Jakie probiotyki stosowaliście i możecie polecić?

Leki, rehabilitacje, medycyna, zdrowe odżywianie, badania. Wszystko o zdrowiu.
iśka

Jakie probiotyki stosowaliście i możecie polecić?

Post autor: iśka »

Na jakie probiotyki warto zwrócić uwagę, jeżeli chodzi o zdrowie i dobre samopoczucie dziecka po antybiotykoterapii? Mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda mi się tutaj podjąć racjonalną decyzję i jednak zapewnić im odpowiednie wsparcie na co dzień, aby nie poddawały się infekcjom i chorobom. Pomożecie?

Awatar użytkownika
straciatella

Re: Jakie probiotyki stosowaliście i możecie polecić?

Post autor: straciatella »

W takiej sytuacji zdrowa dieta to podstawa ale musisz też zapytać lekarze co podawać bo na przykład przy hemoroidach czy innych chorobach odbytu warto stosować probiotyk proktologiczny ProctoLact-M, który zawiera żywy szczep bakterii probiotycznych, co hamuje wzrost chorobotwórczych bakterii :)

Grażyna11

Post autor: Grażyna11 »

Dobrze, że dzisiaj tyle osób stosuje tak rozwinięte aspekty związane z dbaniem o siebie i o swoje zdrowie. Na pewno dobrym pomysłem mogłoby być postawienie na takie prebiotyk, które najkorzystniej sprawdzą się w przypadku Waszego zdrowia. To bardzo ważna rzecz, więc zwróćcie na nią już teraz uwagę.

luśka

Post autor: luśka »

Ja mogę polecić bardzo Narum Fast. U mnie się bardzo dobrze sprawdza, a miewam często problemy z jakimiś zaparciami i ogółem takie różne dolegliwości dookoła jelitowe ;) Szczególnie kiedy biorę antybiotyk, to bardzo staram się brać przy tym jakiś porządny antybiotyk, traktuje to poważnie :)

ibum forte minicaps reklama

Awatar użytkownika
dylewska

Post autor: dylewska »

My całą rodziną stosujemy probiotyki. W naszym przypadku wybraliśmy ten z dodatkiem prebiotyku. Słyszałam, że jest to dobre rozwiązanie. Ja z mężem wybieram kapsułki, dla dzieci w aptece zawsze pod ręką mam wersję w kropelkach multilac taki w kropelkach dla dzieci.

kaśka11

Post autor: kaśka11 »

dylewska pisze:
26 wrz 2021, 14:55
My całą rodziną stosujemy probiotyki. W naszym przypadku wybraliśmy ten z dodatkiem prebiotyku. Słyszałam, że jest to dobre rozwiązanie. Ja z mężem wybieram kapsułki, dla dzieci w aptece zawsze pod ręką mam wersję w kropelkach multilac taki w kropelkach dla dzieci.
Przez jakiś czas używałam Multilac, ale zdecydowalnie lepiej u mnie sprawdza się Narum Fast. Jest o wiele silniejszy i bardziej skuteczny.

ODPOWIEDZ