Szkolenia

Leki, rehabilitacje, medycyna, zdrowe odżywianie, badania. Wszystko o zdrowiu.
Awatar użytkownika
Danka
Posty: 133
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:22

Szkolenia

Post autor: Danka »

Z jakich szkoleń udalo wam się do tej pory korzystać? Sami cos wyszukujecie, czy idziecie tylko wtedy gdy firma coś zorganizuje ? Jak dla mnie warto w taki rozwój inwestować. Wyszukiwać, chociażby tutaj https://wartoszkolic.pl/oferta/ jakieś fajne szkolenia , które pozwolą nam jeszcze więcej osiągać. To same plusy.
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Szkolenia

Post autor: Dziewczyna »

A jakie szkolenia, oczywiście oprócz tych z zakresu BHP, zapewniacie pracownikom w Waszych firmach? czy dbacie o to, aby znali oni dobrze przepisy RODO związane z ochroną danych osobowych w firmie? Widziałam ostatnio ofertę takich szkoleń na stronie https://mwinspektorzy.pl/szkolenia-z-oc ... -osobowych i wydała mi się ona całkiem atrakcyjna. A Wy co o niej sądzicie?
Awatar użytkownika
katkas
Posty: 211
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:44

Re: Szkolenia

Post autor: katkas »

To racja, szkolenia BHP są bardzo ważne w każdym zakładzie pracy. Natomiast równie ważne są szkolenia z zakresu medycznego. Spójrzcie na ofertę https://safetymark.pl/szkolenia/szkolenie-medyczne/ - myślę, że zainteresuje was ta oferta równie mocno jak mnie. Warto raz na jakiś czas organizować tego typu szkolenia dla swoich pracowników.
Awatar użytkownika
vanda
Posty: 183
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:51

Re: Szkolenia

Post autor: vanda »

Zgadzam się z tymi szkoleniami- są one naprawdę ważne. W szczególności te kiedy dotyczą bezpieczeństwa też podczas pracy, bo często przeoczamy różne ważne aspekty. Nawet przykładowo pracując na budowie wyrobić sobie kurs na montażystę rusztowań https://www.kursylektor.pl/kurs-montazy ... alowych,58 . Wiem... Wydaje się to wszystko proste, ale lepiej być w tym kierunku przeszkolonym.
Awatar użytkownika
mimka
Posty: 164
Rejestracja: 26 maja 2019, 23:34

Re: Szkolenia

Post autor: mimka »

Towarzystwo Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą organizuje ciekawe szkolenia z zakresy hipnoterapii . Warto się zainteresować takim rozwiązaniem. Takie szkolenia przydają się szczególnie psychologom. Warto sobie doczytać na ten temat.
Awatar użytkownika
Monia
Posty: 53
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:31

Re: Szkolenia

Post autor: Monia »

Różne szkolenia dla firm też są bardzo ważne. Na przykład BHP które jest przecież obowiązkowe. Warto odezwać się w tej kwestii do firmy szkoleniowej https://www.sdps.com.pl/. Oni się w tym specjalizują.
Radomir
Posty: 80
Rejestracja: 06 maja 2019, 10:37

Re: Szkolenia

Post autor: Radomir »

Moja firma często organizuje róznego typu szkolenia. Nie mamy własnych sal dlatego najczęściej współpracujemy z hotelem Best Western na ul.Opolskiej w Krakowie. Hotel oferuje dobrze wyposażone sale szkoleniowe kraków a także bardzo profesjonalną obsługę. Na miejscu znajduje się restauracja, dzięki czemu można od razu skorzystać z usług gastronomicznych.
Awatar użytkownika
atenka
Posty: 61
Rejestracja: 31 maja 2019, 19:53

Re: Szkolenia

Post autor: atenka »

Dobrych szkoleń na szczęście nie brakuje :) jeśli chodzi o księgowość to najlepsze szkolenia organizuje pani Niziołek https://niziolek-szkoleniapodatkowe.pl. To osoba z wieloletnim doświadczeniem w branży, praktyk biznesu. Ceny szkoleń są umiarkowane, można też uzyskać dofinansowanie z Krajowego Funduszu Szkoleń.
Awatar użytkownika
baran
Posty: 72
Rejestracja: 08 sty 2019, 13:57

Re: Szkolenia

Post autor: baran »

Jeśli chodzi o szkolenia biznesowe to polecam zajrzeć na stronę https://biznesedukator.pl/. Jest to firma, która specjalizuje się w szkoleniach z zakresu HR, zarządzania, negocjacji czy marketingu. Warto się zainteresować ich ofertą.
Awatar użytkownika
Leftaa
Posty: 63
Rejestracja: 16 lip 2019, 12:59

