Jak leczyć wadę postawy u dziecka?

Leki, rehabilitacje, medycyna, zdrowe odżywianie, badania. Wszystko o zdrowiu.
Awatar użytkownika
domaslaw
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwie 2021, 8:19

Jak leczyć wadę postawy u dziecka?

Post autor: domaslaw »

Jaka metoda leczenia wady postawy u dzieci wydaje wam się najskuteczniejsza? Mnie do głowy przychodzi przede wszystkim rehabilitacja niemowląt Warszawa. Oczywiście ważne jest, żeby znaleźć odpowiednich specjalistów. Tylko oni będą w stanie prowadzić zajęcia tak, by były efektywne. Zgadzacie się?
Awatar użytkownika
steffi
Posty: 249
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:40

Re: Jak leczyć wadę postawy u dziecka?

Post autor: steffi »

Przede wszystkim dobra rehabilitacja, to jest najważniejsze. Często trzeba postawić na zestaw ćwiczeń po okiem fizjoterapeuty. Sprawdźcie sobie również sklep https://esklep.brandvital.eu/ i ich propozycje, ich urządzenia, sprzęty i akcesoria rehabilitacyjne, medyczne. W dobrej cenie można kupić takie rzeczy w inernecie i ja właśnie kupowałam je akurat dla siebie, ale i dla dzieci coś odpowiedniego znajdziecie. Zapoznajcie się z ich szeroką ofertą.
Awatar użytkownika
iworka
Posty: 156
Rejestracja: 26 sie 2019, 13:27

Re: Jak leczyć wadę postawy u dziecka?

Post autor: iworka »

Z córką przerabiałam podobny problem i pomogły sesje rehabilitacyjne w centrum medycznym Damiana https://www.damian.pl/rehabilitacja-warszawa/ . Znają się na tym, mając specjalne oddział dla dzieci, gdzie wiedzą jak działać, by szybko i skutecznie osiągnąć założeni.
KarolinaŚ890

Re: Jak leczyć wadę postawy u dziecka?

Post autor: KarolinaŚ890 »

Wady postawy można leczyć też u dorosłych . Ja skorzystałam z okazji i wzięłam się za siebie i zapisałam się na zajęcia rehabilitacyjne do https://www.oks-med.pl/kontakt w Jarocinie. Ośrodek oferuję leczenie zaburzeń symetrii u dorosłych w tym można zamówić rehabilitację w domu pacjenta. Ponadto możemy skorzystać z rehabilitacji ortopedycznej, neurologicznej jak również możemy zasięgnąć porady fizjoterapeuty. Ja czuję się o wiele lepiej po rehabilitacji i teraz robię ćwiczenia sama w domu.
ODPOWIEDZ