Terapia uzależnień

Leki, rehabilitacje, medycyna, zdrowe odżywianie, badania. Wszystko o zdrowiu.
Awatar użytkownika
Andrzej1
Posty: 258
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:04

Terapia uzależnień

Post autor: Andrzej1 »

Uzależnienia to dzisiaj bardzo poważny problem. Jeśli i Wy się z nim zmagacie, to zdecydowanie powinniście poszukać pomocy, zanim problem zupełnie Was przytłoczy. Wlaśnie dlatego warto zajrzeć do https://poradniasalomon.com.pl/ i tam poddać się odpowiedniej terapii. Na pewno bardzo Wam to pomoże, sami się o tym przekonajcie.
Awatar użytkownika
Sarina
Posty: 317
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:26

Re: Terapia uzależnień

Post autor: Sarina »

Zgadza się, warto dać sobie pomóc a w dzisiejszych czasach borykamy sie z wieloma uzaleznieniami - chorobami XXI wieku. Naduzywamy chociażby leków a to poważna sprawa, która może odbić sie na naszym zdrowiu. W takiej sytuacji leczenie lekomanii powinniśmy sie podjąć w profesjonalnym ośrodku - takim jak Medox w Nowym Modlinie. Warto dać sobie pomóc
Awatar użytkownika
Budex
Posty: 58
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:45

Re: Terapia uzależnień

Post autor: Budex »

Bardziej chyba ten problem przytłacza rodzinę niż same osoby, które są w nałogu. One po prostu najczęściej nie zdają sobie sprawy z sytuacji i dlatego też nie chcą podjąć leczenia. Gdyby tak mój brat się zgodził na terapię, to byłabym w siódmym niebie. Niestety ciągle jeszcze jesteśmy z rodzicami na etapie namawiania jego do pobytu w Ośrodku terapii Forest.
Awatar użytkownika
Blue
Posty: 35
Rejestracja: 20 mar 2019, 8:31

Re: Terapia uzależnień

Post autor: Blue »

Cóż, pewnie często działa tutaj klasyczny mechanizm wypierania. Niemniej jednak osobiście jestem zdania, że zawsze warto podejmować walkę z nałogiem, szczególnie wybierając takie kuracje detoks narkotykowy warszawa . Ten renomowany ośrodek, zdobywca 5 gwiazdek w rankingu ma bowiem bardzo dużą skuteczność, a co więcej zapewnia leczenie swoim pacjentom przez 7 dni w tygodniu, jak również pełną dyskrecję.
Awatar użytkownika
Dzony82
Posty: 1120
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:12

Re: Terapia uzależnień

Post autor: Dzony82 »

Witam, jestem studentem psychologii. Ostatnio zajmujemy się tematem uzależnień. Poszukuję centrum, psychologów i psychiatrów,którzy pomocą zrobic mi badania do mojej pracy. https://uzaleznienia-terapia.pl/terapia-poglebiona/ Co sądzicie o tym? Czym waszym zdaniem jest terapia poglębiona?
Awatar użytkownika
Dorcia
Posty: 194
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:43

Re: Terapia uzależnień

Post autor: Dorcia »

Najtrudniej jest wtedy, gdy osoba w nałogu uparcie twierdzi, że nic jej nie jest i nie chce się leczyć. Wówczas bardzo trudno jej pomóc. Trzeba znaleźć sposób, aby zgodziła się na terapię. Warto wtedy zadzwonić i porozmawiać z psychoterapeutami Ośrodka Wiosenna, ponieważ jest dosyć znany i świetnie oceniany przez leczące się w nim osoby i ich bliskich.
ODPOWIEDZ