Re: Szkolenia

Post autor: Leftaa »

Uważam, że szkolenia i własny rozwój to strzał w 10. Dzieki temu możemy jeszcze więcej osiągnąc. Korzystanie z różnego typu szkoleń takich jak te https://manka-academy.com/szkolenia-zamkniete/ , pomagają nam nauczyć się nowych rzeczy, a te z kolei pomagają nam lepiej rozwinąć siebie i nasz biznes.
Awatar użytkownika
kentka
Posty: 161
Rejestracja: 29 maja 2019, 19:50

Re: Szkolenia

Post autor: kentka »

Pamiętajcie, żeby szkolenia biznesowe robić właśnie w fajnych i ciekawych miejscach, przykładowo W dobrze wyposażonych Hotelach. My zrobiliśmy konferencję w Hotelu imperium, bo tam mają najlepsze wyposażenie jeżeli chodzi o konferencję klimatyzacja, projektor, do tego idealne nagłośnienie a po konferencji można się zrelaksować przy drinku i w świetnie wyposazonych pokojach
Awatar użytkownika
Malinka
Posty: 211
Rejestracja: 22 sie 2019, 13:07

Re: Szkolenia

Post autor: Malinka »

Moim zdaniem niezwykle ważne jest to by inwestować w rozwój swój i swojej działalności. Być na bieżąco z tym co jest teraz nowe i opłacalne. Bardzo popularne staja sie krypto waluty, dlatego też zastanawiam sie nad skorzystaniem tutaj https://bitbaypay.com/pl/produkty/bramka-platnosci z płatności krypto walutami na mojej stronie. To moze okazać się bardzo duży krok do przodu .
Awatar użytkownika
Dorcia
Posty: 195
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:43

Re: Szkolenia

Post autor: Dorcia »

Jest takie jedno miejsce, które przypadło mi do gustu, jeśli chodzi o organizowanie szkoleń. Wspaniałe warunki oferuje pod tym względem Hotel Włoski https://hotelwloski.pl/ . Mają przestronną, stylową salę konferencyjną do 60 osób oraz wszelkie udogodnienia multimedialne. Warto tam też zarezerwować noclegi w miłych pokojach i skorzystać ze smakowitej kuchni, którą serwują.
Awatar użytkownika
Kalanss
Posty: 32
Rejestracja: 10 paź 2019, 5:42

Re: Szkolenia

Post autor: Kalanss »

Niestety nie polecę Wam żądnych konkretnych szkoleń, bo musiałabym poświęcić kilka godzin na wypisanie tych, które uważam, że warto odbyć. Jestem zdania, ze warto brać udział w najróżniejszych szkoleniach, rozwijać się w różnych dziedzinach i nie ograniczać się do jednej branży. Wiem, że czasem ciężko jest się zamotywać do nauki i rozwoju, ale na tej stronie http://twoja-motywacja.pl/ znajdziecie wiele informacji, które mogą okazać ię bardzo pomocne w motywowaniu siebie i Waszych bliskich
Awatar użytkownika
cafenew
Posty: 1
Rejestracja: 15 lis 2019, 13:44

Re: Szkolenia

Post autor: cafenew »

Mi się zdarzyło, że musiałam o dwa miesiące dłużej czekać aż zbierze się grupa na kurs stacjonarny, a kiedyś jak nie nie uzbierała się grupa w ogóle nie ruszył kurs. Bogata o te doświadczenia stawiam na kursy online: https://inauka.pl, które od razu można zacząć. Jest to istotne jak mamy konkretne plany, chcemy zmienić zawód, poszukać innej pracy.
Awatar użytkownika
malyswiat5
Posty: 508
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:17

Re: Szkolenia

Post autor: malyswiat5 »

Dobrze przeprowadzone szkolenie to jedno, ale ważne jest również miejsce. Powinno być przestronne, zapewniające spokój, a przede wszystkim dopasowane do potrzeb. Idealne sale konferencyjne są właśnie tak stworzone, aby spełniać najbardziej wymagające oczekiwania.
Awatar użytkownika
goma
Posty: 196
Rejestracja: 27 kwie 2019, 14:56

Re: Szkolenia

Post autor: goma »

Mając swoją firmę także musicie interesować się różnymi szkoleniami, nie tylko dla was, ale i także dla waszych pracowników. Myślę, że tu oferta firmy https://growth.town/ powinna was zainteresować. Tu znajdziecie różne szkolenia dla kierowników, menedżerów w waszych firmach, również stawiają tu na coaching dla firm. Nie ma takiej rzeczy, której nie można poprawić w firmie, dlatego też warto pomyśleć o takich rozwiązaniach.
Awatar użytkownika
eluśka
Posty: 122
Rejestracja: 26 maja 2019, 22:04

