletki poronne i jak działają?
Tabletki poronne to tabletki zawierające substancje blokujące receptory dla progesteronu, który jest odpowiedzialny za podtrzymanie ciąży. Gdy jego praca zostanie zablokowana prowadzi to do wydalenia zarodka z organizmu a w konsekwencji do poronienia. Towarzyszą temu skurcze macicy, ból i krwawienie. Takie poronienie nazywane jest sztucznym poronieniem, bowiem wywoływane jest przez substancje chemiczne a nie naturę.
Kiedy można przyjąć tabletkę poronną?
Tabletkę poronną trzeba przyjąć możliwie jak najszybciej po stosunku, który może prowadzić do zajścia w ciążę. Największą skuteczność w zapobieganiu ciąży w awaryjnych sytuacjach mają tabletki przyjęte w okresie doby po wspomnianym fakcie. W literaturze najczęściej jednak wskazuje się, że terminem granicznym jest 9 tydzień ciąży. To w tym czasie aborcja farmakologiczna (tak nazywane jest działanie, które wywołują tabletki poronne) jest najbardziej skuteczna. Należy pamiętać, że im ciąża jest bardziej zaawansowana, tym pojawia się mniejsze prawdopodobieństwo skuteczności tabletek. Górną granicą przeprowadzenia aborcji farmakologicznej jest 12. tydzień ciąży.
Należy jednak pamiętać, że zastosowanie tabletki poronnej wywoła u kobiety takie same objawy jak poronienie naturalne. Warto więc każdorazowo skontaktować się w tym celu z lekarzem by uniknąć niepożądanych efektów ubocznych.
Jakie są efekty uboczne przyjęcia tabletki poronnej?
Chociaż skutki uboczne po przyjęciu tabletki wczesnoporonnej nie są kwalifikowane jako groźne, należy mieć na uwadze, że organizm każdej kobiety funkcjonuje nieco inaczej, dlatego również reakcja na przyjęcie leku może być różna.
Do najczęściej wskazywanych skutków ubocznych przyjęcia tabletki poronnej zalicza się gorączkę, dreszcze, wymioty i biegunkę, mdłości oraz ból przypominający ten podczas miesiączki. Jeśli po przyjęciu tabletki pojawia się obfite krwawienie należy niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza.
Przeciwskazania do przyjęcia tabletki poronnej
Tabletki te, tak samo jak każdy inny lek mają wskazaną grupę osób, które nie powinny jej przyjmować. Są to między innymi kobiety u których nie potwierdzono ciążę (nie należy brać tabletki jako środka antykoncepcyjnego), kobiety ze stwierdzoną ciążą pozamaciczną, kobiety ze stwierdzoną anemią czy pod wpływem alkoholu. Nie należy również przyjmować tabletki, gdy nie posiadamy bezpośredniego kontaktu do lekarza pierwszego kontaktu, do którego moglibyśmy się zwrócić w przypadku wystąpienia niepożądanych objawów.
O czym należy pamiętać przyjmując tabletkę poronną?
• Pamiętajmy, że przyjęcie tabletki nie daje nam stuprocentowej gwarancji, że ciąża się nie rozwinie. Producenci wskazują na skuteczność na poziomie od 60 do 90 procent.
• Unikajmy stosowania tabletek wczesnoporonnych zbyt często a to ze względu na to, że posiadają one zdecydowanie wyższe stężenie hormonów niż standardowa antykoncepcja. Ma to związek z celem ich działania jakim jest zatrzymanie rozwoju płodu. Należy mieć na uwadze, że zbyt częste stosowanie tych leków może wywołać nieprzewidziane, groźne dla zdrowia konsekwencje.
• Decydując się na zażycie tabletki poronnej skonsultujmy się z lekarzem zwłaszcza w sytuacji, gdy stale przyjmujemy inne leki na przewlekłe schorzenia. Zastosowana tabletka poronna może bowiem wejść z nimi w reakcję.
• Z wykonaniem testu weryfikującego ciążę należy poczekać około 3-4 tygodni od zażycia tabletki. Często zdarza się bowiem, że kobiety wykonujące test z moczu po około 2 tygodniach od przyjęcia leku otrzymują wynik pozytywny, chociaż faktyczny stan jest inny.

