Rehabilitacja w Akademii Ruchu

Leki, rehabilitacje, medycyna, zdrowe odżywianie, badania. Wszystko o zdrowiu.
Awatar użytkownika
Zygbert_79
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2020, 1:29

Rehabilitacja w Akademii Ruchu

Post autor: Zygbert_79 »

Witam. Czy chodził ktoś z was na zajęcia rehabilitacyjne do Akademii Ruchu w Warszawie? Dowiedziałem się, że oferują też rehabilitację dla dzieci, ale zanim zapiszę na nią swojego syna, chciałbym poznać wasze opinie na temat tego gabinetu.
Awatar użytkownika
alberta_90
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2020, 10:30

Re: Rehabilitacja w Akademii Ruchu

Post autor: alberta_90 »

Ja dość długo szukałam dobrego gabinetu, gdzie mogłabym zapisać się na rehabilitację w Warszawie. W końcu trafiłam na Akademię Ruchu i uważam, że lepszego miejsca nie mogłam znaleźć. Wspaniali specjaliści, kompleksowa opieka i błyskawiczne efekty. Serdecznie polecam!
Awatar użytkownika
Daenerys
Posty: 81
Rejestracja: 03 lut 2020, 14:38

Re: Rehabilitacja w Akademii Ruchu

Post autor: Daenerys »

Rehabilitacja to konieczność jeżeli chodzi o zdrowe ciało. Przez dłuższy czas na skutek wielu lat treningów męczyły mnie okropne bóle pleców, jednak po przeczytaniu na http://www.rehabilitacje.org/ kilku artykułów zdecydowałem się pójść na rehabilitację i teraz jest o niebo lepiej, mogę bez problemu chodzić i się schylać.
Awatar użytkownika
mem002
Posty: 89
Rejestracja: 27 gru 2019, 11:43

Re: Rehabilitacja w Akademii Ruchu

Post autor: mem002 »

A może jesteście w stanie wykonywać rehabilitację w domu? Potrzebny będzie Wam na pewno sprzęt do rehabilitacji, który znajdziecie w sklepach medycznych. Osobiście rozglądałam się za ofertą stacjonarną, ale chyba zdecyduję się na to, co dostępne jest online, bo ceny są dużo niższe.
kaśka111

Re: Rehabilitacja w Akademii Ruchu

Post autor: kaśka111 »

Problemy z kręgosłupem to poważna sprawa. Nie ma sensu czekać, aż coś się samo poprawi, bo może się to skończyć dla Was niezbyt korzystnie, zwłaszcza jezeli macie dyskopatię Najlepiej zrobicie, jeśli sami wybierzecie masaż i rehabilitację, bo to najlepiej wpłynie na poprawę Waszego zdrowia. W http://www.rehabilitacje.org/ znajdziecie więcej informacji na ten temat, więc nie ma na co czekać. Dodatkowo mają tam sporo zabiegów i masaży które bardzo pomagają naszemu zdrowiu :)
ODPOWIEDZ