Ubezpieczenie na rower

Leki, rehabilitacje, medycyna, zdrowe odżywianie, badania. Wszystko o zdrowiu.
Awatar użytkownika
Malinka
Posty: 211
Rejestracja: 22 sie 2019, 13:07

Ubezpieczenie na rower

Post autor: Malinka »

Jak już ktoś zdecyduje się na rower to powinien pamiętać też o jego ubezpieczeniu. Poruszając się po drodze, nigdy nie wiesz co może Cię spotakać a takie ubezpieczenie może uchronić Cię przed wieloma konsekwencjami. Myślę że ten artykuł https://portal.bikeworld.pl/artykul/por ... e_rowerowe może bardziej wprowadzić Cię w całą tematykę ubezpieczenia.
Awatar użytkownika
Tanika
Posty: 94
Rejestracja: 24 cze 2020, 16:37

Re: Ubezpieczenie na rower

Post autor: Tanika »

Oczywiście, że tak. Ja jestem zwolennikiem, szczególnie jako osoba, która każdą wolną chwilę spędza właśnie na rowerze. Warto jednak sprawdzić oferty ubezpieczenia na życie z tego względu, że wiele z nich zawiera właśnie tego typu zapisy.
Awatar użytkownika
okozey
Posty: 6
Rejestracja: 13 lip 2020, 10:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ubezpieczenie na rower

Post autor: okozey »

Warto zadbać o takie ubezpieczenie, zwłaszcza jak często jeździmy na rowerze.
Awatar użytkownika
lucile15
Posty: 4
Rejestracja: 13 lip 2020, 17:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ubezpieczenie na rower

Post autor: lucile15 »

Wyjeżdżam na wakację z rowerem. Mam zamiar kupić ubezpieczenie turystyczne, tylko jakie? Może porozmawiamy w tym temacie? Jest to dla mnie bardzo ważne. Wyjeżdżając na wakacje, zabieramy ze sobą cenny sprzęt elektroniczny: laptop, tablet, aparat fotograficzny, mp4, smartfon. Najczęściej są to przedmioty będące łakomym łupem dla złodziei - a będę spała w namiocie.________________________________________
https://www.polisaturystyczna.pl
Awatar użytkownika
Wiolka
Posty: 32
Rejestracja: 27 mar 2019, 13:21

Re: Ubezpieczenie na rower

Post autor: Wiolka »

W sumie nie myślałam o tym ale czemu nie. Pewnie to nie będzie jakoś bardzo kosztowne. Sprawdźcie sobie tu moze też sklep, firmę http://www.amos.auto.pl i ich akcesoria rowerowe. Proponowane tu bagażniki rowerowe na pewno wam się przydadzą.
łakoma

Re: Ubezpieczenie na rower

Post autor: łakoma »

Niezależnie od tego jakie poszukujecie ubezpieczenie dla siebie, warto zgłosić się do firmy Unilink https://unilink.pl/ubezpieczenia/inne/rower . Oni specjalizują się w tym zakresie i nakierują was na najlepsze propozycje. Ja też chce do nich się zgłosić, ponieważ interesuje mnie ubezpieczenie rowerowe.
Awatar użytkownika
kilobajt
Posty: 296
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:18

Re: Ubezpieczenie na rower

Post autor: kilobajt »

W sumie ja dopiero pierwszy raz o takim ubezpieczaniu słyszę i muszę przyznać, że jak najbardziej sama kwestia ubezpieczania się jest dość ważna. Podoba mi się również to co napisano w https://kioskpolis.pl/wyjazd-za-granice ... do-egiptu/ gdyż faktycznie samo ubezpieczenie przy wyjeździe do Egiptu jest czymś niezwykle ważnym.
ODPOWIEDZ