Re: Tabletki poronne

: 07 mar 2022, 9:27
autor: Paulina14071992
576094074 tutaj warto. Mimo wielkich wątpliwości naprawdę wielkich bo to już po raz kolejny , zastrzeżeń postanowiłam ze zaryzykuje . Kontakt od początku do samego konca właściwie nawet wczoraj dostałam SMS czy napewno jest wszystko w porzadku . Pani dzwoni , pisze interesuje się . Wszystko wyjaśnia . Cieszę się ze trafiłam na ten kontakt i serdecznie go państwu polecam . Ja się czuje w porzadku jak i w trakcie tak i po . Polecam 576-094-074 gdyby ktoś mi nie wierzył proszę samemu sprawdzić i dzielić się opiniami aby inne panie nie zostały ofiarami oszustów tak jak ja trzy razy . Ta pani była czwarta i warta uwagi

Re: Tabletki poronne

: 11 mar 2022, 20:54
autor: Luiza265
Informacja dla dziewczyn które interesuje to gdzie mozna zamówić sprawdzony i bezpieczny zestaw poronny. Jeśli jesteś w ciężkiej sytuacji i nie możesz sobie poradzić z niechcianą lub nieplanowaną ciążą pomocy musisz szukać w internecie. Jest bardzo niewielu sprawdzonych dostawców leków poronnych. Ja miałam przyjemność skorzystać z pomocy serwisu oferującego skuteczne tabletki wczesnoporonne bez recepty i jestem bardzo zadowolona z dokonanego wyboru. Tabletki zostaly dostarczone już po kilku dniach a cała kuracja powiodła się więc w 100% , mogę więc polecić ten serwis wszystkim kobietom zmagających się z podobnym problemem.

Re: Tabletki poronne

: 17 mar 2022, 10:02
autor: Marysia
Witam serdecznie wszystkie kobiety jeśli potrzebujesz pilnej pomocy, zapraszam do kontaktu [email protected]
.........
.... - - - - - - - - - —-----------------------------------------------------------________-------------------------------------------------------------------------------------------------......,,,,,,,,,,,,,,,,,,............,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,.......................................................................................................................................................................................................................

Re: Tabletki poronne

: 29 mar 2022, 14:27
autor: tabletkiporonne.org
Jeśli zastanawiasz się gdzie kupić tabletki poronne, to dobrze trafiłaś. Zapewniamy szybką dostawę, anonimowe płatności, bezpieczne produkty, wsparcie lekarza i edukacje z zakresu aborcji farmakologicznej. Jesteśmy organizacją, która pomoże Ci usunąć ciążę w bezpieczny sposób, dzięki tabletce poronnej skutecznej w 97% do 9 tygodnia ciąży. Jeśli zadajesz sobie pytanie czy tabletki poronne są bezpieczne? Możemy z całą pewnością Ci odpowiedzieć, że usunięcie ciąży tabletkami wczesnoporonnymi to obecnie najbezpieczniejsza metoda, stosowana codziennie przez miliony kobiet na całym świecie.

https://tabletkiporonne.org/

Re: Tabletki poronne

: 29 mar 2022, 22:51
autor: Mia
Cześć dziewczyny jeśli potrzebujecie wsparcia napiszcie do tej Pani [email protected]
napewno wam pomoże mi pomogła zostałam bardzo wiele razy oszukana nie dajcie się zwieść tym wszystkim ludziom którzy się tu ogłaszają i oferują pomoc to zwykli naciągacze liczą na łatwy zysk naszym kosztem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! na, szczęście trafiłam dzięki innej dziewczynie na Panią Dorotę i jestem bardzo wdzięczna! Straciłam już moją ostatnia nadzieję że się uda i wiarę w ludzi, ale odzyskałam! Pani Dorotce jeszcze raz dziękuję a Wam oszuści życzę żeby to zło do was wróciło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: Tabletki poronne