Re: Szkolenia

Post autor: eluśka »

Teraz dostępne są naprawdę różnorodne szkolenia dopasowane do konkretnych potrzeb. Trzeba jednak wybierać takie, które przede wszystkim spełnią oczekiwania nasze oraz naszego pracodawcy (obecnego lub przyszłego) . Tutaj https://leadership-center.pl/2018/07/agile-manifesto/ sobie zerknijcie i poczytacie czym jest Agile Manifesto . Być może spodoba wam się tego typu rozwiązanie.
Awatar użytkownika
lordis
Posty: 211
Rejestracja: 29 sie 2019, 11:58

Re: Szkolenia

Post autor: lordis »

Różnorodne szkolenia ma Zakład Doskonalenia Zawodowego w Łodzi http://www.zdz.lodz.pl/ Kursy sa na wysokim poziomie, prowadzone przez zawodowców. Ja byłem tam na kursie na wózki jezdniowe a siostra jest po kursie księgowości, oboje jesteśmy z tych kursów zadowoleni. Ośrodki ZDZ usytuowane są na terenie całego województwa łódzkiego.
Awatar użytkownika
mimka
Posty: 164
Rejestracja: 26 maja 2019, 23:34

Re: Szkolenia

Post autor: mimka »

Nie kojarzę.
Awatar użytkownika
nikelodon18
Posty: 354
Rejestracja: 26 sie 2019, 15:17

Re: Szkolenia

Post autor: nikelodon18 »

Postaraliśmy się o to, aby urozmaiceniem w szkoleniu okazał się smakowity, właściwie zapewniony catering. Zdecydowaliśmy się na tradycyjne potrawy, zapewnione przez Restaurację Jedyna https://www.restauracjajedyna.pl/ . Był to absolutny strzał w 10, gdyż tego typu, smakowite potrawy znacznie wpłynęły na nasze samopoczucie i efektywność w szkoleniu.
Awatar użytkownika
Dzony82
Posty: 1120
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:12

Re: Szkolenia

Post autor: Dzony82 »

Witam,zalezy mi na rozwoju w nowym roku,wiec pomyslalam,ze porobie w tym roku szkolenia. Co sądzicie o tym https://kursnahr.pl/szkolenia-hr-dla-ko ... korzystac/ ? Chętnie poznam Wasze opinie. Co sądzicie na temat kursów i szkolen? Czy to dobre postanowienie na nowy rok?
Awatar użytkownika
Kordik
Posty: 28
Rejestracja: 04 lis 2019, 9:47

Re: Szkolenia

Post autor: Kordik »

Motywacja do pracy jest bardzo ważna, wtedy przekłada się to na wzrost wydajności w firmię itd.
Warto sobie przeczytać o tym, ja mogę polecić Wam blog motywacyjnego na którym znajdziecie naprawdę wiele ciekawych artykułów
więcej informacji znajdziecie na twoja-motywacja.pl Polecam
Awatar użytkownika
kentka
Posty: 161
Rejestracja: 29 maja 2019, 19:50

Re: Szkolenia

Post autor: kentka »

Prawda :)
Ostatnio zmieniony 03 lut 2020, 12:35 przez kentka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
maskotka
Posty: 67
Rejestracja: 11 wrz 2019, 20:11

Re: Szkolenia

Post autor: maskotka »

Na konferencję to warto się wybrać do hotelu pory roku na mazurach, super pomoc, genialna atmosfera. Bardzo podobało mi się to, że personel jest otwarty na pomysły gości. Do tego dobrze wyposażona sala, duży ośrodek, po konferencji idzie wypocząć
Awatar użytkownika
martan
Posty: 236
Rejestracja: 01 paź 2019, 8:04

Re: Szkolenia

Post autor: martan »

Jeżeli rozglądacie się za ciekawymi szkoleniami, po których będziecie mieli prace to polecam wam zajrzeć na stronę https://csz.com.pl/ Jest to centrum szkolenia zawodowego, w którym zdobędziecie praktyczną wiedzę i umiejętności.
Awatar użytkownika
rysia
Posty: 139
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:05

Re: Szkolenia

Post autor: rysia »

Jeśli chodzi o takie typowo zawodowe szkolenia to nie muszę się tym przejmować gdyż sam szef się tym zajmuje i dba byśmy się szkolili. Natomiast zaciekawiły mnie ostatnio szkolenia online w Chce Zostać dzięki którym można poznać jak to jest być wokalistą twórcą RAPU czy też producentem muzyki. Wykupując u nich taki dostęp do szkoleń online dowiemy się właśnie takich rzeczy i to od samych znanych wykładowców
Awatar użytkownika
Dzony82
Posty: 1120
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:12

