Suplementy na pracę mózgu

Leki, rehabilitacje, medycyna, zdrowe odżywianie, badania. Wszystko o zdrowiu.
Awatar użytkownika
telma
Posty: 58
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:16

Suplementy na pracę mózgu

Post autor: telma »

Nie wiem, czy słyszeliście o preparatach na lepsza pamięć i koncentrację o nazwie środki nootropowe: https://www.nootropicmind.pl/ ? Coraz więcej Polaków je przyjmuje, zwłaszcza jeśli muszą być "na pełnych obrotach" w pracy. Nootropy wpływają pozytywnie na pracę mózgu, kojarzenie faktów, zapamiętywanie, koncentrację, logiczne myślenie, skupienie, naukę nowych umiejętności. Bardzo ciekawy temat, a środki te są bezpieczne i mają dużą skuteczność. Ktoś próbował?

odchudzanie labradora

Awatar użytkownika
Monia
Posty: 41
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:31

Re: Suplementy na pracę mózgu

Post autor: Monia »

Większość elementów wspomagających naszą pracę mózgu znajdziesz w warzywach i owocach. Ale jednak nie każdy lubi ich smak. Warto wtedy wejść na DOZ PRODUCT https://www.doz.pl/apteka/k2567-DOZ_PRODUCT i tam znajdziesz wszystkie suplementy poprawiające naszą pamięć, koncentrację oraz przepływy krwi w naczyniach mózgowych. Jest to dobre wspomaganie naszego organizmu.

lampki świąteczne wewnętrzne

Awatar użytkownika
mczay
Posty: 270
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:24

Re: Suplementy na pracę mózgu

Post autor: mczay »

Ja polecam stosować lecytynę, która poza tym, że pozytywnie wpływa na pamięć i koncentrację ma też wiele innych właściwości. Wszystkie są opisane na stronie: https://apteline.pl/artykuly/lecytyna-n ... ej-zalety/ . Po tym artykule będziesz chciała zażywać tylko lecytynę.

https://mirapolnext.pl/materac-intex-64414-dmuchany-z-pompka-p-15792.html

ODPOWIEDZ