: 25 kwie 2022, 16:47
autor: Anonin
Ma ktoś email lub jakiś kontakt do sprawdzonej osoby która się tym zajmuję. Dziewczyny błagam pomóżcie. Jestem w tym wszystkim sama nie chciałam tej ciąży, i bardzo pilnie potrzebuję kontaktu do kogoś sprawdzonego. A na internecie ciężko trafić na sprawdzone leki ,osoby. Nie chcę zostać oszukana a chyba już jedna strona mnie oszukała, bardzo się tego obawiam a naprawdę zależy mi na czasie. Zrozumcie mnie i pomóżcie, bardzo proszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!¡!!!!!

Re: Tabletki poronne

: 25 kwie 2022, 19:23
autor: Ewelina02
Hej polecam Ci Panią Grażynę ta Pani mi pomogła w ostatniej chwili już tak długo szukałam tabletek że miałam dosyć i myślałam że się nie uda jeśli chcesz naprawdę wsparcia w tej sytuacji napisz do Pani Grażynki jej email [email protected]
Jestem już 2dni po całym tym zabiegu jeszcze nie byłam u gina ale myślę że się udało tak czuje :) gdybyś chciała o tym popisać i o swojej sytuacji zostaw swój adres email odezwę się. Ewelina
;) jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjnnnjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

Re: Tabletki poronne

: 27 kwie 2022, 22:55
autor: Zuzia
Jeśli chcesz prawdziwej pomocy to nie pisz do tych wszystkich oszustów którzy ogłaszają się na różnych forach tylko zamów tab ze strony womenonweb oni pomogą na, 100% i, jeszcze nie biorą aż tyle kasy za tab jak ci wszyscy co się ogłaszają dołącz sobie do strony aborcyjny dream team na fb jeśli masz. Tam też sporo się dowiesz. Dziewczyny nie dajcie się tym oszustom ktorzy na was żerują ja sama straciłam 1500zł przez te oszustki. Trzymam kciuki że się uda i wam pozdrawiam

Re: Tabletki poronne

: 28 kwie 2022, 5:53
autor: Marta
Zamówiłam z womenonweb i czekam..... Są w poczcie w Warszawie i nie wysyłają dalej. Czas mi się kończy, więc potwierdzam że wysłali ale trzeba długo czekać. Data to 70-90 EUR, więc uczciwie, kontakt też jest.
Jeśli czas się kończy to nie jest to idealne źródło :(
Załamana jestem, zostanie mi tylko klinika w Czechach a mam na prawdę daleko. Zabezpieczeniem była gumka i i tak wpadka.
Czy poczta może wstrzymać wysyłkę? Tragedia :(
Czy teraz to jak się źle czujemy psychicznie z posiadaniem niechcianej ciszy też nie jest tortura? Masakra :(

Re: Tabletki poronne

: 06 maja 2022, 21:01
autor: Lejla32
Temat aborcji nadal jest dość kontrowersyjny w naszym kraju. Ale ja nie oceniam. Wiem, że czasami tabletki poronne to jedyne rozsądne rozwiązanie. I sytuacje są różne. Jeśli chodzi o ich zakup to musisz mieć sprawdzone miejsce. Te, o którym piszesz, poleca wiele kobiet więc myślę, że wiedzą co sprzedają i otrzymasz zestaw, który faktycznie pomoże rozwiązać Twój problem. Podpytaj też bezpośrednio u sprzedawcy. Z tego co kiedyś czytałam to zawsze mają jakiegoś specjalistę, który udzieli Ci szczegółowych porad w temacie.