Re: Szkolenia

Post autor: Dzony82 »

Witam,w tymr oku na szkoleniu mamy miec bardzo wazna kontrole. Przylatuje szef calej firmy z NY. Zalezy nam na jego bezpiecznym transporcie z lotniska do firmy. Jest to wazna osobistosc,wiec potrzebne nam cos wyjatkowego. http://www.bus-transport.eu/oferta/przewozy-prestizowe Chętnie poznam Wasze opinie.
Awatar użytkownika
hannas
Posty: 139
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:28

Re: Szkolenia

Post autor: hannas »

Mnie interesuje jedna kwestia. Skąd dowiadujecie się, że są organizowane szkolenia? Jesteście zapisane do newsletterów, obserwujecie branżowe wydarzenia na portalach społecznościowych? Ja korzystałam z tych kanałów jednak spora ilość eventów branżowych mnie omijała. Znalazłam portal https://eventis.pl/, na którym są eventy, szkolenia i konferencje branzowe. O wielu wydarzeniach nie miałam pojęcia, a tam można sobie wyszukać, jaki konkretnie event nas interesuje. Teraz korzystam tylko z Eventis, bo pozostałe kanały informacji mnie zawiodły.
Awatar użytkownika
barylek
Posty: 173
Rejestracja: 24 sie 2019, 9:33

Re: Szkolenia

Post autor: barylek »

Będziemy niedługo prowadzić szkolenia w całej Polsce i pierwsze co będzie nam potrzebne Ekrany LED Zielona Góra lubuskie w tych rejonach na wynajem więc powiedzcie czy firma https://yoloevents.pl/oferta/sprzet/ekrany-led/ jest warta uwagi? Znalazłem ich ofertę po pozytywnych opiniach innych klientów więc coś chyba musi być na rzeczy.
Awatar użytkownika
romaguera.chester
Posty: 6
Rejestracja: 22 wrz 2020, 9:18
Lokalizacja: Kraków

Re: Szkolenia

Post autor: romaguera.chester »

Warto korzystać ze szkoleń, to bardzo pomaga w podnoszeniu swoich kwalifikacji.
markowski

Re: Szkolenia

Post autor: markowski »

Są też fajne kursy wspomagające pamięć krótkotrwałą i długoterminową i koncentrację. Nauczycie się na nich przyspieszyć tempo czytania i rozumienia tekstu i sprawność zapamiętywania danych. W Tychach na taki dobry kurs traficie w Twojej Akademii http://twoja-akademia.pl/trening-szybkiego-czytania/ Mi dużo to pomogło, lepiej się teraz koncentruję i szybciej pracuję, kurs nie kosztował wiele a korzyści dał dużo.
kazną

Re: Szkolenia

Post autor: kazną »

Na tej stronie www zostało wyjaśnione o co w tym chodzi http://szkoleniappk.pl/
Awatar użytkownika
baran
Posty: 72
Rejestracja: 08 sty 2019, 13:57

Re: Szkolenia

Post autor: baran »

Przy okazji trafiłam też ostatnio na kursy żeglarskie na stronie Fair Winds. Jednym z takich kursów jest kurs wprowadzający w świat nawigacji i procedur bezpieczeństwa. Znajdziecie go na stronie https://fairwinds.pl/kurs-essential-nav ... seamanship .
odkażacz

Re: Szkolenia

Post autor: odkażacz »

To ja skorzystam z okazji - jakie uprawnienia trzeba mieć, żeby zajmować się odkażaniem i dezynfekcją?
Teraz zaroiło się od ofert różnych firm i osób, które przeprowadzają takie "zabiegi". O ile w przypadku takich podmiotów jak https://www.hojoclean.pl/wroclaw/dezynfekcja/ nie ma większych wątpliwości, tak kwalifikacje niektórych wydają się cokolwiek podejrzane.
Jakie trzeba przejść szkolenia, zdać egzaminy i zdobyć certyfikaty, żeby zajmować się dezynfekowaniem na poważnie, profesjonalnie :?:
Błażej

Re: Szkolenia

Post autor: Błażej »

Jesli chodzi o restaurację to bardzo przydatną rzeczą jest https://restoquality.pl/dystrybutory-do-lodow sam mam taki i jestem zadowolony
Byńio

