SAP

Smartfony, samochody elektryczne, laptopy - polecamy sprzęt, sklepy i inteligentne rozwiązania.
Awatar użytkownika
Alicja88
Posty: 51
Rejestracja: 23 cze 2019, 1:50

SAP

Post autor: Alicja88 »

Czesc,

korzystacie z takiego rozwiazania u siebie w firmie?
Awatar użytkownika
Marysia_89
Posty: 39
Rejestracja: 15 lip 2019, 22:34

Re: SAP

Post autor: Marysia_89 »

Hej,

Ja korzystam od dluzszego czasu :) Korzystam tez ze wsparcia od firmy sid group (see more). Musze przyznac, ze jest to swietne rozwiazanie, ktore bardzo pomaga mi w pracy. Polecam poczytac na ich stronie internetowej. Wszystko maja tam swietnie opisane :)
Awatar użytkownika
acount
Posty: 3
Rejestracja: 25 lis 2019, 18:54

Re: SAP

Post autor: acount »

Liczę na to, że jak najbardziej się to sprawdzi. Dzięki za podesłanie takiego rozwiązania.
Jeżeli 50-letniego mężczyznę po przebudzeniu nic nie boli, to znaczy, że ten mężczyzna nie żyje.
Awatar użytkownika
finky
Posty: 126
Rejestracja: 03 lip 2019, 22:25

Re: SAP

Post autor: finky »

Często korzystają takich rozwiązań firmy o większej infrastrukturze informatycznej. Małe, że względu na koszty, niekoniecznie. Myślę, że podstawą w ochronie danych jest np. program do odzyskiwania
Awatar użytkownika
suzzi
Posty: 112
Rejestracja: 24 paź 2019, 15:55

Re: SAP

Post autor: suzzi »

Warto pomyśleć o takim rozwiązaniu zwłaszcza wtedy, kiedy nasza infrastruktura IT niedomaga , ale i nie widzimy jasnych sytuacji i jasnych rozwiązań. Oczywiście znać się na tym nie musimy, bo firmy takie jak Edge 1 S mogą nam pomóc. Wystarczy powierzyć im firmę, a oni wprowadzą wszystko tak się należy.
Awatar użytkownika
suite
Posty: 57
Rejestracja: 08 kwie 2020, 9:07

Re: SAP

Post autor: suite »

Decydując się na odpowiedni system SAP, musimy mieć na uwadze, czy nasze dane szczególnie chronione są podczas przesyłania między działami w firmie. Łatwo jest o przeciek, dlatego ważna jest stabilność systemu informatycznego i jego odpowiednie powiązania. Macie to na uwadze?
memuś0404

Re: SAP

Post autor: memuś0404 »

Jesli chodzi o system do firmy to godny uwagi jest sap security od https://vistorm.pl/pl/ Polecam wejsc na strone firmy i poczytac o uslugach jakie oferuje, bo oni są liderem, mają globalne podejście, stawiają na innowację, są jednym słowem profesjonalistami w swojej branży.
ODPOWIEDZ