Jak zadbać o zdrowie na trasie?

Leki, rehabilitacje, medycyna, zdrowe odżywianie, badania. Wszystko o zdrowiu.
Awatar użytkownika
Leniwiec
Posty: 29
Rejestracja: 18 lut 2019, 14:42

Jak zadbać o zdrowie na trasie?

Post autor: Leniwiec »

Cześć! Chcesz zapewnić swojemu kierowcy ciężarówki zdrowy i bezpieczny sen? Jeśli tak to koniecznie skorzystaj z oferty firmy LAMICO i kup najlepsze kabiny sypialne. Dzięki nim Twój kierowca będzie mógł spać spokojnie po podróży!
Awatar użytkownika
nikelodon18
Posty: 354
Rejestracja: 26 sie 2019, 15:17

Re: Jak zadbać o zdrowie na trasie?

Post autor: nikelodon18 »

Może weź pod uwagę wykonanie stosownych badań dla kierowcy? Po nich będzie już raczej wiadomo, czy oby na pewno nadajesz się do tras. Z tego co wiem, to organizacją czegoś takiego zajmują się http://psychologlegnica.com/ . U nich bez żadnego kłopotu wykonasz badania w tym stylu.
Awatar użytkownika
barylek
Posty: 173
Rejestracja: 24 sie 2019, 9:33

Re: Jak zadbać o zdrowie na trasie?

Post autor: barylek »

Też pracuję jako kierowca i ostatnio mnie bardzo plecy zaczęły boleć. Teraz przeglądałem w moim mieście różnych lekarzy i w przychodni lekarskiej https://prima-med.info/ znalazłem dobrego, doświadczonego ortopedę i mam nadzieje, że jakoś uda się załagodzić ten ból. Kilka godzin dziennie w pozycji siedzącej przed parę lat nie wpłynęło za dobrze na mój kręgosłup wiec teraz trzeba się ratować.
Awatar użytkownika
aletta
Posty: 216
Rejestracja: 26 sie 2019, 8:54

Re: Jak zadbać o zdrowie na trasie?

Post autor: aletta »

Jeżeli jesteście zawodowymi kierowcami lub planujecie nimi zostać to polecam wam zajrzeć na stronę https://kariera.transpoloniagroup.pl/ Dzięki tej firmie moja kariera kierowcy się rozwinęła i teraz mam całkiem nieźle płatną pracę, którą lubię.
ODPOWIEDZ