Re: Szkolenia

Post autor: Byńio »

odkażacz pisze: ↑23 paź 2020, 9:17 To ja skorzystam z okazji - jakie uprawnienia trzeba mieć, żeby zajmować się odkażaniem i dezynfekcją?
Teraz zaroiło się od ofert różnych firm i osób, które przeprowadzają takie "zabiegi". O ile w przypadku takich podmiotów jak https://www.hojoclean.pl/wroclaw/dezynfekcja/ nie ma większych wątpliwości, tak kwalifikacje niektórych wydają się cokolwiek podejrzane.
Jakie trzeba przejść szkolenia, zdać egzaminy i zdobyć certyfikaty, żeby zajmować się dezynfekowaniem na poważnie, profesjonalnie :?:
I jak układa się współpraca po takim czasie? Szukamy dobrego partnera na lata
Awatar użytkownika
malyswiat5
Posty: 508
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:17

Re: Szkolenia

Post autor: malyswiat5 »

Rozwijanie umiejętności, w każdej pracy, jest niezwykle ważnym aspektem, który przede wszystkim pozwala na poszerzanie swojej wiedzy. Niezwykle ważne wydaje się postawienie na pewne konkretne rozwiązania. Wybierz zatem kursy zawodowe Bytom od https://www.elpax.pl/osrodek-szkoleniowy/ które spełnią określone wymagania, a jednocześnie pozwolą na lepsze dopasowanie do potrzeb.
Radosław Z

Re: Szkolenia

Post autor: Radosław Z »

Błażej pisze: ↑29 paź 2020, 14:12 Jesli chodzi o kawiarnie w centrum to bardzo przydatną rzeczą jest https://restoquality.pl/dystrybutory-do-lodow sam mam taki i jestem zadowolony
Wiele osób właśnie w centrach kupuje takie lody :)) także strzał w dziesiątkę.
JaneczkaŚ

Re: Szkolenia

Post autor: JaneczkaŚ »

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję szkolenia BHP, obsługa firm w zakresie BHP, Ppoż, jak i szkolenia z zakresu pierwszej pomoc to polecam zapoznać się z oferta tej firmy https://bhplubin.com.pl/. Ta firmę polecił mi znajomy i jestem z ich usług bardzo zadowolona.
KarolinaŚ

Re: Szkolenia

Post autor: KarolinaŚ »

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję szkolenia BHP we Wrocławiu – wstępne i okresowe to polecam zapoznać się z oferta tej firmy http://www.wroclawbhp.pl/oferta/szkolenia-bhp. Kilka razy korzystałem z usług tej firmy i naprawdę polecam !!!!.
OlafŚ12

Re: Szkolenia

Post autor: OlafŚ12 »

Ja polecam przeczytać ten artykuł "jak zmotywować się do nauki " https://www.naucz-sie.pl/artykul/jak-zm ... uki-114126. Ja ostatnio mam bardzo duży problem z motywacją i powiem wam, że artykuł okazał się bardzo pomocny. Polecam ogólnie artykuły na tym portalu.
ewuś0444

Re: Szkolenia

Post autor: ewuś0444 »

Mam możliwość wykonywania zawodu opiekuna/pomocy przedszkolnej i właśnie zastanawiam się nad dodatkowymi szkoleniami, aby wszystko sobie przypomnieć, zyskać nowe umiejętności i pójść do pracy. Widziałam, że bardzo fajne kursy i szkolenia dostępne są tutaj https://niania.pro/
Awatar użytkownika
marvin
Posty: 176
Rejestracja: 24 lut 2020, 19:57

Re: Szkolenia

Post autor: marvin »

Jakbyście szukali dobrej firmy od szkoleń BHP to w Katowicach sprawdzi wam się firma szkoleniowa Inka https://bhp-inka.pl/ Firma jest bardzo solidna i rzetelna, ma duże doświadczenie i nie przesadza z cenami. Możecie u nich liczyć na pełen profesjonalizm usług i instruktorów z dobrym podejściem do kursantów.
Pawełuś89

Re: Szkolenia

Post autor: Pawełuś89 »

Witam, jest tutaj ktoś kto zastanawia się jak rozwinąć swoją karierę zawodową oraz odkryć niewykorzystywane naturalne zdolności? Jeśli zastanawiasz się jak zbudować swoją pozycję na rynku pracy to myślę, że warto zainteresować się takim pojęciem jak coaching kariery. Jest to nic innego jak wsparcie mentora, który pomaga w odkryciu umiejętności, kompetencji oraz wspiera nas w zarządzaniu swoją karierą. Myślę, że posłuchanie rad kogoś "z zewnąrz" apropo tego jak powinniśmy pokierować karierą jest interesującym rozwiązaniem.
KajetaneŁ90