Re: Tabletki poronne

: 09 maja 2022, 21:02
autor: Rivia
Zdarza się. Nikt nie powinien Cię oceniać. Tylko musisz się pospieszyć po takie tabletki poronne trzeba wziąć w odpowiednim czasie. Jeśli Twój namiar jest sprawdzony i ktoś już tam kupował tabletki poronne, to Ty też tam kup. Źródło takich specyfików musi być zaufane, bo zdarzają się oszuści, którzy sprzedają fałszywe tabletki poronne. Także kup, weź według przekazanych przez nich wskazówek, a zapewne wszystko zakończy się po Twojej myśli. Powodzenia.

Re: Tabletki poronne

: 10 maja 2022, 20:53
autor: Majeczka
Powiem tak - jeśli jesteś pewna, że tabletki poronne będą najlepszym rozwiązaniem, to zamawiaj. Im szybciej tym lepiej. Tutaj czas jest bardzo ważny i lepiej nie czekać na ostatnią chwilę. Im później weźmiesz takie tabletki poronna, tym ich skuteczność może być mniejsza. Ale rozważ też inne rozwiązania. Są poradnie różnego rodzaju, gdzie specjaliści pomagają ogarnąć temat. Możesz też spróbować porozmawiać z rodziną, może akurat ktoś pomoże. No tak czy inaczej decyzja jest Twoja więc jeśli już zamawiać tabletki poronne to ze sprawdzonego źródła.

Re: Tabletki poronne

: 11 maja 2022, 16:01
autor: Katarzyna
Witaj, jeśli potrzebujesz wsparcia w trudnej sytuacji związanej z niechciana ciąża, zapraszam do mnie [email protected]
W dzisiejszych realiach ciężko uzyskać pomoc w naszym kraju wiele kobiet zmaga się z krytyka skierowana w nie jeśli podejmą taką decyzję. Jestem tutaj aby Cię wesprzec i pomoc w uzyskaniu konkretnej pomocy.
Zapraszam tylko kobiety zainteresowane, które potrzebują pomocy na meile od kobiet przeciwnych takim decyzjom nie będę odpowiadać. Pozdrawiam
Katarzyna

Re: Tabletki poronne

: 11 maja 2022, 20:40
autor: Ilona
Z tego co wiem, to tabletki poronne nie są dostępne ot tak, na przykład w aptekach. W ten sposób możesz kupić tylko tabletki tak zwane "dzień po". Ale nie oznacza to, że nie ma w necie osób, które sprzedają takie zestawy. Czy warto? Opinie są różne. Ale ktoś dobrze napisał - to indywidualna decyzja. Pamiętaj tylko, że tabletki poronne muszą być przyjęte zgodnie z harmonogramem i że silnie działają na organizm. No i mogą wywoływać różne skutki uboczne.

Re: Tabletki poronne

: 12 maja 2022, 15:22
autor: Gość
Witaj, jeśli potrzebujesz wsparcia w trudnej sytuacji związanej z niechciana ciąża, zapraszam do mnie [email protected]
W dzisiejszych realiach ciężko uzyskać pomoc w naszym kraju wiele kobiet zmaga się z krytyka skierowana w nie jeśli podejmą taką decyzję. Jestem tutaj aby Cię wesprzec i pomoc w uzyskaniu konkretnej pomocy.
Zapraszam tylko kobiety zainteresowane, które potrzebują pomocy na meile od kobiet przeciwnych takim decyzjom nie będę odpowiadać. Pozdrawiam
Katarzyna

Re: Tabletki poronne

: 12 maja 2022, 20:55
autor: Madzialena
Tabletki poronne wzbudzają w naszym kraju kontrowersje. Chociaż szczerze mówiąc nie wiem dlaczego. Każda kobieta ma wolny wybór i powinna sama decydować o tym co chce robić z własnym ciałem. Nie mówię, że bym skorzystała, ale nie jestem fanką zabraniania. Tym bardziej, że dziewczyny nie decydują się na tabletki poronne, a potem gdzieś w niehigienicznych warunkach przeprowadzają aborcję. A to dużo większe ryzyko. Więc jeśli potrzebujesz i taka jest Twoja decyzja - kupuj.

