gdzie robicie codzienne zakupy?

Tutaj polecamy sklepy, internetowe i stacjonarne. Dołącz do nas.
hęnna

gdzie robicie codzienne zakupy?

Post autor: hęnna »

Gdzie robicie codziennie zakupy?? Macie swoje ulubione sklepy? Ja najczęściej wybieram carrefoura, mają duży asortyment produktow. Regularnie przeglądam gazetki z promocjami, mam ich apkę zawsze można coś taniej upolować, teraz mają akcję ceny niskie jak dawniej
Awatar użytkownika
booklo
Posty: 167
Rejestracja: 18 maja 2020, 19:53
Kontakt:

Re: gdzie robicie codzienne zakupy?

Post autor: booklo »

Wiele produktów dzisiaj zamówimy online i także męskie torby studenckie. Na pewno na uczelnię przyda się taka torba. Wygodnie w niej zapakujemy wszystkie potrzebne rzeczy. W sieci uda się wybrać odpowiedni model torby dla siebie. Warto patrzeć na produkty online.
gts.travel.pl
Awatar użytkownika
Budex
Posty: 58
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:45

Re: gdzie robicie codzienne zakupy?

Post autor: Budex »

Tak na co dzień to tylko jakieś spożywcze aby mieś w domu na bieżąco. Natomiast inne produkty to najczęściej kupuję przez internet. Bardzo fajną stroną cashbackową jest net-pocket. Na niej jest ponad 1200 sklepów i każdy z nich zwraca cześć wydatków za zakupy. Nawet do 20%.
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: gdzie robicie codzienne zakupy?

Post autor: Dziewczyna »

Jeśli chodzi o zakupy spożywcze to mi coraz częściej zdarza się je robić przez internet ;) To naprawdę bardzo wygodne, można w ten sposób zaoszczędzić nie tylko czas, ale i pieniądze. Na przykład mąkę żytnią zamawiam na https://jawo2008.pl/160-maka-zytnia. Polecam, jeśli i Wy takiej mąki w kuchni używacie.
Kartol

Re: gdzie robicie codzienne zakupy?

Post autor: Kartol »

oj to mega różnie, czasem w Lidlu czasem w Biedronce, czasem w Centrum a czasem w Aldi najczęściej to zależy najczęściej sprawdzam sobie po prostu gazetki reklamowe i kupuje tam gdzie jest najtaniej i tam gdzie najtaniej jest to czego potrzebuję. W zależności czy szukam masła, mleka, wody mineralnej czy zabawek staram się zawsze być oszczędny i szukać najtańszych produktów na rynku ogólnie to polecam każdemu tak robić bo wtedy unikniecie rozczarowań
Awatar użytkownika
kacc
Posty: 97
Rejestracja: 22 cze 2019, 17:07

Re: gdzie robicie codzienne zakupy?

Post autor: kacc »

A co powiecie na zakupy spożywcze online? Nie wiem czy wiecie ale w takich sklepach jak https://www.idelikatesy24.pl/ nie ma żadnych obaw przed zamawianiem. Produkty są zawsze świeże, nawet te pochodzące z Włoch czy Grecji. Wybór mają bardzo duży, szczególnie warto spojrzeć na włoskie makarony, produkty pomidorowe i oryginalne przetwory. Sklep niedługo będzie miał nazwę tasti.pl ale asortyment będzie tak samo dobry.
ODPOWIEDZ