Re: Szkolenia

Post autor: KajetaneŁ90 »

Moim zdaniem motywacja do nauki jest kluczowa a z tym jak wiadomo u każdego jest różnie. Ja ostatnio czytałam bardzo fajny artykuł na temat własnie motywacji do pracy i nauki https://www.naucz-sie.pl/artykul/jak-zm ... uki-114126 i powiem wam, ze stosuje się.
Awatar użytkownika
hacker88
Posty: 134
Rejestracja: 26 kwie 2019, 22:34

Re: Szkolenia

Post autor: hacker88 »

Jeśli myślimy o odbyciu dobrego szkolenia, dzięki któremu zwiększymy swoje kompetencje a może nawet zyskamy nowy zawód to polecam - http://www.viessmann.edu.pl/dla-kandyda ... ieg-nauki/ . to profesjonalny kurs na instalatora nowoczesnych odnawialnych systemów pozyskiwania energii. Takich osób jest w kraju bardzo mało, a wymagania rynku i potrzeby są ogromne. W tej szkole, firmy Viessmann, zdobędziemy wszystkie potrzebne nam umiejętności.
Sławomir

Re: Szkolenia

Post autor: Sławomir »

Niedawno udało mi sie zdobyć uprawnienia budowlane, z czego jestem bardzo dumny i był to jeden z moich celów. Korzystałem z program uprawnienia budowlane ze strony, dzięki czemu byłem bardzo dobrze przygotowany. Dodatkowo większość pytań na ezgaminie powótrzyła sie z tymi z programu.
łonka

Re: Szkolenia

Post autor: łonka »

W tematyce sitodruku polecam usługi firmy https://maroka.pl/maszyny-i-urzadzenia. Mają kompleksową ofertę, bo oprócz urządzeń oferują także przeprowadzanie szkoleń. Zdecydowanie profesjonaliści w swoim fachu, którzy przy tym oferują dobre warunki współpracy. Korzystaliśmy i nich ze szkolenia. Super sprawa.
pięknik

Re: Szkolenia

Post autor: pięknik »

Jeśli chodzi o szkolenia z branży kosmetycznej to zdecydowanie polecam zgłosić się do http://kak.edu.pl/szkolenia/ . Potrafią dobrze wyszkolić, a nie tylko podbić dokument i wydać dyplom. Można skorzystać ze szkoleń zakresie wizażu, makijażu permanentnego, stylizacji rzęs i wielu innych. Szczerze polecam ich usługi.
Pikuś

Re: Szkolenia

Post autor: Pikuś »

Ja np. sam wole zapisać się na szkolenie czy kurs i wiem co wybieram. Tym razem chciałem się zapisać na kurs na operatora wózka tutaj https://kursyzawodowe.pl/oferta/szkolenia-udt/operator-wozka-widlowego/ bo wiem że w mojej pracy sie to przyda, a wiadomo patrzą na dodatkowe kursy, szkolenia
peńka

Re: Szkolenia

Post autor: peńka »

Ja też polecam różnego rodzaju szkolenia z branży kosmetycznej. Ze swojej strony mogę polecić sprawdzoną osobiście firmę Hi-Lashes. Korzystałam u nich ze szkolenia związanego ze stylizacją rzęs https://www.hi-lashes.pl/pl/i/Szkolenia/16. Moje klientki były dotychczas bardzo zadowolone z efektów mojej pracy, a więc warto skorzystać z takiej opcji. Można się nauczyć nowych technik i usprawnić pracę.
WiesiekĆ19845

Re: Szkolenia

Post autor: WiesiekĆ19845 »

Jeżeli szukasz firmę szkoleniową to polecam zapoznać się z oferta firmy bbhp USŁUGI BHP I P. POŻ https://dbbhp.pl/szkolenia_online/ w Tarnowskich Górach. Kilka razy korzystaliśmy z tej firmy i naprawdę prowadzili bardzo ciekawie szkolenia nawet w firmie online.
Adam Wąż

Re: Szkolenia

Post autor: Adam Wąż »

Pracuję w biurze rachunkowym i często mamy szkolenia z księgowości i z rozliczeń podatku VAT. Dowiedziałem się tam, że biura mogą korzystać z aplikacji jpk https://jpk-insight.pl/, dzięki której można uniknąć błędów w jednolitym pliku kontrolnym wysyłanym do urzędu. Aplikacja to pomaga monitorować wystawianie faktur, gdy pojawiają nie błędy w numeracji, czy korektach, od razu są one widoczne.
Anatowicz Paweł

Re: Szkolenia

Post autor: Anatowicz Paweł »