Re: Tabletki poronne

: 13 maja 2022, 19:42
autor: Reggi
Masz absolutną rację. Nie wiem kiedy nastały czasy, że obcy ludzie zaczęli zaglądać kobietom w macice. Wiadomo, że dla nikogo tabletki poronne nie są sposobem na antykoncepcję. Sytuacje są różne, czasami związane z wielką tragedią i nie wyobrażam sobie donosić taką ciążę. No ale nic. Trzeba sobie jakoś radzić. Dlatego coraz częściej można spotkać ogłoszenia o sprzedaży takich tabletek. Najważniejsze to poszukać sprzedawcy, który ma produkty faktycznie oryginalne i skuteczne.

Re: Tabletki poronne

: 13 maja 2022, 22:36
autor: Katarzyna
Witaj, jeśli potrzebujesz wsparcia w trudnej sytuacji związanej z niechciana ciąża, zapraszam do mnie [email protected]
W dzisiejszych realiach ciężko uzyskać pomoc w naszym kraju wiele kobiet zmaga się z krytyka skierowana w nie jeśli podejmą taką decyzję. Jestem tutaj aby Cię wesprzec i pomoc w uzyskaniu konkretnej pomocy.
Zapraszam tylko kobiety zainteresowane, które potrzebują pomocy na meile od kobiet przeciwnych takim decyzjom nie będę odpowiadać. Pozdrawiam
Katarzyna

Re: Tabletki poronne

: 16 maja 2022, 21:01
autor: Doris36
Hej Kasia. Zgadzam się z Tobą, że kobiety decydujące się na tabletki poronne poddawane są krytyce i ostracyzmowi. Nie wiem jak ja bym się zachowała, to znaczy czy bym wzięła takie tabletki, ale wiem jedno - nie można nikogo oceniać. Ciąże będące wynikiem gwałtu czy innych traumatycznych sytuacji także się zdarzają. I nie dziwi mnie fakt, że któraś kobieta nie chce takiej ciąży donosić. Także tabletki poronne mogą być jakimś wyjściem. Trzeba tylko moim zdaniem dokładnie przemyśleć taką decyzję, bo jest ona nieodwracalna.

Re: Tabletki poronne

: 17 maja 2022, 18:57
autor: Klaudia
Ludzie mają różne opinie o takich specyfikach. Wystarczy poczytać na forach. Przeciwników jest tyle samo co użytkowników. Ja się zgadzam z poprzedniczką. Tabletki poronne powinny być indywidualnym wyborem i decyzją. Czekam na moment, w którym państwo przestanie udawać, że nie ma w temacie problemu i umożliwi tym, którzy chcą, bezproblemowy dostęp do tabletek poronnych. Można co prawda takie środki teraz kupić gdzieś w sieci, ale zdarzają się oszuści i trzeba mocno uważać na to co się kupuje.

Re: Tabletki poronne Sprawdzona na wlasnej skorze

: 17 maja 2022, 22:06
autor: Mariola860
Jeżeli szukasz w internecie sprawdzonych srodkow wczesnoporonnych typu Mifepristone + Mizoprostol to znam sprawdzoną stronę z ktorej skorzystalam, WWW KLINIKAPORONNA PL - z MALEJ LITERY WSZYSTKO. Zamówiłam w poniedzialek a we Wtorek przesyłka byla już u mnie. Polecam z czystym sumieniem kobieta ktore sa w tej sytuacji co ja bylam. Sprawdzone na wlasnej skórze

Jeżeli szukasz w internecie sprawdzonych srodkow wczesnoporonnych typu Mifepristone + Mizoprostol to znam sprawdzoną stronę z ktorej skorzystalam, WWW KLINIKAPORONNA PL - z MALEJ LITERY WSZYSTKO. Zamówiłam w poniedzialek a we Wtorek przesyłka byla już u mnie. Polecam z czystym sumieniem kobieta ktore sa w tej sytuacji co ja bylam. Sprawdzone na wlasnej skórze

