Sklep z piękną bielizną damską

Leki, rehabilitacje, medycyna, zdrowe odżywianie, badania. Wszystko o zdrowiu.
Aneśka

Sklep z piękną bielizną damską

Post autor: Aneśka »

Jakie sklepy możecie mi polecić, jeśli chodzi o wybór pięknych i dobrze wykonanych zestawień w zakresie bielizny damskiej w wydaniu nocnym? Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, ze po prostu z Waszą pomocą uda mi się wybrać coś ładnego dla siebie, pozdrawia serdecznie!
Baśka33

Re: Sklep z piękną bielizną damską

Post autor: Baśka33 »

Ja sprawiłam sobie w Maybella https://maybella.pl/ "Body koronkowe ze ściągaczem" i jeżeli chodzi o wybór ciekawych propozycji w fajnych cenach to koniecznie zajrzyjcie do ich oferty bo propozycji zdecydowanie nie brakuje, jednocześnie dobre ceny i profesjonalizm obsługi dla mnie mega plus!
Nińka

Re: Sklep z piękną bielizną damską

Post autor: Nińka »

Zdecydowanie jestem za i uważam, ze właśnie Maybella to fajny sklep w którym znajdziesz piękne propozycje pięknej bielizny koronkowej, body, czy stylowych kompletów strojów kąpielowych. Z resztą ja sama kupiłam sobie u nich ostatnio kilka pięknych koronkowych majteczek w całkiem fajnej cenie ;D
Aneśka

Re: Sklep z piękną bielizną damską

Post autor: Aneśka »

Nińka pisze: ↑27 cze 2021, 18:07 Zdecydowanie jestem za i uważam, ze właśnie Maybella to fajny sklep w którym znajdziesz piękne propozycje pięknej bielizny koronkowej, body, czy stylowych kompletów strojów kąpielowych. Z resztą ja sama kupiłam sobie u nich ostatnio kilka pięknych koronkowych majteczek w całkiem fajnej cenie ;D
I to są konkrety, super dzięki i liczę że temat jeszcze trochę się rozwinie!
Saśka

Re: Sklep z piękną bielizną damską

Post autor: Saśka »

No i to jest propozycja z którą jak najbardziej mogę się zgodzić, jeżeli chodzi o Maybella udało im się przygotować różnorodność zestawień, szeroką paletę kolorów i jednocześnie całkiem fajne ceny. Pozdrawiam i mam nadzieje, że znajdziecie coś dla siebie, co również zaskoczy Waszego partnera!
ODPOWIEDZ