W tym roku otwieram swój prywatny gabinet lekarski. Planuje pracować na programie do gabinetu https://www.rsqdoctor.com/, myślałem nawet o szkoleniu z tego programu, żeby wszystko sprawnie ogarniać. Jednak aplikacji Ata jest tak intuicyjna, że nie trzeba żadnego szkolenia. Jest przyjazna zarówna dla lekarza jak i pacjentów.
Oluś65

Re: Szkolenia

Post autor: Oluś65 »

Szkolić się warto w każdym wieku, ponieważ każde szkolenie może nam się kiedyś przydać. Według mnie kurs pierwsza pomoc dla każego jest bardzo przydatny, ponieważ dzięki takiemu szkoleniowi możemy uratować komuś życie. Dlatego też warto zastanowić się nad wybraniem się na taki kurs.
kośko

Re: Szkolenia

Post autor: kośko »

Dokładnie tak, zgadzam się z tym. Z resztą szkolenia są niezbędne do naszego rozwoju zawodowego. Jeśli poszukujecie szkoleń związanych z branżą stomatologiczną to odsyłam na https://www.akademiastomatologii.edu.pl ... inar-2-z-3 , gdzie webinar online prowadzony jest przez wyspecjalizowaną kadrę
Adąm2

Re: Szkolenia

Post autor: Adąm2 »

Kursexcel.pl to ciekawa forma szkolenia prowadzonego online. Możesz w ten sposób bez wychodzenia z domu podnieść swoje kwalifikacje, poszerzyć wiedzę oraz zdobyć nowe umiejętności. Warto zainwestować w siebie i nauczyć się nowych rzeczy przekazanych przez profesjonalistów.
Małgocha

Re: Szkolenia

Post autor: Małgocha »

Zawsze sama wyszukuję sobie szkolenia czy kursy które planuję zrobić - mam nawet listę i na szczęście powoli "odhaczam" te, które mam za sobą. Jestem fizjoterapeutką, więc i sporo takich szkoleń jest organizowanych, co chwilę jakieś nowe rozwiązania, techniki - i to jest super! Ale na pewno jednym z lepszych szkoleń, jakie ostatnio przeszłam, jest to z metody BeBo https://www.beckenboden.com/pl/ i uważam, że każdy fizjoterapeuta powinien uczestniczyć w takim szkoleniu z prawidłowego wykonywania treningu mięśni dna miednicy.
Awatar użytkownika
Dzony82
Posty: 1120
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:12

Re: Szkolenia

Post autor: Dzony82 »

UX-PM level 1 "Adopting UX"

Cele:
-Rozumienie kluczowych pojęć i metod UX.
-Poznanie podstawowych narzędzi integracji UX w proces projektowy.
-Nabycie umiejętności umożliwiających skuteczne promowanie podejścia zorientowanego na użytkownika w swojej organizacji.

Zalety:
-Treść szkolenia podzielona jest na 3 obszary (teorii, warsztatów rozwiązujących problemy, analizy case study).
-Indywidualny charakter szkolenia (grupy max. 12 osobowe).
-Międzynarodowy egzamin odbywa się bezpośrednio po 3 dniu szkolenia.

Zapraszamy https://ux-pm.pl/level-1.php.
KasiaŃ90

Re: Szkolenia

Post autor: KasiaŃ90 »

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję szkolenia bhp i PPOŻ to warto wejść na stronę firmy https://bhplubin.com.pl/kontakt-dante-bhp/. Ja bardzo często wysyłam swoich pracowników do nich na szkolenia bo uważam, że prowadzą szkolenia bardzo profesjonalnie i ciekawie.
Awatar użytkownika
CieKawy
Posty: 127
Rejestracja: 13 mar 2019, 12:12

Re: Szkolenia

Post autor: CieKawy »

Szkoleń teraz jest naprawdę dużo i bez problemu każdy znajdzie coś dla siebie. Osoby, które interesują się wykonywaniem tatuaży może zainteresować szkolenie dla zaawansowanych oferowane przez Akademię Predo https://www.paredo.pl/.Szkolenie obejmuje naukę rysunku i projektowania, budowę maszynki oraz rozbudowaną część praktyczną z pracą na modelu. Po szkoleniu otrzymuje się certyfikat potwierdzający umiejętności.
Awatar użytkownika
Dzony82
Posty: 1120
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:12

Re: Szkolenia

Post autor: Dzony82 »

Witam, szkolenia z certyfikatami opatrzonymi oficjalnymi hologramami Stowarzyszenia Branży Eventowej oferuje https://emtg.pl/influencer-marketing/. Zatem jeśli interesuje Was działalność w takiej właśnie branży to z pewnością powinniście przyjrzeć się dokładniej ich propozycjom szkoleń.
Pozdrawiam.
móranowski