Re: Tabletki poronne

: 18 maja 2022, 19:24
autor: Justyna27
O widzisz, taka informacja jak wyżej może być pomocna. Bo tabletki poronne muszą pochodzić z zaufanego źródła. Są różni sprzedawcy, niektórzy wciskają albo niewłaściwe środki, albo w nieodpowiednich proporcjach. Skutki wzięcia takich tabletek mogą być różne i niekoniecznie muszą one zadziała poronnie. Więc jeśli już podjęłaś decyzję to szukaj takiego dostawcy, który da ci to, czego potrzebujesz. No i poczytaj wcześniej na jakie skutki uboczne będziesz narażona - bo to też ważne i nie można tego bagatelizować.

Re: Tabletki poronne

: 22 maja 2022, 11:37
autor: Izzi32
Tabletki poronne w razie wyjątkowych sytuacji powinny być dostępne od ręki. Ale różnie z tym bywa i w sumie rozumiem, że nie każdy chce się obnosić z taką decyzją. Jak widać można je kupić też w innych miejscach, przy zachowaniu dyskrecji. Najważniejsze to to, by zamawiać u dostawców, którzy sprzedają tabletki poronne w odpowiednim zestawie, który faktycznie spełni swoją rolę. Warto podpytać wśród znajomych albo na forach czy ktoś ma takiego zaufanego sprzedawcę i tam zamawiać.

Re: Tabletki poronne

: 24 maja 2022, 20:02
autor: Marianka
A to na pewno kompletny zestaw? I z odpowiednią datą przydatności? Tabletki poronne to nie żart. Tu trzeba przestrzegać konkretnych reguł jeśli całość ma zadziałać. Wiele kobiet kupuje takie produkty z niezaufanych źródeł i potem różnie się nie kończy. A efekt nie zawsze jest taki, jakiego oczekują. Dlatego jeśli któraś z kobiet podejmuje decyzję o zakupie i zastosowaniu to koniecznie powinna poszukać jak najlepszego źródła, które dostarczy dokładnie to, czego potrzeba.

Re: Tabletki poronne

: 25 maja 2022, 19:33
autor: Bulinka
Masz rację. Tabletki poronne to nie żart. I tu nie ma miejsca na testy, próby czy pomyłki. Zakup i wzięcie takich tabletek powinny być dokładnie przemyślane i zaplanowane. Bo efekty tabletek poronnych mogą wykluczyć kobietę z codziennych czynności na kilka dni. Myślę, że każdy solidny sprzedawca dostarczy rzetelnych informacji w tym temacie. I pewnie w sieci też można znaleźć coś na ten temat. Ciężko pisać o słuszności czy braku słuszności przyjmowania takich tabletek. To zdecydowanie indywidualna decyzja.

Re: Tabletki poronne

: 25 maja 2022, 20:14
autor: Gość 85
Witam mam do odsprzedania jeden zestaw wszystko oryginalnie zapakowane zamówiliśmy z żoną ale jednak się nie przydał gdyby jakaś kobieta chciała odsprzedamy trochę taniej niż kupiliśmy w razie potrzeby można się ze mną skontaktować poprzez email [email protected] data przydatności zestawu jest do 2023 roku
............................................................................................................................................................................................................................................

Re: Tabletki poronne

: 25 maja 2022, 22:19
autor: Dorota Women
Witam zapraszam do zamówień zestawów do aborcji farmakologicznej. W sprzedaży trzy różne zestawy w różnych cenach po więcej informacji zapraszam na mój email [email protected]
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Re: Tabletki poronne

: 25 maja 2022, 22:19
autor: Dorota Women
Witam zapraszam do zamówień zestawów do aborcji farmakologicznej. W sprzedaży trzy różne zestawy w różnych cenach po więcej informacji zapraszam na mój email [email protected]
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________