Re: Szkolenia

Post autor: móranowski »

Całe szczęście, mamy za sobą szkolenia BHP. Ogromnej wiedzy na tym polu udzielili nam https://szkolenia-bhp-krakow.pl/szkolenia-bhp , przez co zarówno ja jak i moi pracownicy jesteśmy przygotowani na różne sytuacje. W końcu może dojść do przeróżnych sytuacji, także zagrażacjących zdrowiu - warto wiedzieć, jak temu przeciwdziałać.
mórarz

Re: Szkolenia

Post autor: mórarz »

Ostatnio przeszliśmy przez kursy BHP , które były nie lada koniecznością. Te zaproponowane przez https://www.kursybhpzielonagora.pl/obsluga-bhp sprostały moim wymaganiom. Uzyskana wiedza pozwoli nam na uniknięcie zbędnych wypadów i radzenie sobie w trudniejszych sytuacjach.
miśka997

Re: Szkolenia

Post autor: miśka997 »

Witam,co sądzicie o tym,by zainwestowac w dobrej jakosci szkolenie na przyszlosc? Zalezy mi,by dowiedziec sie jak najwiecej na temat UX,poniewaz jest to dziedzina,ktora obecnie najbardziej mnie Internesuje. https://ux-pm.pl/level-1.php Co o tym sądzicie? Chętnie dowiem się więcej.
Bronisław

Re: Szkolenia

Post autor: Bronisław »

Ostatnio zainteresowałem się takim czymś jak model rozmowy coachingowej peak https://www.westhill.pl/inspiracje/mode ... k-model-z/ . Wiadomo rozmowa z pracownikami jest bardzo ważna By nakierunkować pracownika zmobilizować do działania a nie odstraszyć. Czy wy tez tak uważacie?
ewe2113

Re: Szkolenia

Post autor: ewe2113 »

A co sądzicie o kursach internetowych? Bo chcę sobie wykupić kurs projektowania graficznego na stronie https://cgwisdom.pl/kursy-wideo/autocad.html gdyż mają profesjonalne kursy w dobrych cenach. Chciałem się podszkolić w tym temacie, mam zamiar w przyszłości zająć się tym tematem zawodowo. Czy ktoś z Was robił sobie takie kursy online?
dżoana68

Re: Szkolenia

Post autor: dżoana68 »

ewe2113 pisze: ↑01 lis 2021, 22:11 A co sądzicie o kursach internetowych? Bo chcę sobie wykupić kurs projektowania graficznego na stronie https://cgwisdom.pl/kursy-wideo/autocad.html gdyż mają profesjonalne kursy w dobrych cenach. Chciałem się podszkolić w tym temacie, mam zamiar w przyszłości zająć się tym tematem zawodowo. Czy ktoś z Was robił sobie takie kursy online?
WItam, super,ze robisz kurs zwiazany ze swoją pasją. Ja rowniez,ale moja pasja jest sport wodny,a dokładniej żeglarstwo. Co sądzicie o tym https://www.blekitnypiotrus.pl/bpiotrus ... tawowe.php ? Obecnie mam troche nauki na głowie,dlatego potrzebuje czasu.
AdamskiŚ34Ł

Re: Szkolenia

Post autor: AdamskiŚ34Ł »

Mnie od zawsze interesowały szkolenia z dziedziny kadrowo płacowej i staram się cały czas doszkalać w tej kwestii. Ostatnio byłam na szkoleniu w https://www.szkolenia.bielsko.pl/kontakt/ w Bielsku Białej i powiem wam, że trafiłam na bardzo fajne szkolenie " Ochrona danych osobowych od podstaw z kompletem dokumentów – warsztaty z prawnikiem" https://www.szkolenia.bielsko.pl/course ... osobowych/. Polecam zapoznać się z ich oferta bo mają naprawdę bardzo fajne szkolenia.
AnnaŚ

Re: Szkolenia

Post autor: AnnaŚ »

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję szkolenia w zakresie bhp to polecam zapoznać się z oferta firmy z Tych. Firma https://skills4u.pl/kontakt/ oferuję nie tylko szkolenia bhp ale również audyty bhp, ocena zgodności
z wymaganiami prawnymi jak i wdrażaniu systemów oraz outsourcingu BHP. Moja firma od lat korzysta z pomocy firmy SKILLS4U i można ich śledzić również na facebooku https://www.facebook.com/skills4u-151787711524383/. Polecam zapoznać się z ich ofertą i współpracować z najlepszymi.
ODPOWIEDZ